Poczta   Dokumenty   Terminarz
Home Osiągnięcia Gimnazjum Bieżące

sukcesy Gimnazjum

stypendyści MEN Jadwigi

PDF

gratulacje

W dniu 10 stycznia 2017 (wtorek)  w Lubelskim Kuratorium Oświaty odbyło się wręczenie dyplomów stypendystom MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ za ubiegły rok szkolny. Wśród 19 stypendystów z województwa lubelskiego znalazło się 3 uczniów naszej szkoły: JAGODA MARIA BRACHA (3c gimnazjum), JAN FABROWSKI (1B liceum) i MAREK SKIBA (1B liceum). 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Szczegółowe informacje i zdjęcia wszystkich lubelskich stypendystów można zobaczyć tutaj. 

Dyrekcja

 

wyniki konkursu języka niemieckiego Deutschfreund

PDF

W dniu 16 listopada 2016 uczniowie naszego gimnazjum i liceum przystąpili do ogólnopolskiej rywalizacji w konkursie języka niemieckiego "Deutschfreund". Miło na poinformować, że nasi uczniowie wypadli w konkursie bardzo dobrze. A oto najlepsze wyniki:

Więcej…
 

28 finalistów w 40 konkursach przedmiotowych

PDF

Informujemy, że w rywalizacji przedmiotowych konkursów kuratoryjnych uczniowie gimnazjum i zdobyli już 40 TYTUŁÓW FINALISTÓW, to znaczy awansowali do 3 wojewódzkiego etapu. Są to: 

Więcej…
 

konkurs wiedzy o Portugalii i Brazylii rozstrzygnięty

PDF

brazylia

9 grudnia 2016 r. odbył się VI konkurs wiedzy o Portugalii i Brazylii, organizowany przez Centrum Języka Portugalskiego/Camões w Lublinie. Miło nam poinformować, że uczeń klasy 3b gimnazjum Paweł Kaczka zajął w nim  III miejsce.

Serdecznie gratulujemy.

Urszula Dobrowolska, nauczyciel języka hiszpańskiego

 

4 edycja Międzynarodowego Konkursu „Młodzież pisze wiersze"

PDF

Informujemy, że uczennica klasy 3d gimnazjum - Maria Krawczyk zajęła w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu „Młodzież pisze wiersze" 3 miejsce w kategorii wiersz autorski pisany po polsku.

Oto jej relacja z rozdania nagród:

Więcej…
 

MATEMATYCZNA DZIESIĄTKA - nasi uczniowie w II etapie Olimpiady Matematycznej Juniorów*

PDF

omj_2016

Miło nam poinformować, że do zawodów II stopnia XII Olimpiady Matematycznej Juniorów zakwalifikowali się następujący uczniowie naszego gimnazjum:

 • Martyna Osmałek (3b)
 • Maciej Sobczyk (3b)
 • Jagoda Maria Bracha (3c)
 • Jakub Sprawka ( 3c)
 • Marek Pawłowski ( 3c)
 • Alicja Pietrzak (3d)
 • Marek Lisowski (2c)
 • Radosław Szewczyk (2c),
 • Korneliusz Obarski (1c)
 • Hanna Kowalska (1d)

Zawody II stopnia odbędą się 14 stycznia 2017r. w Stalowej Woli.

*Olimpiada Matematyczna Juniorów to najbardziej prestiżowy konkurs matematyczny o wysokim standardzie merytorycznym, który stanowi przygotowanie do dużej Olimpiady Matematycznej. OMJ jest adresowana do najzdolniejszych uczniów, gdyż poziom trudności zadań jest wysoki i często wykracza poza program nauczania.

Tym bardziej cieszy fakt, że aż dziesięcioro naszych uczniów (w Lublinie 19 osób) zakwalifikowało się do zawodów II stopnia. Serdecznie gratulujemy młodym matematykom. Trzymamy za Was kciuki. Jesteśmy z Was bardzo, bardzo dumni!

Iwona Kusz, Zbigniew Karczmarczyk

 

Nasi uczniowie w gronie stypendystów Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

PDF

kfna_ rzecz_ dzieci

W ostatnich dniach września zakończyła się wielotygodniowa ocena tegorocznych wniosków o przyjęcie do Programu Pomocy Wybitnie Zdolnym. Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci od ponad 30 lat pomaga najzdolniejszym uczniom polskich szkół w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań.

Z przyjemnością informujemy, iż pięcioro uczniów naszego gimnazjum: Jagoda Maria Bracha (3c), Korneliusz Obarski (1c), Martyna Osmałek (3b), Błażej Osmałek (1c), Jakub Sprawka (3c), zostali przyjęci do grona uczestników programu Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci w roku szkolnym 2016/2017.

W tym roku po raz pierwszy od wielu lat wszyscy uczniowie zakwalifikowani do programu otrzymali status Stypendystów KFnrD.  Wśród nich jest 367 młodych naukowców (a wśród nich uczniowie Jadwigi)

Uczniom gratulujemy i życzymy, by udział w programie przyniósł im wiele satysfakcji. Aby oprócz wiedzy i umiejętności, które da im Fundusz, wynieśli z kontaktu z ludźmi coś jeszcze: przekonanie, że warto oddać to, co sami dostali i że wiedzy naprawdę przybywa, kiedy się nią dzielimy. Grzegorz Piramowicz zupełnie genialnie podsumowuje istotę edukacji, mówiąc, że „ nauczyciel to jest ktoś, kto troszczy się o to, żeby młodzi ludzie sobie i drugim stawali się użyteczni".

Iwona Kusz, nauczyciel matematyki

 

Puchar dla naszego Gimnazjum!

PDF

21 czerwca 2016 odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Lublin Pana Krzysztofa Żuka z laureatami i finalistami ogólnopolskich wojewódzkich olimpiad, turniejów i konkursów na poziomie gimnazjalnym.
Z radością możemy zaprezentować
puchar, który na tym spotkaniu otrzymało nasze gimnazjum jako najlepsze
niepubliczne gimnazjum w Lublinie
!
Do tego sukcesu przyczynili się nasi wspaniali Gimnazjaliści, którzy uzyskali 34 tytuły laureata, prowadzeni przez
nie mniej wspaniałych Pedagogów, a szczegóły ich osiągnieć są dostępne w tym miejscu.

Serdecznie gratuluję!!!

Grzegorz Szymczak
właściciel szkoły

Relacja fotograficzna z uroczystości dzięki uprzejmości Pani Agnieszki Łukasiewicz dostępna w galerii szkolnej.  

 

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Fizycznego LWIĄTKO

PDF

W konkursie LWIĄTKO w dwóch kategoriach wiekowych wzięło udział 16 gimnazjalistów. 11 z nich zostało uhonorowanych tytułami „kaon" i „taon", których nazwy pochodzą od cząstek elementarnych.

Lista nagrodzonych:

 • Jagoda Maria Bracha [2c] -113,00 pkt (kaon)
 • Alicja Pietrzak [2d] - 112,75 pkt (kaon)
 • Jan Warchocki [2c] - 110 pkt (kaon)
 • Kamil Piszcz[ 2c] - 101,25 pkt (kaon)
 • Jan Fabrowski [3c] - 104,50 pkt (kaon)
 • Maciej Sobczyk [2b] - 100,00 pkt (kaon)
 • Jakub Sprawka  [2c] - 100,00 pkt (kaon)
 • Martyna Osmałek [2b] - 87,00 pkt (taon)
 • Marek Lisowski [1c] - 85,75 pkt (taon)
 • Paweł Sarzyński  [3c] - 84,00 pkt (taon)
 • Marek Pawłowski  [2c] - 83,75 (taon)

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Elżbieta Karczmarczyk

 

Jadwiga Szkołą Łowców Talentów

PDF

lowcy_talentw_2016

Informujemy, że szkoła Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie w dowód uznania dla nauczycieli za zaangażowanie w rozwój zainteresowań uczniów otrzymała Certyfikat Szkoły Łowców Talentów w ramach programu edukacyjnego ŁowimyTalenty 2015/2016. Program realizowany jest przez Łowców Talentów "Jersz" pod patronatem Politechniki Wrocławskiej.

Przypominamy, że w konkursie ALFIK MATEMATYCZNY 2015 uczestniczyło 61 623 uczniów z 1425 szkół w Polsce. Nasza szkoła może poszczycić się największą liczbą laureatów tego konkursu w województwie lubelskim. Wielkie gratulacje dla uczniów i nauczycieli.

Dyrekcja

 
Strona 1 z 15
SlideshowFx Picasa Widget for Joomla!
Copyright © 2010 www.OopsTouch.com

Jadwiwogo

Samorząd Uczniowski Jadwigi

Byle do przerwy

virtual_school_15p

DJ

Sportowa Jadzia

dofinansowanie_04

facebook_01

matemaniak_02

tatonet_v10

edukacjazti_v12

rzetelna_firma_08

PZU


Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates