Poczta   Dokumenty   Terminarz
Home Organizacja pracy Wyjazdy Planowane

wakacyjna Czarnogóra i Grecja

PDF

Informujemy,  że istnieje możliwość wakacyjnego wyjazdu wypoczynkowego grupy młodzieży z naszej szkoły do Czarnogóry [11-22.07.2017] >> link oraz Grecji [31.07-11.08.2017] >> link na letnie obozy wypoczynkowe. Szczegółowe informacje pod podanymi linkami. 

Osoby zainteresowane wyjazdem proszę o zgłaszanie  się do Pani  Anny Lamch  w pokoju 22  i  wpłacanie zaliczki w wysokości 200 zł.

 

obóz wakacyjny w Grecji

PDF

Informujemy,  że istnieje możliwość wakacyjnego wyjazdu wypoczynkowego grupy młodzieży z naszej szkoły do Grecji  na 12 – dniowy letni obóz wypoczynkowy.

Termin : 11.07 – 22.07.2016

Więcej…
 

Szkolne Rekolekcje Wielkopostne

PDF

W dniach 2 – 4 marca 2016 odbędą się dla naszej szkoły rekolekcje wielkopostne. Spotkania będą odbywały się w auli wg następującego porządku:

Więcej…
 

ferie zimowe 2016

PDF

Informujemy, że szkoła organizuje zimowisko w czasie ferii zimowych dla chętnych uczniów gimnazjum i liceum. 

  • gdzie? - ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowym w Drzewcach k/Nałęczowa
  • kiedy? - 14.02 - 21.02.2016 [niedziela-niedziela]
  • program?  - codzienna jazda na nartach lub snowboardzie na okolicznych stokach [Parchatka, Kazimierz lub Rąblów]kulig, ognisko, zabawy integracyjne, dyskoteki, Spa Nałęczów dla chętnych [dodatkowo płatny]
  • cena? - 795 zł/os [powyżej 30 osób], 895 zł/os [20-30 osobach]
  • cena zawiera? - transport i codzienne dowozy do wyciągów, zakwaterowanie - 7 noclegów, wyżywienie - 2 posiłki dziennie od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu, ubezpieczenie, opiekę kierownika, opiekunów i instruktorów narciarskich lub snowboardowych, podatek VAT
  • cena nie zawiera? - ubezpieczenia narciarskiego SKI [dla chętnych] oraz karnetów narciarskich [ok. 100 zł]
  • zgłoszenia? - do 29.01.2016 [piątek] w sekreariacie szkoły 
sekretariat
 

wymiana Walencja - Lublin 2016

PDF

Z przykrością informujemy, że w bieżącym roku nie będzie wymiany ze szkołą LaComarcal w Walencji. Hiszpańscy uczniowie nie mogą przyjechać do Polski. Mamy nadzieję, że wymiana dojdzie do skutku w roku przyszłym.

zasmucone opiekunki: p.Urszula Dobrowolska i p.Barbara Michalec

 

zimowy obóz narciarski i snowboardowy na Słowacji

PDF

Informujemy, że istnieje możliwość wyjazdu uczniów Jadwigi na 7-dniowy - MŁODZIEŻOWY OBÓZ NARCIARSKI i SNOWBOARDOWY na Słowacji dla początkujących i zaawansowanych. Szczegóły poniżej lub >> link.

Więcej…
 
Strona 1 z 5
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates