Poczta   Dokumenty   Terminarz
Home Osiągnięcia Liceum Bieżące

sukcesy Liceum

Kolejna złota tarcza dla naszego liceum w Ogólnopolskim Rankingu Perspektyw

PDF

2017-zlote-liceum-persp

Z wielką satysfakcją informujemy, że Kapituła Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych w XIX Ogólnopolskim Rankingu Lieców Ogólnokształcących 2017 uplasowała  naszą szkołę po raz kolejny na zaszczytnym bardzo wysokim miejscu. 

W rankingu zajęliśmy 87. miejsce w Polsce (ze wszystkich 3500 liceów), 5. miejsce w województwie i 4. miejsce w LublinieW związku z tym otrzymaliśmy najwyższy znak jakości - ZŁOTĄ TARCZĘ, którą otrzymało tylko 5 szkół w województwie. Szczegóły dostępne są pod tym linkiem.

Wielkie brawa dla naszych Licealistów i Nauczycieli! Ogromne gratulacje dla Pani Dyrektor i Właściciela szkoły!

 

Mistrzowska seria Julii Niedziela

PDF

3_ rp

Julia Niedziela niczym polscy skoczkowie zdobywa kolejne i to najwyższe trofea. W sobotę 10 grudnia 2016 w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o III RP wywalczyła awans do finału Olimpiady. W etapie okręgowym Julia po dwóch częściach zajęła wysokie 6 miejsce w województwie. 11 marca 2017 roku Julka będzie rywalizować o tytuł laureata.

Julia! Wielkie gratulacje!  W załączeniu dyplom Julii. 

Krzysztof Niedźwiedź

 

VIVE LES CHAMPIONS! Jadwiga Górą!

PDF

francja 2

Z ogromną radością i dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli  I i II miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Francji, który odbył się dnia 9 grudnia 2016 r. w Gimnazjum nr 9 w Lublinie. Drużyna uczniów klas 2 liceum nie miała godnych siebie przeciwników natomiast drużyna klas 1 liceum po emocjonujących dogrywkach nie dała szans swoim rywalom i  wywalczyła II miejsce. 

I miejsce zdobyła grupa z 2 klas liceum w składzie:

 • Karolina Kieloch
 • Matylda Lenard
 • Justyna Wołos

II miejsce zajęła grupa z klas 1 licem w składzie:

 • Karolina Bartoszewska
 • Jan Fabrowski
 • Marcin Opolski

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Dorota Nowiszewska-Machoń

 

Julia Niedziela w finale Olimpiady!

PDF

julia niedziela 2

W sobotę 3 grudnia 2016 r. w l LO i. Jana Zamoyskiego w Zamościu odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka. Nasza tegoroczna Maturzystka przeszła w doskonałym stylu dwa etapy Olimpiady. W efekcie 25 lutego 2017 roku w Białymstoku zmierzy się z najlepszymi młodymi prawnikami i zawalczy o miano laureata olimpiady.

Julii gratulujemy sukcesu! I życzymy powodzenia w etapie centralnym!

Krzysztof Niedźwiedź

 

Dyplom Prezesa Rady Ministrów

PDF

Dyplom

W dniu 30 listopada 2016 w "Sali Błękitnej" Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się wręczenie dyplomów stypedystom Prezesa Rady Ministrów. W województwie lubelskim stypendium otrzymało 237 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Z naszej szkoły Stypendystką została Mira Zyśko z klasy IIIA.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Grzechnik

 

Matura 2016 w Jadwidze na 100%!

PDF

matura_100

Z ogromną dumą i satysfakcją informujemy, że wszyscy (52) tegoroczni abiturienci zdali egzamin maturalny!!! Fakt ten cieszy tym bardziej, że 100% zdawalność matury ma miejsce w naszej szkole od czasu założenia szkoły w 1997, a więc nieprzerwanie     od 19 lat.

Maturzystom i przygotowującym ich nauczycielom serdecznie gratulujemy! Abiturientom życzymy dostania się na wymarzone uczelnie i pięknych podróży w czasie zasłużonych wakacji.

Dyrekcja

 

finał konkursu fizycznego "Rok przed maturą"

PDF

Finał XI edycji konkurs fizycznego "Rok przed Maturą" odbył się 22.06.2016. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie z klasy 2C liceum:  Michał  Rogala, Kacper Kosiński i Piotr Kośkiewicz odnieśli piękny sukces zostając, laureatami tego konkursu, organizowanego przez: Oddział Lubelski Polskiego Towarzystwa Fizycznego, Instytut Fizyki UMCS i Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Zajęli oni wspólnie VII miejsce uzyskując taką samą liczbę punktów.

W finale uczestniczyło ponad 100 uczniów z całego województwa lubelskiego. Laureatów było 11 w tym z Naszej Szkoły trzech. Ogromne gratulacje dla uczniów biorących udział w konkursie, tym bardziej że zadania konkursowe były o stopniu trudności większym niż tegoroczna matura rozszerzona z fizyki.

 Marek Sowa

 

Marszałek Sejmu – Kacper Szymczak

PDF

kacper_mieszko

To niezwykły sukces i triumf naszego tegorocznego maturzysty.

15 maja 2016, w trakcie trwania egzaminu dojrzałości, po maturze z WOSu i tuż przed maturą z historii, Kacper Szymczak został wybrany na Marszałka Sejmu Dzieci i Młodzieży.

Dzięki temu już 1 czerwca będzie prowadził obrady XXII sesji SDiM .

Droga na stanowisko Marszałka była niezwykle trudna. Najpierw należało przejść kwalifikacje w konkursie organizowanym przez IPN z najwyższą w województwie notą, tak aby dostać się do komisji problemowych SDiM. Z kolei w trakcie trwania obrad komisji konieczne było wygranie kwalifikacji na stanowisko Marszałka SDiM. Spośród 60 osób wyłoniono w sumie 19 kandydatów, z których w efekcie nasz Abiturient uzyskał najwyższą liczbę głosów.Pragnę wspomnieć, że to kolejny sukces Kacpra w bieżącym roku, ponieważ dodatkowo piastuje on z wielkim powodzeniem stanowisko Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Lublin.

Obok Maturzysty w obradach SDiM brać będzie udział także Mieszko Wnuk. Oglądajcie Nas 1 czerwca w TV. Będzie głośno o Naszym Marszałku!:)

Kacper, gratulujemy Ci wspaniałego sukcesu!

Medialne relacje z realizacji  projektu dostępne  w: TVP Lublin >> link, Niezależny Lublin TV >> linkRadio Lublin >> linkRadio Centrum >> link TVP INFO>> link
Relacja fotograficzna z z pobytu naszych posłów w Sulejówku i Warszawie w dniach 14-15 maja 2016 dostępna w galerii szkolnej.
Krzysztof Niedźwiedź
 

Nasi matematycy najlepsi w kraju! Siedmiu wspaniałych....

PDF

pangea_2016

W piątek 20 maja 2016 r. w budynku Vistula University w Warszawie odbyła się ceremonia wręczenia nagród laureatom Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA. Miło nam poinformować, iż w gronie laureatów konkursu znalazło się aż siedmioro uczniów Jadwigi.

Wyniki krajowe:

LAUREACI:

Kategoria LICEUM – klasy drugie:

 • Piotr Kośkiewicz (2C ) -  I miejsce
 • Michał Rogala (2C) – II miejsce
 • Andrzej Kasianiuk (2C) – III miejsce (ex aequo).
 • Kacper Kosiński (2C) – III miejsce (ex aequo).

Kategoria  GIMNAZJUM – klasy trzecie:

 • Jan Fabrowski (3c) – I miejsce

Kategoria  GIMNAZJUM – klasy drugie:

 • Jagoda Maria Bracha (2c) – III miejsce
 • Jakub Sprawka (2c) – IV miejsce

Gratulujemy uczniom tak wspaniałych wyników!  Jesteśmy z Was bardzo, bardzo dumni!

Iwona Kusz

 

Kolejny matematyczny sukces uczniów liceum

PDF

konkurs1_pw

Z przyjemnością informujemy:

 • Andrzej Kasianiuk – uczeń klasy 2C został LAUREATEM 
 • Michał Rogala (2C) FINALISTĄ

Powszechnego Internetowego Konkursu Matematycznego* dla uczniów szkół średnich, organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Więcej…
 
Strona 1 z 12
SlideshowFx Picasa Widget for Joomla!
Copyright © 2010 www.OopsTouch.com

Jadwiwogo

Samorząd Uczniowski Jadwigi

Byle do przerwy

virtual_school_15p

DJ

Sportowa Jadzia

dofinansowanie_04

facebook_01

matemaniak_02

tatonet_v10

edukacjazti_v12

rzetelna_firma_08

PZU


Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates