Poczta   Dokumenty   Terminarz
Home Osiągnięcia Liceum Olimpady i konkursy

Olimpiady i Konkursy

PDF

Sukcesy w roku szkolnym  2016-2017

1. LVIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

  • FINALISTA:   JULIA NIEDZIELA - [klasa 3A] - nauczyciel przygotowujący: Pan Krzysztof Niedźwiedź

2. XIX Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie:

  • LAUREAT etapu okręgowego:  JULIA NIEDZIELA - [klasa 3A] - nauczyciel przygotowujący: Pan Krzysztof Niedźwiedź

3. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP:

  • FINALISTA: JULIA NIEDZIELA - [klasa 3A] - nauczyciel przygotowujący: Pan Krzysztof Niedźwiedź
4. XXX Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej: 
  • FINALISTA: KAROL STACHYRA - [klasa 3B] -  nauczyciel przygotowujący: Pan Krzysztof Niedźwiedź
5. X Ogólnopolska Olimpiada o "Diamentowy Indeks AGH": 

LAUREACI [ w dziedzinie: MATEMATYKA]:
  • Andrzej Kasianiuk [klasa 3C] - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz
  • Piotr Kośkiewicz [klasa 3C] - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz
  • Kacper Kosiński [klasa 3C] - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz
  • Michał Rogala [klasa 3C] - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz
LAUREACI [ w dziedzinie: FIZYKA]:
  • Piotr Kośkiewicz [klasa 3C] - nauczyciel przygotowujący: Pan Marek Sowa
  • Michał Rogala [klasa 3C] - nauczyciel przygotowujący: Pan Marek Sowa
FINALIŚCI [w dziedzinie: GEOGRAFIA z elememtami GEOLOGII]:
  • Andrzej Kasianiuk [klasa 3C] - nauczyciel przygotowujący: Pan Mateusz Dobek
  • Michał Rogala [klasa 3C] - nauczyciel przygotowujący: Pan Mateusz Dobek

Sukcesy w roku szkolnym  2015-2016

1. XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Filozoficzna:

  • LAUREAT 1 MIEJSCA W POLSCE: MIRA ZYŚKO [klasa 2A]

2. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP:

  • LAUREAT: JAN KĘPKA [klasa 3B] - nauczyciel przygotowujący: Pan Krzysztof Niedźwiedź

3. IX Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna o Diamentowy Indeks AGH (Akademii Górniczo Hutniczej):

LAUREACI:

  • KACEPR KOSIŃSKI [klasa 2C] - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz
  • MICHAŁ ROGALA  [klasa 2C] - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz


Sukcesy w roku szkolnym  2014-2015 

1. LVI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym:

FINALISTA: WOJCIECH SZCZOTKA - [klasa 3A]nauczyciel przygotowujący: Pan Krzysztof Niedźwiedź

2.  LXVI Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna: 

FINALISTA: JAKUB BOGUTA - [klasa 1C] - nauczyciele przygotowujący: Pani Iwona Kusz, Pan Zbigniew Karczmarczyk

3. 64. Olimpiada Fizyczna:
FINALIŚCI: 
  • JAKUB BOGUTA  [klasa 1C]
  • MARCIN MIELNICZUK  [klasa 3A] - nauczyciel przygotowujący: Pan dr Marek Sowa

4. XXII Olimpiada Informatyczna:

LAUREAT:  JAKUB BOGUTA -  [klasa 1C]

5. Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna o Diamentowy Indeks AGH (Akademii Górniczo Hutniczej). 

W dziedzinie MATEMATYKI tytuł LAUREATA otrzymali:

  • Jakub Boguta   [klasa 1C ] - LAUREAT I stopnia - nauczyciele przygotowujący: Pani Iwona Kusz, Pan Zbigniew Karczmarczyk
  • Piotr Kośkiewicz-  [klasa 1C] - LAUREAT III stopnia  - nauczyciele przygotowujący: Pani  Iwona Kusz, Pan Zbigniew Karczmarczyk
  • Marcin Mielniczuk  [klasa 3A] - LAUREAT III stopnia  nauczyciel przygotowujący: Pan Zbigniew Karczmarczyk

W dziedzinie FIZYKI tytuł LAUREATA otrzymali:

  • Jakub Boguta   [klasa 1C ] - LAUREAT I stopnia
  • Marcin Mielniczuk [klasa 3A] - LAUREAT III stopni  - nauczyciel przygotowujący: Pan dr Marek Sowa

6. XXI Bałtycka Olimpiada Informatyczna: 

  • Jakub Boguta  [klasa 1C] - BRĄZOWY MEDALISTA
7. XLI Olimpiada Geograficzna ( etap finałowy):
  • Adam Czerwiec[klasa 3A] -nauczyciel przygotowujący: Pan Krzysztof Maksymow

8. IX Konkurs Matematyczny im. Samuela Chróścikowskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowany przez Instytut Matematyki i Informatyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie:

  • I miejsce - Jakub Boguta  [klasa 1C] - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz
  • II miejsce Marcin Mielniczuk [klasa 3A] - nauczyciel przygotowujący: Pan Zbigniew Karczmarczyk
  • III miejsce – Piotr Kośkiewicz  [klasa 1C]  - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz
  • IV miejsce – Andrzej Kasianiuk  [klasa 1C] - nauczyciel przygotowujący:  Pani Iwona Kusz
  • VII miejsce- Michał Rogala  [klasa 1C] - nauczyciel przygotowujący:  Pani Iwona Kusz
9. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Pangea" organizowany przez Międzynarodowe Szkoły Meridian i Uczelnię Vistula:  
LAUREACI: 
  • Piotr Kośkiewicz [klasa 1C] - nauczyciel przygotowyjący: Pani Iwona Kusz
  • Andrzej Kasianiuk [klasa 1C] - nauczyciel przygotowyjący: Pani Iwona Kusz
  • Kacper Kosiński [klasa 1C] - nauczyciel przygotowyjący: Pani Iwona Kusz
  • Michał Rogala [klasa 1C] - nauczyciel przygotowyjący: Pani Iwona Kusz

10. Ogólnopolskie Mistrzostwa w Geometrii Elementarnej: 

LAUREAT:  5 miejsce - Andrzej Kasianiuk [ klasa 1C] - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz

11. XI Potyczki matematyczne:

FINALIŚCI [3 miejsce] - drużyna w składzie:

  • Marcin Mielniczuk [klasa 3A] - nauczyciel przygotowujący Pan Zbigniew Karczmarczyk
  • Jakub Boguta [klasa 1C] - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz
  • Piotr Kośkiewicz [klasa 1C] - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz

12. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur":

LAUREACI:

  • Jakub Boguta [ klasa 1C] - nauczyciel przygotowujący Pani Iwona Kusz
  • Andrzej Kasianiuk [klasa 1C] - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz
  • Piotr Kośkiewicz [klasa 1C] - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz

13. Konkurs "Moje Europejskie Wyzwanie".  Najlepszy wynik w powiecie grodzkim Lublin. Nagroda: Wyjazd 4 dniowy do Brukseli.

FINALIŚCI:

  • Aleksandra Goławska - [klasa 3B] - nauczyciel przygotowujący: Pan Krzysztof Niedźwiedź
  • Magda Kurdziałek - [klasa 3B] -  nauczyciel przygotowujący: Pan Krzysztof Niedźwiedź
  • Jan Kępka - [klasa 2B] - nauczyciel przygotowujący: Pan Krzysztof Niedźwiedź

14. Olimpiada Solidarności :

FINALISTA:  Jan Kępka [klasa 2B] - nauczyciel przygotowujący: Pan Krzysztof Niedźwiedź


15. Konkurs Wiedzy o Polsce, Europie i Świecie:

LAUREACI:

  • Jan Kępka [klasa 2B]  nauczyciel przygotowujący: Pan Krzysztof Niedźwiedź
  • Magda Kurdziałek [klasa 3B] nauczyciel przygotowujący: Pan Krzysztof Niedźwiedź

16. Konkurs Ogólnopolski „Sejm Dzieci i Młodzieży"

LAUREACI [ posłanki  XXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży]:

  • Julia  Niedziela  [klasa 1C] 
  • Alicja Hyż [klasa  1A]

17. Olimpiada Wiedzy o Prawie [etap okręgowy]:  

  • 5 miejsce - Aleksandra Goławska - [klasa 3B]  nauczyciel przygotowujący: Pan Krzysztof Niedźwiedź
18 .Konkurs "W moim młodzieńczym życiu staram się budować kulturę pokoju":
  • 3 miejsce - Paulina Oleksa [ klasa 1C]

19. XXIII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża

3 miejsce - drużyna w składzie:

  • Natalia Niedziela [klasa 1C] - nauczyciel przygotowujący: Pan Andrzej Abramowicz
  • Paulina Oleksa  [klasa 1C] - nauczyciel przygotowujący: Pan Andrzej Abramowicz
  • Małgorzata Piejak [klasa 1C] - nauczyciel przygotowujący: Pan Andrzej Abramowicz
  • Bartosz Królikowski  [klasa 1C] - nauczyciel przygotowujący: Pan Andrzej Abramowicz
  • Przemysła Nowaczyński  [klasa 1C] - nauczyciel przygotowujący: Pan Andrzej Abramowicz

 Sukcesy w roku szkolnym  2013-2014

1.  Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych  Perspektywy 2014: 

  • ZŁOTA SZKOŁA
  • 73 miejsce w Polsce (na ponad 3500 liceów w Polsce)
  • 4 miejsce w województwie lubelskim spośród wszystkich liceów
  • 1 miejsce wśród szkół niepublicznych w Lublinie

2.  Ranking Maturalny Liceów Ogólnokształcących 2014:

  • 2 miejsce w Lublinie
  • 65 miejsce w Polsce 

3.  3 x A w wyniku ewaluacji zewnętrznej przyprowadzonej przez wizytatorów SEO na zlecenie Kuratorium w Lublinie:

  • Poziom A - procesy edukacyjne są zorganizowane w sposób sprzyjający uczeniu się
  • Poziom A - uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej
  • Poziom A - respektowane są normy społeczne

4.  VXIII Ogólnopolska Olimpiada Fizyczna:

  • laureat – 8 miejsce w Polsce – Mateusz Michalewski – klasa 3B, przygotowywał dr Marek Sowa

5.  XXXVII Ogólnopolska Olimpiada Języka Francuskiego:

  • laureat – Michalina Adamska – klasa 2B, przygotowywała mgr Dorota Nowiszewska-Machoń

6.  LXV Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna, zawody drugiego stopnia:

  • Marcin Mielniczuk, klasa 2A, przygotowywał mgr Zbigniew Karczmarczyk
  • Mateusz Michalewski – klasa 3B, przygotowywał mgr Zbigniew Karczmarczyk

7.  XII Ogólnopolska Olimpiada Lingwistyki Stosowanej:

  • finalista Mateusz Michalewski – klasa 3B, przygotowywał mgr Robert Winiarczyk

8.  VIII Konkurs Matematyczny im. Samuela Chróścikowskiego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych organizowany przez Instytut Matematyki i Informatyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie:

  • w kategorii II - 1 miejsce - Mateusz Michalewski – klasa 3B, przygotowywał  mgr Zbigniew Karczmarczyk
  • w kategorii I - 7 miejsce - Marcin Mielniczuk – klasa 2A, przygotowywał  mgr Zbigniew Karczmarcz

9.  VII Ogólnopolska Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH":

  • laureat z matematyki - Marcin Mielniczuk - klasa 2A, przygotowywał mgr Zbigniew Karczmarczyk
  • laureat z matematyki - Mateusz Michalewski - klasa 3B, przygotowywał mgr Zbigniew Karczmarczyk
  • laureat z fizyki – Mateusz Michalewski – klasa 3B, przygotowywał dr Marek Sowa

10.  Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży:

  • laureat –1 miejsce w kraju: – Marcin Mielniczuk – klasa 2A, przygotowywał mgr Zbigniew Karczmarczyk

11.  Konkurs Wiedzy o Polsce, Europie i Świecie organizowany przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II :

  •  laureat - Wojciech Szczotka – klasa 2A, przygotowywał mgr Krzysztof Niedźwiedź

12.  Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie pod patronatem Ministra Sprawiedliwości, etap okręgowy:

  • Jan Kępka - klasa 1B, przygotowywał mgr Krzysztof Niedźwiedź
  • Klaudia Kowalczyk - klasa 1B, przygotowywał mgr Krzysztof Niedźwiedź
  • Kacper Szymczak - klasa 1B, przygotowywał mgr Krzysztof Niedźwiedź

13.  XVI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie, etap okręgowy:

finaliści:

  • Jan Kępka - klasa 1B, przygotowywał mgr Krzysztof Niedźwiedź
  • Paulina Broda - klasa 3B, przygotowywał mgr Krzysztof Niedźwiedź

14.  IV EDYCJA Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym - organizowany przez Zakład Samorządów i Polityki Lokalnej Wydziału Politologii UMCS oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie:

finaliści:

  • Paulina Broda – klas 3B, przygotowywał mgr Krzysztof Niedźwiedź
  • Aleksandra Goławska – klasa 2B, przygotowywał mgr Krzysztof Niedźwiedź
  • Jan Kępka – klasa 1B, przygotowywał mgr Krzysztof Niedźwiedź

15.  Konkurs „Dyktando Romanisty" zorganizowany przez KUL :

  • 1miejsce - Michalina Adamska – klasa 2B, przygotowywała mgr Dorota Nowiszewska-Machoń

16.  Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez Wydział Filologii Germańskiej KUL:

finaliści:

  • Marcin Mielniczuk, klasa 2A
  • Dorota Chwedoruk - klasa 2A, przygotowywała mgr Agnieszka Łukasiewicz


Osiągnięcia w roku szkolnym  2012-2013 

  • Ogólnopolska Olimpiada „O diamentowy indeks AGH" – podwójny laureat z matematyki i fizyki – Mateusz Michalewski [klasa 2B] – przygotowywali mgr Z.Karczmarczyk, mgr R.Winiarczyk
  • Konkurs matematyczny im. Samuela Chróścikowskiego organizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Chełmie – 3 miejsceMateusz Michalewski [klas 2B], 9 miejsce – Marcin Mielniczuk [1A] - przygotowywali mgr Z.Karczmarczyk, mgr R.Winiarczyk
  •  Konkurs matematyczny dla szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego organizowany przez Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli – laureat w kategorii klas 1 – Marcin Mielniczuk [klasa 1A] , laureat w kategorii klas 2 – Mateusz Michalewski [klasa 2B]- przygotowywali mgr Z.Karczmarczyk, mgr R.Winiarczyk
  •  LXIV Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna - etap okręgowyMarcin Mielniczuk [1A], Mateusz Michalewki [2B]- przygotowywali mgr Z.Karczmarczyk, mgr R.Winiarczyk
  •  XX Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka organizowana przez Wydział Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego – finalista - Aleksander Budzyński   [3A] – przygotowywał mgr K.Niedźwiedź
  • X Spotkania Teatralne „Zwierciadła" Zamoy 2013 – 2 wyróżnienia grupa teatralna „Horde of Shame" – przygotowywała mgr M.Otto
  • Olimpiada Solidarności " Dwie dekady Historii"  – etap okręgowy – 4 miejsceMagda Kurdziałek [klasa 1B]- – przygotowywał mgr K.Niedźwiedź
  •  Wojewódzki konkurs z fizyki „Rok przed Maturą"- organizowany przez Oddział Lubelski Polskiego Towarzystwa Fizycznego, Instytut Fizyki UMCS oraz Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli – 1 miejsceMateusz Michalewski [klasa 1B!] - przygotowywał  dr M. Sowa
  • Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego – etap okręgowy: P.Abramowicz, F.Cholewiński, A.Chudzik, K.Hamerska, K.Jastrzębska, J.Kieracińska, M.Kubalska, A.Leman, P.Małysz - przygotowywała –mgr J.Jankowska
  •  Olimpiada Lingwisyki Matematycznej – etap okręgowyKinga Jastrzębska [3M]. Karolina Lech [3M], Michał Chołubek [2B], Mateusz Michalewski [2B] – przygotowywał mgr R.Winiarczyk
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2012-2013 - Mateusz Michalewski
  • Puchar za wybitne osiągnięcia dydaktyczne w roku szkolnym 2012-2013 przyznany przez Prezydenta Miasta Lublina Krzysztofa Żuka - Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi

  • Sukcesy w roku szkolnym szkolnym  2011-2012:
  •  Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej - finalistka A.Chudzik /przygotowywał mgr Krzysztof Niedźwiedź/;
  • II etap ogólnopolskiej LXIII Olimpiady Matematycznej - wyróżnienie P.Abramowicz /przygotowywał mgr Z. Karczmarczyk/;. II etap LXI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Fizycznej P. Abramowicz /przygotowywał dr M. Sowa/;
  • Konkurs Matematyczny dla maturzystów organizowany przez Instytut Matematyki i Informatyki KUL - 1 miejsce Paweł Abramowicz /przygotowywał mgr Z.Karczmarczyk/
  •  Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny" - bardzo dobry wynik M.Michalewski, K.Jastrzębska, P.Abramowicz /przygotowywali: mgr Z.Karczmarczyk i mgr E.Duszyńska/;
  • . Finał V Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH" - laureat P.Abramowicz /przygotowywał mgr Z. Karczmarczyk/;
  •  Konkurs matematyczny dla uczniów klas maturalnych organizowany przez Instytut Matematyki i Informatyki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego – zwycięzca P.Abramowicz/ przygotowywał mgr Z.Karczmarczyk/;
  •  Konkurs matematyczny dla uczniów szkół średnich województwa lubelskiego w Chełmie, w kategorii I konkursu (klasy I i II) drugie miejsce M.Michalewski, w kategorii II (klasy III liceum oraz III i IV technikum) zwycięzcaP. Abramowicz /przygotowywał mgr Z.Karczmarczyk/;
  •  Polsko-Ukraiński Konkursi Fizyczny „Lwiątko 2012" - 5-miejsce w Polsce M.Michalewski /przygotowywał: dr M. Sowa/;
  •  Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Eureka"- bardzo dobre wyniki i wyróżnienia: M.Michalewski, M.Chołubek, P.Abramowicz ,S.Błaziak /przygotowywał: dr M. Sowa/;
  •  Konkurs z fizyki „Rok przed Maturą" - I miejsce M.Michalewski - najlepszy wynik ze zwycięzców siedmiu dotychczasowych edycji /przygotowywał: dr M. Sowa/;
  •  II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego P.Abramowicz , F.Cholewiński, A.Chudzik, K.Hamerska, K.Jastrzębska, J.Kieracińska, M.Kubalska, A.Leman, P.Małysz /przygotowywała: mgr J.Jankowska/;
  •  II etap XXXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej - J.Helman, K.Mitrus i M.Siudem /przygotowywała: mgr D. Andrzejewska-Marzec/;
  •  II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka PolskiegoM.Siudem /przygotowywała: mgr J. Nowakowska/;
  •  II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym M.Kęskiewicz, A.Chudzik, P.Gąska /przygotowywał mgr K. Niedźwiedź/;
  •  Czołowe miejsca w jeździectwie w województwie i w Polsce - J. Goławska.

  • Sukcesy w roku szkolnym szkolnym  2010-2011

BRĄZOWA TARCZA -  4 miejsce w województwie na najlepsze liceum  ZŁOTA TARCZA

    • 6 miejsce w Lublinie i 9 miejsce w województwie lubelskim w ogólnopolskim rankingu Liceów Ogólnokształcących "Perspektyw";
    • egzamin maturalny zdany "w 100%";
    • uczeń naszego liceum finalistą  LXII Olimpiady Matematycznej;
    • uczeń naszego liceum finalistą  52.Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym;
    • wysokie miejsca w zawodach sportowych na szczeblu ogólnopolskim w tenisie ziemnym, tańcach towarzyskich i latynoamerykańskich, mistrzostwach Hip Hop, Electric boogie;

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla ucznia naszego liceum.

 


Sukcesy w latach wcześniejszych:

    • BRĄZOWA TARCZA - 4 miejsce w województwie w rankingu KURIERA
      pod patronatem KURATORA na najlepsze liceum województwa (2002/2003)
    • SREBRNA TARCZA - 3 miejsce w województwie w rankingu KURIERA
      pod patronatem KURATORA na najlepsze liceum województwa (2003/2004)
    • 5 miejsce w województwie i 41 w Polsce w rankingu Newsweeka (2003/2004)
    • BRĄZOWA TARCZA - 4 miejsce w województwie w rankingu KURIERA
      pod patronatem KURATORA na najlepsze liceum województwa (2004/2005)
    • SREBRNA TARCZA - 3 miejsce w województwie w rankingu KURIERA
      pod patronatem KURATORA na najlepsze liceum województwa (2005/2006)
    • 3 miejsce w województwie w rankingu Rzeczpospolitej i Perspektyw (2005/2006)
    • BRĄZOWA TARCZA - 4 miejsce w województwie w rankingu KURIERA
      pod patronatem KURATORA na najlepsze liceum województwa (2006/2007)
    • BRĄZOWA TARCZA - 4 miejsce w województwie w rankingu KURIERA
      pod patronatem KURATORA na najlepsze liceum województwa (2007/2008)
    • WYRÓŻNIENIE - 9 miejsce w województwie w rankingu KURIERA
      pod patronatem KURATORA na najlepsze liceum województwa (2008/2009)
  • 9 miejsce w województwie (6 w Lublinie) w rankingu Rzeczpospolitej i Perspektyw (2009/2010)

     
 
SlideshowFx Picasa Widget for Joomla!
Copyright © 2010 www.OopsTouch.com

Malta 2015

Jadwiwogo

Samorząd Uczniowski Jadwigi

Byle do przerwy

virtual_school_15p

DJ





Sportowa Jadzia

dofinansowanie_04

facebook_01

matemaniak_02

tatonet_v10

edukacjazti_v12

rzetelna_firma_08

PZU


Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates