Poczta   Dokumenty   Terminarz
Home Osiągnięcia Liceum Bieżące

sukcesy Liceum

"przedsiębiorczy" są wśród nas

PDF

o_p2017

Informujemy, że Komitet Okręgowy Olimpiady Przedsiębiorczości działający przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, zakwalifikował do udziału w eliminacjach okręgowych Olimpiady Przedsiębiorczości pięcioro naszych licealistów:

 • Stachyra Karol [3B]
 • Piróg Paweł [2B]
 • Oleszczyńska Julia [2B]
 • Saj Rafał [2B]
 • Chromiński Witold [2B]
Eliminacja okręgowe odbędą się w dniu 2 marca 2017 w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Uczniom oraz przygotowującemu ich Panu Krzysztofowi Niedźwiedziowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.
Dyrekcja
 

Karol Stachyra w finale Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej!!

PDF

owe

13 stycznia 2017 roku na Wydziale Ekonomii UMCS odbył się okręgowy etap Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Uczeń klasy 3B LO Karol Stachyra doskonale napisał test i znalazł się w gronie uczestników finału Olimpiady zajmując 4 miejsce w województwie i 56 w kraju.

Finał XXX edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej odbędzie się 1 kwietnia 2017 na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW. Karol powalczy tam o indeks takich prestiżowych uczelni jak SGH, AGH, Uniwersytet Jagielloński czy Uniwersytet Warszawski.

Karol wielkie gratulacje i powodzenia w finale Olimpiady!!!

Krzysztof Niedźwiedź

 

2 licealistów Jadwigi w zawodach II stopnia Olimpiady Informatycznej

PDF

oi_2015

Z przyjemnością informujemy, że na podstawie nadesłanych rozwiązań zawodów I stopnia i decyzji Komitetu Głównego Olimpiady Informatycznej, uczniowie  klasy 1B liceum : Paweł Pawłowski i Marek Skiba zostali zakwalifikowani do zawodów II stopnia XXIV Olimpiady Informatycznej. Zawody II stopnia odbędą się w dniach 14-16 lutego 2017 w Krakowie. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych informatycznych zmaganiach.

Dyrekcja

 

OLIMPIADA O DIAMENTOWY INDEKS AGH

PDF

indeks_agh

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH" to prestiżowe zawody, których laureaci przyjmowani są na studia w AGH z pominięciem procedury rekrutacyjnej. Olimpiada jest organizowana w czterech dziedzinach wiedzy: matematyka, fizyka, chemia, geografia z elementami geologii. Z satysfakcją informujemy, że do II etapu X Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH" zakwalifikowało się 17 uczniów Jadwigi:

MATEMATYKA:

 • z klasy 1B: Jan Fabrowski  [nauczyciel przygotowujący: Zbigniew Karczmarczyk]
 • z klasy 3B: Izabella Korczak  [nauczyciel przygotowujący: Robert Winiarczyk]
 • z klasy 3C: Andrzej Kasianiuk, Piotr Kośkiewicz, Arkadiusz Karos, Kacper Kosiński, Piotr Młynarski, Michał Rogala, Małgorzata Piejak, Kamila Szymańska [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]

FIZYKA:

 • z klasy 3C: Kacper Kosiński, Piotr Kośkiewicz, Kamila Szymańska, Michał Rogala [nauczyciel przygotowujący: Marek Sowa]

GEOGRAFIA z elementami geologii:

 • z klasy 3C: Andrzej Kasianiuk, Przemysław Nowaczyński, Michał Rogala [nauczyciel przygotowujący: Mateusz Dobek]

II etap Olimpiady odbył w dniach 28-29 stycznia 2017r. Czekamy na wyniki i kwalifikację do finału! Gratulujemy uczniom i przygotowujących ich nauczycielom!

Dyrekcja

 

awans do II etapu LXVIII Olimpiady Matematycznej

PDF

om_2016

Do II etapu LXVIII Olimpiady Matematycznej, najstarszej prestiżowej olimpiady przedmiotowej w Polsce, zakwalifikowało się sześcioro uczniów Jadwigi:

 • z klasy 3C liceum: Andrzej Kasianiuk, Piotr Kośkiewicz, Michał Rogala
 • z klasy 1B liceum: Jan Fabrowski
 • z klasy 3c gimnazjum: Jagoda Maria Bracha i Jakub Sprawka

Zawody II stopnia odbędą się w dniach 24-25 lutego 2017r. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Iwona Kusz, Zbigniew Karczmarczyk

 

Ten dzień Julia zapamięta na całe życie

PDF

Studniówka - to byłoby zdecydowanie za mało, jak na jeden dzień dla Julii Niedziela!

Nasza tegororoczna maturzystka sprawiła sobie wiele pozytywnych przeżyć w jednym, jakże przecież ważnym dniu. I tak oto w przerwie pomiędzy fryzjerem, a kosmetyczką, Julka przechodziła kolejne etapy zawodów okręgowych 58 edycji Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Wydarzenie miało miejsce 14 stycznia 2017 roku na Wydziale Politologii UMCS. Julia uzyskała tytuł laureata etapu okręgowego wspomnianej olimpiady, a tym samym wywalczyła awans do jej finału. Zawody centralne odbędą się 18-19 marca 2017 roku w Instytucie Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

A kiedy przyszedł czas ogłoszenia ostatecznych, szczęśliwych dla naszej uczennicy, wyników, Julia i wszyscy nasi tegoroczni maturzyści po raz ostatni ćwiczyli poloneza na pięknej sali dworku Vesaria. Zatem dobrej nowiny miał przyjemność wysłuchać i gratulacje telefonicznie laureatce przekazać...

Krzysztof Niedźwiedź, nauczyciel

 

Kolejna złota tarcza dla naszego liceum w Ogólnopolskim Rankingu Perspektyw

PDF

2017-zlote-liceum-persp

Z wielką satysfakcją informujemy, że Kapituła Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych w XIX Ogólnopolskim Rankingu Lieców Ogólnokształcących 2017 uplasowała  naszą szkołę po raz kolejny na zaszczytnym bardzo wysokim miejscu. 

W rankingu zajęliśmy 87. miejsce w Polsce (ze wszystkich 3500 liceów), 5. miejsce w województwie i 4. miejsce w LublinieW związku z tym otrzymaliśmy najwyższy znak jakości - ZŁOTĄ TARCZĘ, którą otrzymało tylko 5 szkół w województwie. Szczegóły dostępne są pod tym linkiem.

Wielkie brawa dla naszych Licealistów i Nauczycieli! Ogromne gratulacje dla Pani Dyrektor i Właściciela szkoły!

 

Mistrzowska seria Julii Niedziela

PDF

3_ rp

Julia Niedziela niczym polscy skoczkowie zdobywa kolejne i to najwyższe trofea. W sobotę 10 grudnia 2016 w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o III RP wywalczyła awans do finału Olimpiady. W etapie okręgowym Julia po dwóch częściach zajęła wysokie 6 miejsce w województwie. 11 marca 2017 roku Julka będzie rywalizować o tytuł laureata.

Julia! Wielkie gratulacje!  W załączeniu dyplom Julii. 

Krzysztof Niedźwiedź

 

VIVE LES CHAMPIONS! Jadwiga Górą!

PDF

francja 2

Z ogromną radością i dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli  I i II miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Francji, który odbył się dnia 9 grudnia 2016 r. w Gimnazjum nr 9 w Lublinie. Drużyna uczniów klas 2 liceum nie miała godnych siebie przeciwników natomiast drużyna klas 1 liceum po emocjonujących dogrywkach nie dała szans swoim rywalom i  wywalczyła II miejsce. 

I miejsce zdobyła grupa z 2 klas liceum w składzie:

 • Karolina Kieloch
 • Matylda Lenard
 • Justyna Wołos

II miejsce zajęła grupa z klas 1 licem w składzie:

 • Karolina Bartoszewska
 • Jan Fabrowski
 • Marcin Opolski

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Dorota Nowiszewska-Machoń

 

Julia Niedziela w finale Olimpiady!

PDF

julia niedziela 2

W sobotę 3 grudnia 2016 r. w l LO i. Jana Zamoyskiego w Zamościu odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka. Nasza tegoroczna Maturzystka przeszła w doskonałym stylu dwa etapy Olimpiady. W efekcie 25 lutego 2017 roku w Białymstoku zmierzy się z najlepszymi młodymi prawnikami i zawalczy o miano laureata olimpiady.

Julii gratulujemy sukcesu! I życzymy powodzenia w etapie centralnym!

Krzysztof Niedźwiedź

 
Strona 1 z 13
SlideshowFx Picasa Widget for Joomla!
Copyright © 2010 www.OopsTouch.com

Jadwiwogo

Samorząd Uczniowski Jadwigi

Byle do przerwy

virtual_school_15p

DJ

Sportowa Jadzia

dofinansowanie_04

facebook_01

matemaniak_02

tatonet_v10

edukacjazti_v12

rzetelna_firma_08

PZU


Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates