Poczta   Dokumenty   Terminarz
Home Osoby Absolwenci Gimnazjum

Absolwenci Prywatnego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

rocznik 2017

  Klasa A   Klasa B   Klasa C   Klasa D

wychowawcy: Aneta Majewska

wychowawca: Justyna Kostecka wychowawca: Robert Derewenda wychowawca: Agnieszka Kawa
  • Banecki Michał
  • Chrzanowska Anna
  • Germain Maja
  • Gurdała Oliwia
  • Jurkiewicz Aleksandra
  • Książek Paweł
  • Kulak Jakub
  • Łukasik Weronika
  • Rzeczycka Agata
  • Skupińska Julia
  • Słowik Róża
  • Sobstyl Justyna
  • Sokołowska Julia
  • Waszak Karolina
  • Wnuk Mieszko
  • Wójcik Aleksandra
  • Banak Jakub
  • Deryła Aleksandra
  • Dzik Szymon
  • Jeżowska Małgorzata
  • Jóźwik Katarzyna
  • Kaczka Paweł
  • Kawka Zuzanna
  • Krupska Barbara
  • Krupski Paweł
  • Miksza Piotr
  • Niemcewicz Wojciech
  • Osmałek Martyna
  • Paradowski Karol
  • Peria Valentina
  • Sobczyk Maciej
  • Wybacz Magdalena
  • Zubilewicz Barbara
  • Bielak Mikołaj
  • Bracha Jagoda
  • Gągała Wojciech
  • Jankowska Amelia
  • Kimak Jakub
  • Kosicka Maria
  • Małek Aleksandra
  • Oleksa Zuzanna
  • Pawłowski Marek
  • Piszcz Kamil
  • Poczachowski Kamil
  • Polakowski Piotr
  • Rożnowski Michał
  • Sprawka Jakub
  • Tomaszewska Zofia
  • Walaszek Krzysztof
  • Warchocki Jan
  • Zając Olga
  • Dominiczak Natalia
  • Dybała Anna
  • Gospodarek Jakub
  • Jakubiec Maja
  • Kania Kacper
  • Kempa Anna
  • Krawczyk Maria
  • Kurnicka Julia
  • Matejko Alicja
  • Mazur Michał
  • Michalak Antoni
  • Pietrzak Alicja
  • Plak Magdalena
  • Szwed Joanna
  • Szymańska Aleksandra
  • Wiśniewski Michał

rocznik 2016

  Klasa A   Klasa B   Klasa C   Klasa D

wychowawcy:  Wioletta Wach
                      Maciej Kołodziejczyk
                      Krzysztof Maksymow
                      Agnieszka Czajka

wychowawca: Magdalena Radomska wychowawca: Iwona Bogusz wychowawca: Elżbieta Stachyra
  • Błaszczuk Natalia
  • Budzyński Rafał
  • Busz Nina
  • Duszyńska Zuzanna
  • Kalinowski Bartłomiej
  • Kasianiuk Magdalena
  • Kołodziejczyk Katarzyna
  • Kosecka Olga
  • Łobko Julia
  • Mendzelewski Franciszek
  • Mirosław Gabriela
  • Modzelewska Eliza
  • Paluszkiewicz Natalia
  • Panek Sylwia
  • Saj Serafin
  • Tomala Gabriela
  • Woronko Aleksander
  • Wójtowicz Jakub
  • Zajączkowska Aleksandra
  • Adamski Łukasz
  • Boś Aleksandra
  • Dębicki Jakub
  • Graboś Adrianna
  • Krawczyk Mikołaj
  • Kulka Justyna
  • Lekan Julia
  • Martyna Maria
  • Nosowski Wojciech
  • Opolski Marcin
  • Paździerska Patrycja
  • Piekarska Magdalena
  • Pinkosz Michalina
  • Poleszak Zuzanna
  • Rak Weronika
  • Szydłowski Marcin
  • Wójcik Tomasz
  • Zaborska Dominika
  • Bartoszewska Karolina
  • Bogucki Maksymilian
  • Drożdżyk Dorota
  • Drygaś Filip
  • Fabrowski Jan
  • Gogolin Piotr
  • Karczmarz Katarzyna
  • Kocoń Mateusz
  • Komar Iga
  • Kopeć Jakub
  • Kowalik Aleksandra
  • Kuzioła Weronika
  • Łabędzki Michał
  • Pawłowski Paweł
  • Pieńkos Anna
  • Rafalska Marta
  • Sarzyński Paweł
  • Taczała Michał
  • Widomska Katarzyna
  • Boryń Alicja
  • Brzuszkiewicz Julia
  • Calderon-Studziński Nicolas
  • Charytonowicz Gabriel
  • Czerniawski Krzysztof
  • Dubrowski Jakub
  • Gajda Aleksandra
  • Gońka Agnieszka
  • Jabłońska Kamilla
  • Kotowski Juliusz
  • Krochmalski Piotr
  • Masiak Marek
  • Mielcarek Michał
  • Mielniczuk Jagoda
  • Piekarski Marcel
  • Rożek Julia
  • Skiba Marek
  • Święch Maciej
  • Urban Anna

rocznik 2015

  Klasa A   Klasa B   Klasa C   Klasa D
wychowawca: Joanna Berej wychowawca: Agnieszka Kaletka wychowawca: Joanna Nowakowska wychowawca: Małgorzata Niećko
  • Adamczyk Antoni
  • Bober Agata
  • Cegiełka Maksymilian
  • Chrzanowska Aleksandra
  • Frankiewicz Przemysław
  • Gospodarek Jagoda
  • Korzeb Agata
  • Piasecka Joanna
  • Rębisz Agnieszka
  • Sikorska Natalia
  • Słonczewska Agnieszka
  • Smajkiewicz Wojciech
  • Szlichtyng Anna
  • Wieczorek Zofia
  • Wrześniewska Aleksandra
  • Zarzycki Kamil
  • Fryza Zuzanna
  • Jarmułowicz Magdalena
  • Jastrzębska Emilia
  • Kołodyńska Natalia
  • Łopuszyńska Hanna
  • Makowski Cezary
  • Modzelewski Aleksander
  • Muda Weronika
  • Olech Dominika
  • Pawłowska Paulina
  • Różański Michał
  • Różycka Adela
  • Samkowska Iga
  • Sierakowska Wiktoria
  • Sobczyk Dominika
  • Urbaniak Karolina
  • Wasak Paweł
  • Berej Martyna
  • Bielecki Wojciech
  • Chromiński Witold
  • Domański Bartosz
  • Kimak Szymon
  • Lenard Matylda
  • Mergo Ewa
  • Oleszczyńska Julia
  • Piróg Paweł
  • Podolska Olga
  • Poleszczuk Michał
  • Radecki Franciszek
  • Rybka Aleksandra
  • Saj Rafał
  • Syta Arkadiusz
  • Szczerbińska Agnieszka
  • Szymczak Gabriela
  • Wołos Justyna
  • Żak Zuzanna
  • Borecka Magdalena
  • Ciechan Jakub
  • Jachim Katarzyna
  • Jeleniewska Aleksandra
  • Kulicki Maksymilian
  • Lisowski Jan
  • Lizon Rafał
  • Mazur Jakub
  • Owsik Jan
  • Sak Alicja
  • Semczuk Marek
  • Sewruk Dawid
  • Sikora Julia
  • Stpiczyńska Klaudia
  • Szuran Hubert
  • Szymczyk Piotr
  • Wojnowska Elżbieta

rocznik 2014

  Klasa A   Klasa B   Klasa C   Klasa D
wychowawca: Justyna Kostecka wychowawca: Iwona Matuszewska wychowawca: Iwona Kusz wychowawca: Agnieszka Kawa
  • Danczowski Jan
  • Dmowska Ewa
  • Filipowicz Aleksandra
  • Galus Aleksandra
  • Ilczyna Natalia
  • Kusak Natalia
  • Laskowska Anna
  • Maroński Tomasz
  • Niedziela Julia
  • Nowaczyński Przemysław
  • Panek Bartosz
  • Pieńkos Katarzyna
  • Rożnowska Marianna
  • Stachura Agata
  • Stefaniak Anita
  • Tomankiewicz Małgorzata
  • Wypchło Agata
  • Zyśko Mira
  • Chmiel Paulina
  • Durakiewicz Paulina
  • Dwornicki Michał
  • Gębal Edyta
  • Hyż Alicja
  • Jargiełło Antoni
  • Koszel Agata
  • Łakota Hanna
  • Mazurek Jan
  • Niedziela Natalia
  • Nowak Wiktor
  • Prokop Ewa
  • Rak Magdalena
  • Skalska Julia
  • Tadewicz Julia
  • Zajączkowski Marcin
  • Zdrojewska Zofia
  • Zielińska Nikola
  • Bachanek Michał
  • Baryła Jakub
  • Gawlik Marcin
  • Gaworczyk Jagoda
  • Karos Arkadiusz
  • Kasianiuk Andrzej
  • Kosiński Kacper
  • Kośkiewicz Piotr
  • Kozłowska Iga
  • Lis Maciej
  • Młynarski Piotr
  • Mostowska Joanna
  • Oleksa Paulina
  • Piejak Małgorzata
  • Pijanowska Magdalena
  • Rogala Michał
  • Stępień Maciej
  • Bobrowski Marek
  • Graboś Sebastian
  • Klimkowicz Karolina
  • Krawczyk Jan
  • Królikowski Bartosz
  • Krzywicki Jakub
  • Michalewska Anna
  • Nadbrzeski Adam
  • Ostojewska Justyna
  • Ostrowski Bartłomiej
  • Pawłowska Kamila
  • Pyszniak Łukasz
  • Pikuła Maciej
  • Rafalska Katarzyna
  • Stanicki Łukasz
  • Stankiewicz Zuzanna
  • Szczepanik Agata
  • Szymańska Kamila

rocznik 2013

  Klasa A   Klasa B   Klasa C   Klasa D
wychowawca: Magdalena Radomska wychowawca: Malwina Otto wychowawca: Iwona Bogusz wychowawca: Elżbieta Stachyra
  • Bogdańska Barbara
  • Bukowska Karolina
  • Drożak Paulina
  • Dziubicki Mateusz
  • Fryszkiewicz Weronika
  • Gac Monika
  • Kalasiewicz Katarzyna
  • Kępka Jan
  • Kościelecka Karolina
  • Kowalczyk Klaudia
  • Marzec Aleksandra
  • Porzak Mikołaj
  • Prokop Alicja
  • Siwek Paulina
  • Stępień Jakub
  • Szymanek Zuzanna
  • Woźnica Krzysztof
  • Żuk Marcin
  • Basaj Marceli
  • Derkaczew Maria
  • Dubielis Patryk
  • Karaś Zuzanna
  • Klekot Kacper
  • Leśniewski Daniel
  • Libionka Jagoda
  • Matysek Adrianna
  • Prasał Adrianna
  • Rak Wiktoria
  • Rams Karolina
  • Sidor Justyna
  • Siejka Magdalena
  • Sikora Agata
  • Skórka Agnieszka
  • Sobczyk Mateusz
  • Sołdaj Bernard
  • Sołdaj Urszula
  • Wierzbicka Maria
  • Brodowska Patrycja
  • Chybko Małgorzata
  • Czajka Weronika
  • Dobrzyńska Julia
  • Jaworski Sebastian
  • Kozyrski Jakub
  • Mitura Michał
  • Oleszczuk Andrzej
  • Owsik Ewa
  • Piasecki Bartosz
  • Taracha Kalina
  • Turski Hubert
  • Wasak Mateusz
  • Wieczorek Katarzyna
  • Wierzchowski Michał
  • Wojnowska Natalia
  • Zapolski Jakub
  • Zaremba Szymon
  • Baryła Michał
  • Brzeziński Bartosz
  • Chybowska Karolina
  • Czegus Gabriela
  • Dacka Michał
  • Drabko Małgorzata
  • Jargiełło Maciej
  • Jędrzejewska Natalia
  • Kaniuk Maria
  • Kojtych Aleksander
  • Kołodziejczyk Tomasz
  • Makuch Aleksandra
  • Masiak Mateusz
  • Piekarska Małgorzata
  • Podkański Mateusz
  • Rutkowska Julia
  • Szymczak Kacper
  • Świetlicki Michał
  • Zoń Kacper

rocznik 2012

  Klasa A   Klasa B   Klasa C   Klasa M
wychowawca: Joanna Nowakowska wychowawca: Agnieszka Kaletka wychowawca: Elżbieta Duszyńska wychowawca: Wioletta Wach
  • Adamska Michalina
  • Biegajło Maciej
  • Boczkowska Wiktoria
  • Bołtuć Kamila
  • Cieśla Ludwika
  • Flis Daria
  • Głowacki Rafał
  • Jułkowska Magdalena
  • Kondratowicz-Kucewicz Ewa
  • Kotlarz Antonina
  • Moroz Antoni
  • Pałyska Dominik
  • Papiewski Cezary
  • Sidor Ewelina
  • Siomak Oktawia
  • Szczotka Wojciech
  • Szydłowska Justyna
  • Tchórzewska Barbara
  • Wypchło Jakub
  • Chromińska Weronika
  • Daniłowska Aleksandra
  • Drygaś Monika
  • Gońka Aleksandra
  • Kasprzak Paulina
  • Kędzierski Wojciech
  • Kutermankiewicz Jan
  • Lipowski Mateusz
  • Łuczak Magdalena
  • Mazurek Maciej
  • Milanowska Aneta
  • Orgasińska Adrianna
  • Ozga Alicja
  • Paluszkiewicz Krzysztof
  • Ronek Bartłomiej
  • Rożek Natalia
  • Rybak Natalia
  • Sikora Mateusz
  • Szewczyk Agnieszka
  • Gębka Magdalena
  • Goławska Aleksandra
  • Korzeb Paweł
  • Kurdziałek Magda
  • Mielniczuk Marcin
  • Nazaruk Natalia
  • Pietrzak Agata
  • Smoluchowski Krzysztof
  • Szajner Iga
  • Szewczyk Patryk
  • Szkodziak Filip
  • Trojan Maciej
  • Waszkiewicz Grzegorz
  • Wiadrowska Weronika
  • Woroszyło Mikołaj
  • Wójcik Magda
  • Zarzeczny Jakub
  • Zgierska Karolina
  • Anulewicz Amanda
  • Chmielewski Krzysztof
  • Drelich Kacper
  • Dziedzic Kacper
  • Gajos Zuzanna
  • Grochowski Kosma
  • Kawa Michał
  • Kister Klaudia
  • Królikowska Izabela
  • Miszczuk Piotr
  • Paprota Wojciech
  • Pieńkowska Zofia
  • Raczkowski Piotr
  • Rokicki Jakub
  • Selwa Dominik
  • Telichowski Szymon
  • Urban Wojciech
  • Wesołowska Agnieszka

rocznik 2011

  Klasa A   Klasa B   Klasa M
wychowawca: Agnieszka Kawa
wychowawca: Joanna Berej wychowawca: Iwona Matuszewska
  • Barycka Justyna
  • Broda Paulina
  • Dubielis Agata
  • Filipek Joanna
  • Jędrzejewska Marta
  • Kimak Kamil
  • Klimczak Barbara
  • Malik Maciej
  • Mikos Karol
  • Oleksiejuk Mateusz
  • Orłowska Natalia
  • Skiba Patrycja
  • Smaga Sebastian
  • Szewczyk Piotr
  • Szymaniak Maciej
  • Wieczorek Barbara
  • Zieliński Kamil
  • Dąbrowska Marta
  • Dysput Michał
  • Fajt Elfina
  • Flis Maciej
  • Jaruga Kamil
  • Kędra Rafał
  • Kosior Wioletta
  • Kotowski Antoni
  • Mazurek Patryk
  • Milczarek Ada
  • Mucha Maciej
  • Mulak Agata
  • Munir Jakub
  • Puźniak Ewa
  • Semczuk Tomasz
  • Szubartowska Agata
  • Tomczyk Kacper
  • Berej Tomasz
  • Błaziak Szymon
  • Chołubek Marta
  • Chołubek Michał
  • Drabko Anna
  • Drożdżyk Bartosz
  • Filipek Alicja
  • Iwanek Paweł
  • Kawa Aleksander
  • Kiebasz Aleksandra
  • Kozak Aleksandra
  • Łatkiewicz Tomasz
  • Łuć Bartłomiej
  • Michalewski Mateusz
  • Pikuła Konrad
  • Skorzyńska Kaja
  • Szczepanik Piotr
  • Wąsikowska Karolina
  • Zoń Filip

rocznik 2010

  Klasa A   Klasa B   Klasa C   Klasa M
wychowawca: Iwona Bogusz
wychowawca: Agnieszka Czajka wychowawca: Magdalena Radomska wychowawca: Justyna Kostecka
  • Adamczyk Bartosz
  • Bednarska Magdalena
  • Budzyński Adrian
  • Ciechański Karol
  • Gargol Aleksandra
  • Głowacka Karolina
  • Gołębiewska Agata
  • Jaszczak Mateusz
  • Klimkowicz Agata
  • Kusyk Sebastian
  • Łupina Kinga
  • Małysz Piotr
  • Orłowska Anita
  • Paprocki Łukasz
  • Pylak Michał
  • Serewko Piotr
  • Terlecki Michał
  • Wójcik Jakub
  • Budzyński Aleksander
  • Buszko Aleksandra
  • Chudzik Aleksandra
  • Gąska Piotr
  • Götter Marcin
  • Grzywacz Gabriela
  • Hamerska Katarzyna
  • Kaszuba Nikoleta
  • Kieracińska Justyna
  • Kulicki Rafał
  • Kuna Michał
  • Palak Wioletta
  • Rusinek Magda
  • Tchórzewski Grzegorz
  • Waszak Magdalena
  • Zarzyka Jagoda
  • Golec Natalia
  • Goławska Julianna
  • Gorzkowski Maciej
  • Leman Adrianna
  • Lenarciak Magdalena
  • Łacic Aleksandra
  • Łuczak Katarzyna
  • Marzec Urszula
  • Milaniuk Aleksandra
  • Pęksa Katarzyna
  • Pokarowski Bartłomiej
  • Portka Wiktor
  • Sikora Jonatan
  • Szkutnik Zofia
  • Wadowski Michał
  • Wróblewska Aleksandra
  • Barczuk Maciej
  • Chudziak Iga
  • Drwal Anna
  • Felicki Arkadiusz
  • Gęborys Michał
  • Grzechnik Agnieszka
  • Hendzel Jakub
  • Jastrzębska Kinga
  • Kopyść Hubert
  • Korzeniowska Aleksandra
  • Krzyżanowski Jarosław
  • Kubalska Marta
  • Lech Karolina
  • Piasecki Jakub
  • Piotrowska Karolina
  • Pospiszyl Ada
  • Siudem Joanna
  • Szlichtyng Piotr

rocznik 2009

  Klasa A   Klasa B   Klasa C
wychowawca: Elżbieta Duszyńska
wychowawca: Maciej Kołodziejczyk wychowawca: Agnieszka Kaletka
  • Błaziak Paulina
  • Drozd Jakub
  • Goldman Piotr
  • Grabski Jakub
  • Helman Jakub
  • Jaworski Piotr
  • Królikowska Kamila
  • Odziemczyk Jakub
  • Paprocki Michał
  • Podniesiński Krzysztof
  • Siudem Magdalena
  • Skorzyński Michał
  • Świetlicka Karolina
  • Zoń Marcelina
  • Źróbek Artur
  • Chudzik Ada
  • Danielkiewicz Agata
  • Figiel Grzegorz
  • Grossmann Karolina
  • Grzesiak Oktawia
  • Iskra Kacper
  • Klohsek Mateusz
  • Korczycka Zuzanna
  • Korgul Magdalena
  • Mitrus Karolina
  • Nabakowska Karolina
  • Rybak Janusz
  • Stojak Krzysztof
  • Toifl Renata
  • Welcz Magdalena
  • Widomska Magdalena
  • Bołtuć Paulina
  • Brzozowska Aleksandra
  • Chiriboga-Oleszczak Sylwia
  • Filipowicz Paweł
  • Głowacka Katarzyna
  • Janusz Anna
  • Komajda Paulina
  • Kosińska Hanna
  • Kościelecka Anna
  • Lewandowska Agata
  • Machajek Jagoda
  • Sidor Jan
  • Wcisło Olga
  • Zakrzewski Michał

rocznik 2008

  Klasa A   Klasa B   Klasa C
wychowawca: Renata Sieńko-Kreft
wychowawca: Iwona Matuszewska wychowawca: Joanna Nowakowska
  • Błaszczyk Anna
  • Brus Michał
  • Chodkowska Monika
  • Drwal Małgorzata
  • Grzechnik Krzysztof
  • Jakubecki Paweł
  • Kocuń Anna
  • Kondrat-Wróbel Michał
  • Kurczbuch Kinga
  • Makowski Michał
  • Mitrus Paulina
  • Olczak Adam
  • Oleksy Kacper
  • Piotrowska Małgorzata
  • Rakowski Michał
  • Stawiszyńska Agata
  • Syska Kamila
  • Baryła Hubert
  • Głowacki Aleksander
  • Jakubaszek Wojciech
  • Jargiełło Katarzyna
  • Knut Ewa
  • Kunaszyk Albert
  • Lubaszewska Magdalena
  • Machoń Weronika
  • Oleksiński Mateusz
  • Oleszczyński Piotr
  • Plebankiewicz Agata
  • Sokołowski Karol
  • Studzińska Noemi
  • Świdziński Jakub
  • Wyspiański Mikołaj
  • Dudzik Weronika
  • Gąsiorowski Karol
  • Godzina Grzegorz
  • Grzesiak Gabriela
  • Kałkowski Andrzej
  • Marzec Aleksander
  • Mieszkowska Iga
  • Milaniuk Diana
  • Ociepa Konrad
  • Osiej Maciej
  • Polak Jan
  • Pyza Paweł
  • Siwiec Magdalena
  • Staropiętka Michał
  • Szypulska Olga
  • Tokarska Małgorzata
  • Wrona Katarzyna

rocznik 2007

  Klasa A   Klasa B   Klasa C
wychowawca: Justyna Kostecka
wychowawca: Iwona Bogusz wychowawca: Aneta Majewska
  • Barański Dawid
  • Dutkowski Jakub
  • Grunwald Aleksandra
  • Grzesiak Amadeusz
  • Kozłowska Karolina
  • Krząstek Mateusz
  • Kudela Klaudia 
  • Mazur Piotr 
  • Mazurek Paula 
  • Michalski Wojciech
  • Nadulska Aleksandra
  • Pawłowski Mateusz
  • Rybacka Małgorzata
  • Szalast Przemysław
  • Włodarczyk Paulina
  • Załuska Katarzyna
  • Źróbek Karolina  
  • Brzozowska Barbara
  • Dziewulska Anna
  • Eysmont Przemysław
  • Faluszewski Fryderyk
  • Grymuza Maciej
  • Kasprzak Dorota
  • Kosecki Marcin
  • Kupisz Wiktor
  • Kurczak Damian
  • Mazur Jagoda
  • Miszczuk Monika
  • Paluszkiewicz Anna
  • Porzak Marcin
  • Prokop Jarosław
  • Rumiński Przemysław
  • Salerek Anna
  • Wadowski Igor  
  • Magda Bagińska
  • Baranowski Kacper
  • Chojna Rafał
  • Czapska Małgorzata
  • Jarzębowska Maja
  • Jasińska Aleksandra
  • Klekot Jakub
  • Majsak Aleksander
  • Panfil Aleksander
  • Rożen Monika
  • Ruta Milena
  • Siewak Dagna
  • Skórka Katarzyna
  • Stępień Aleksandra
  • Strzęciwilk Ewa
  • Wójcik Rafał  

rocznik 2006

  Klasa A   Klasa B
wychowawcy: Aneta Majewska
                 Tomasz Buczek
wychowawca: Maciej Kołodziejczyk
  • Chojna Olga 
  • Dudzisz Arkadiusz 
  • Hoffmann Maja 
  • Hunek Magdalena 
  • Kiełbińska Paulina 
  • Kisiel Karolina 
  • Kondrat-Wróbel Magdalena 
  • Lech Filip 
  • Machoń Bartłomiej 
  • Milczach Bartłomiej 
  • Niezabitowski Rafał 
  • Saba Jagoda 
  • Skiba Piotr 
  • Skowronek Jakub 
  • Wilczewska Paulina 
  • Zwierz Mariusz
  • Burda Jakub 
  • Chałat Jakub 
  • Gieroba Barbara 
  • Kazanowska Weronika 
  • Kępa Kamil 
  • Maciej Klonowski 
  • Kurczak Paulina 
  • Kuzia Paulina 
  • Lutnicki Maciej 
  • Łaszkiewicz Szymon 
  • Mielko Paulina 
  • Olczak Małgorzata 
  • Paździor Piotr 
  • Szewc Jakub 
  • Szuryga Michał 
  • Zienkiewicz Marek

rocznik 2005

  Klasa A   Klasa B
wychowawca: Agnieszka Barańska wychowawca: Alina Watras
  • Agaciak Iga
  • Czornyj Maksymilian
  • Głębocka Katarzyna 
  • Głuchowska Aleksandra 
  • Ilnicki Rafał 
  • Jabłoński Maciej 
  • Jargiełło Joanna 
  • Kaczor Natalia 
  • Karwacki Wojciech 
  • Karzyński Michał 
  • Kopeć Jarosław 
  • Milczarek Agata 
  • Olczak Lech 
  • Pawłowski Adam 
  • Staszczuk Artur 
  • Szymczak Olga
  • Agres Rafał
  • Blachani Jakub
  • Bocian Angelika
  • Buczek Bartłomiej
  • Chmiel Iga
  • Dysput Olga
  • Furtak Maciej
  • Kalisz Piotr
  • Karapuda Anna
  • Kozłowska Weronika
  • Pietras Daniel
  • Piwowarek Grzegorz
  • Stępień Aleksandra
  • Szczerbatko Joanna
  • Woźniak Łukasz
  • Wójcik Mateusz

rocznik 2004

  Klasa A
wychowawca: Iwona Matuszewska
  • Bartosiewicz Stanisław 
  • Goławska Joanna 
  • Hoffmann Jan 
  • Kondrat-Wróbel Maria 
  • Kozłowicz Karol 
  • Kulik Dawid 
  • Lipiec Iwona 
  • Lisek Małgorzata 
  • Majdiuk Anna 
  • Mazurkiewicz Kacper 
  • Nydza Mateusz 
  • Rumińska Emilia 
  • Tomica Maciej 
  • Twardowska Anna 
  • Urbańska Dominika 
  • Wątorski Kamil

data ostatniej aktualizacji: 2015-01-17 14:45 

 
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates