Poczta   Dokumenty   Terminarz
Home Osoby Absolwenci Liceum

Absolwenci Prywatnego Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie


rocznik 2017

  Klasa A   Klasa B   Klasa C
wychowawca: Barbara Michalec
wychowawca:  Robert Winiarczyk wychowawca: Iwona Kusz
  • Chołody Klaudia
  • Durakiewicz Paulina
  • Gorbaniuk Karolina
  • Hyż Alicja
  • Jaworski Mieszko
  • Laskowska Anna
  • Łukasik Jakub
  • Maroński Tomasz
  • Nadbrzeski Adam
  • Niedziela Julia
  • Pieńkos Katarzyna
  • Rzeczycka Małgorzata
  • Stachura Agata
  • Śliwa Jadwiga
  • Tadewicz Julia
  • Zdrojewska Zofia
  • Zyśko Mira
  • Bobrowski Marek
  • Danczowski Jan
  • Dwornicki Michał
  • Gębal Edyta
  • Gieroba Maciej
  • Graboś Sebastian
  • Januszyk Anna
  • Korczak Izabella
  • Krawczyk Jan
  • Majek Natalia
  • Ostrowski Bartłomiej
  • Panek Bartosz
  • Pawłowski Mateusz
  • Pikuła Maciej
  • Prokop Ewa
  • Pyszniak Łukasz
  • Stachyra Karol
  • Stanicki Łukasz
  • Zajączkowski Marcin
  • Bachanek Michał
  • Baryła Jakub
  • Galus Aleksandra
  • Głowacka Anna
  • Karos Arkadiusz
  • Kasianiuk Andrzej
  • Kosiński Kacper
  • Kośkiewicz Piotr
  • Królikowski Bartosz
  • Kusak Natalia
  • Mazurek Jan
  • Młynarski Piotr
  • Niedziela Natalia
  • Nowaczyński Przemysław
  • Piejak Małgorzata
  • Pijanowska Magdalena
  • Rogala Michał
  • Rożnowska Marianna
  • Stępień Maciej
  • Szymańska Kamila

rocznik 2016

  Klasa A   Klasa B   Klasa M
wychowawca: Luiza Sadło
wychowawcy: Krzysztof Maksymow
                 Anna Lamch 
wychowawca: Robert Derewenda
  • Adamczuk Michalina
  • Dziaduch Kinga
  • Karaś Zuzanna
  • Kęcik Jakub
  • Kościelecka Karolina
  • Marzec Aleksandra
  • Olszańska Wiktoria
  • Pastucha Aleksandra
  • Piasecki Bartosz
  • Prasał Adrianna
  • Rogowska Aleksandra
  • Siwek Paulina
  • Solarski Hubert
  • Sołdaj Bernard
  • Szymanek Zuzanna
  • Wiater Kornelia
  • Woźnica Krzysztof
  • Zaremba Szymon
  • Azimov Bahtiyor
  • Baryła Michał
  • Basaj Marceli
  • Danieluk Adrian
  • Gac Monika
  • Hanaka Magda
  • Kępka Jan
  • Kowalczyk Klaudia
  • Prokop Alicja
  • Rak Wiktoria
  • Rams Karolina
  • Sidor Justyna
  • Sobczyk Mateusz
  • Sokołowski Jakub
  • Stępień Jakub
  • Szymczak Kacper
  • Świetlicki Michał
  • Wierzchowski Michał
  • Brodzik Jakub
  • Bukowska Karolina
  • Derkaczew Maria
  • Dubielis Patryk
  • Jargiełło Maciej
  • Jaworski Sebastian
  • Kania Dominika
  • Kieloch Cezary
  • Klekot Kacper
  • Leśniewski Daniel
  • Łach Milena
  • Matysek Adrianna
  • Mitura Michał
  • Oleszczuk Andrzej
  • Urban Łukasz
  • Wasak Mateusz
  • Zapolski Jakub

rocznik 2015

  Klasa A   Klasa B
wychowawca: Krzysztof Niedźwiedź
wychowawcy: Justyna Kostecka
                 Iwona Matuszewska
  • Biegaj Monika
  • Chmielewski Krzysztof
  • Chromińska Weronika
  • Chwedoruk Dorota
  • Czerwiec Adam
  • Dec Anna
  • Domański Konrad
  • Filiks Katarzyna
  • Głowacki Rafał
  • Kasprzak Bartłomiej
  • Kasprzak Paulina
  • Lech Klaudia
  • Łuczak Magdalena
  • Małecka Katarzyna
  • Mielniczuk Marcin
  • Orgasińska Adrianna
  • Szczotka Wojciech
  • Telichowski Szymon
  • Wiadrowska Weronika
  • Adamska Michalina
  • Flis Daria
  • Gajos Zuzanna
  • Goławska Aleksandra
  • Jurecka Marta
  • Kondratowicz-Kucewicz Ewa
  • Kurdziałek Magda
  • Matuszewski Maciej
  • Moroz Antoni
  • Paluszkiewicz Krzysztof
  • Papiewski Cezary
  • Paprota Wojciech
  • Pieńkowska Zofia
  • Pierzchała Jakub
  • Ronek Bartłomiej
  • Rożek Natalia
  • Sidor Ewelina
  • Sikora Mateusz
  • Szydłowska Justyna
  • Trojan Maciej

rocznik 2014

  Klasa A   Klasa B
wychowawca: Robert Winiarczyk
wychowawca: Danuta Kurczab
  • Adamczuk Agata
  • Joć Krystian
  • Kozak Aleksandra
  • Książek Agata
  • Mikos Karol
  • Misztal Małgorzata
  • Mulak Karolina
  • Munir Jakub
  • Pinkiewicz Weronika
  • Rękas Michał
  • Sarzyńska Paulina
  • Szurek Jan
  • Wójtowicz Błażej
  • Berej Tomasz
  • Błaziak Szymon
  • Bobrowski Radosław
  • Borecka Karolina
  • Broda Paulina
  • Buczek Agata
  • Chołubek Marta
  • Chołubek Michał
  • Czapnik Anna
  • Jasiota Agnieszka
  • Jeżowska Iga
  • Kosior Wioletta
  • Michalewski Mateusz
  • Orłowska Natalia
  • Sitarz Kacper
  • Szkoda Hubert
  • Tarkiewicz Joanna
  • Urban Piotr
  • Wieczorek Barbara

rocznik 2013

  Klasa A   Klasa B   Klasa M
wychowawca: Agnieszka Czajka
wychowawca: Aneta Majewska wychowawca: Robert Derewenda
  • Adamczyk Bartosz
  • Bednarska Magdalena
  • Budzyński Aleksander
  • Butrym Oktawia
  • Chudzik Aleksandra
  • Gąska Piotr
  • Goławska Julianna
  • Hamerska Katarzyna
  • Jaszczak Mateusz
  • Kanar Filip
  • Kęskiewicz Michał
  • Kudelska Gabriela
  • Kuna Michał
  • Łuczak Katarzyna
  • Pęksa Katarzyna
  • Pylak Michał
  • Terlecki Michał
  • Budzyński Adrian
  • Ciechański Karol
  • Cytawa Anna
  • Gargol Aleksandra
  • Głowacka Karolina
  • Goral Aleksandra
  • Gromek Bartosz
  • Kaszuba Nikoleta
  • Leman Adrianna
  • Lenarciak Magdalena
  • Małysz Piotr
  • Mizińska Kinga
  • Orłowska Anita
  • Paprocki Łukasz
  • Portka Wiktor
  • Sikora Jonatan
  • Szkutnik Zofia
  • Bedlińska Katarzyna
  • Cholewiński Filip
  • Chudziak Iga
  • Gęborys Michał
  • Hendzel Jakub
  • Jastrzębska Kinga
  • Kieracińska Justyna
  • Kubalska Marta
  • Lech Karolina
  • Michalska Elżbieta
  • Milaniuk Aleksandra
  • Niedzielska Katarzyna
  • Piasecki Jakub
  • Piotrowska Karolina
  • Serewko Piotr
  • Siudem Joanna
  • Wróblewska Aleksandra

rocznik 2012

  Klasa A   Klasa B   Klasa M
wychowawca: Krzysztof Niedźwiedź
wychowawca: Anna Gryń-Telichowska wychowawca: Paweł Czerwonka
  • Białopiotrowicz Dorota
  • Chudzik Ada
  • Dutkowska Agnieszka
  • Figiel Grzegorz
  • Gralewski Krzysztof
  • Iskra Kacper
  • Iżko Andrzej
  • Lech Sylwia
  • Makara Edgar
  • Mandziuk Agnieszka
  • Mazur Piotr
  • Mitrus Karolina
  • Nabakowska Karolina
  • Piłat Krzysztof
  • Stojak Krzysztof
  • Warda Aleksandra
  • Wieczorek Katarzyna
  • Alm Grzegorz
  • Bołtuć Paulina
  • Brzozowska Aleksandra
  • Drozd Jakub
  • Filipowicz Paweł
  • Grabski Jakub
  • Grossmann Karolina
  • Grzesiak Olga
  • Kosińska Hanna
  • Kościelecka Anna
  • Mirosław Aleksandra
  • Rzeska Aleksandra
  • Skorzyński Michał
  • Starownik Bartosz
  • Welcz Magdalena
  • Zakrzewski Michał
  • Abramowicz Paweł
  • Błaziak Paulina
  • Drozd Jakub
  • Goldman Piotr
  • Helman Jakub
  • Królikowska Kamila
  • Łabiga Jakub
  • Mazurek Ada
  • Odziemczyk Jakub
  • Paprocki Michał
  • Piszcz Dagmara
  • Podniesiński Krzysztof
  • Rybak Janusz
  • Siudem Magdalena
  • Smoczyński Rafał
  • Szypuła Filip
  • Świetlicka Karolina

rocznik 2011

  Klasa A   Klasa B   Klasa M
wychowawca: Barbara Michalec
wychowawca: Damian Tokarczyk wychowawca: Robert Winiarczyk
  • Brodowska Karolina
  • Chodkowska Monika
  • Dudek Piotr
  • Dutkowski Adam
  • Gąsiorowski Karol
  • Godzina Grzegorz
  • Grzesiak Gabriela
  • Kochańska Katarzyna
  • Konstankiewicz Ewa
  • Korybski Piotr
  • Marzec Aleksander
  • Milaniuk Diana
  • Polak Jan
  • Polusińska Magdalena
  • Siwiec Magdalena
  • Stadnik Filip
  • Stawarska Wiktoria
  • Warchocki Adam
  • Brus Michał
  • Dąbrowska Olga
  • Dobrowolska Aleksandra
  • Dziemidok Piotr
  • Głowacki Aleksander
  • Jargiełło Katarzyna
  • Lubaszewska Magdalena
  • Mieszkowska Iga
  • Oleszczyński Piotr
  • Osiej Maciej
  • Przybysz Jakub
  • Pyza Paweł
  • Sadurska Gazela
  • Sokołowski Karol
  • Stawiszyńska Agata
  • Studzińska Noemi
  • Szypulska Olga
  • Wieczorek Agata
  • Wilkoławska Magda
  • Biruk Jarosław
  • Błaszczyk Anna
  • Czechowska Mariola
  • Dorotiak Łukasz
  • Duradoni Matteo
  • Flak Maciej
  • Jakubecki Paweł
  • Kosior Zbigniew
  • Kozak Maciej
  • Kuciel Aleksandra
  • Kurczbuch Kinga
  • Mitrus Paulina
  • Myszak Cezary
  • Olczak Adam
  • Osiak Emiliusz
  • Stanicki Wojciech
  • Staropiętka Michał
  • Syska Kamila

rocznik 2010

  Klasa A   Klasa B   Klasa M
wychowawca: Aneta Majewska
wychowawca: Anna Lamch wychowawca: Zbigniew Karczmarczyk
  • Al-Kusayer Jakub
  • Baranowski Kacper
  • Czapska Małgorzata
  • Fonfara Małgorzata
  • Hejduk Piotr
  • Koszewski Marek
  • Paluszkiewicz Anna
  • Panfil Aleksander
  • Poleszak Sebastian
  • Ruta Milena
  • Salerek Anna
  • Siewak Dagna
  • Skórka Katarzyna
  • Stefańczyk Anna
  • Stępień Aleksandra
  • Woronko Karolina
  • Woźniak Joanna
  • Wójcik Rafał
  • Związko Maciej
  • Bocian Mateusz
  • Chmiel Paulina
  • Dziewulska Anna
  • Grymuza Maciej
  • Grzesiak Amadeusz
  • Jarzębowska Maja
  • Kasprzak Dorota
  • Kosecki Marcin
  • Kudela Klaudia
  • Lasota Kacper
  • Mazur Jagoda
  • Mazurek Paula
  • Michalski Wojciech
  • Piechowska Joanna
  • Prokop Jarosław
  • Starownik Mateusz
  • Wadowski Igor
  • Włodarczyk Paulina
  • Źróbek Karolina
  • Badurowicz Filip
  • Barański Dawid
  • Brzozowska Barbara
  • Chojna Rafał
  • Dryll Bartosz
  • Dutkowski Jakub
  • Flisiak Michał
  • Klekot Jakub
  • Krawczak Jakub
  • Krząstek Mateusz
  • Mazur Piotr
  • Mitrus Katarzyna
  • Pawłowski Mateusz
  • Pęksa Tomasz
  • Rybacka Małgorzata
  • Saj Michał
  • Szalast Przemysław
  • Woć Jędrzej


rocznik 2009

  Klasa A   Klasa B
wychowawca: Krzysztof Niedźwiedź
wychowawca: Tomasz Buczek
  • Borysewicz Michał
  • Czajka Michał
  • Dudzisz Arkadiusz
  • Jaworska Ewelina
  • Kaczorowska Olga
  • Lech Filip
  • Łabiga Emilia
  • Łaska Sebastian
  • Łaszkiewicz Szymon
  • Mikos Adrianna
  • Modzelewska Ewa
  • Nastaj Jolanta
  • Niezabitowski Rafał
  • Ochnik Katarzyna
  • Skowronek Jakub
  • Walczak Diana
  • Zielińska Anita
  • Chojna Olga
  • Gieroba Barbara
  • Hoffmann Maja
  • Karaś Piotr
  • Kępa Kamil
  • Kisiel Karolina
  • Mielko Paulina
  • Milczach Bartłomiej
  • Mizińska Monika
  • Olczak Małgorzata
  • Paździor Piotr
  • Skiba Piotr
  • Szalewski Tomasz
  • Szpinda Marcin
  • Warda Łukasz
  • Wilczewska Paulina
  • Wojciechowicz Mateusz


rocznik 2008

  Klasa A   Klasa B   Klasa C
wychowawca: Alina Watras
wychowawcy: Agnieszka Kaletka
                 Joanna Nowakowska
wychowawca: Agnieszka Kawa
  • Agres Rafał
  • Blachani Jakub
  • Chmiel Iga
  • Dysput Olga
  • Jarzębowska Sonia
  • Kalisz Piotr
  • Karlovski Vadim
  • Karwacki Wojciech
  • Kopeć Jarosław
  • Kozłowska Weronika
  • Milczarek Agata
  • Nowak Anna
  • Pawłoś Jarosław
  • Pędlewska Agnieszka
  • Pietras Daniel
  • Stępień Aleksandra
  • Tymecki Piotr
  • Woźniak Łukasz
  • Buczek Bartłomiej
  • Czornyj Maksymilian
  • Furtak Maciej
  • Jabłoński Maciej
  • Kaczor Natalia
  • Karapuda Anna
  • Karos Paulina
  • Karzyński Michał
  • Krupa Aleksandra
  • Ochnik Karolina
  • Olczak Lech
  • Orłowska Anna
  • Pawłowski Adam
  • Rój Sylwia
  • Staszczuk Artur
  • Suszek Krzysztof
  • Szymczak Olga
  • Wójcik Mateusz
  • Cichocki Wojciech
  • Gawęda Mateusz
  • Głos Jagoda
  • Głuchowska Aleksandra
  • Jargiełło Joanna
  • Kęskiewicz Paweł
  • Krzyżak Joanna
  • Lachewicz Elżbieta
  • Olszewska Magdalena
  • Ostęp Katarzyna
  • Pyza Michał
  • Samorek Grzegorz
  • Siwek Patrycja
  • Skrzypek Jakub
  • Suchodół Marcin
  • Szot Marta
  • Wiącek Maciej
  • Wierzchowski Grzegorz

rocznik 2007

  Klasa A   Klasa B
wychowawca: Anna Lamch
wychowawca: Barbara Michalec
  • Daciuk Michał
  • Hołubowicz Daniel
  • Jóźwiak Ilona
  • Jusiak Tomasz
  • Kozłowicz Karol
  • Lipiec Iwona
  • Lisek Małgorzata
  • Majdiuk Anna
  • Matyjewicz Anna
  • Mazurkiewicz Kacper
  • Pilipczuk Jakub
  • Sobocki Rafał
  • Sobstyl Anna
  • Tomica Maciej
  • Twardowska Anna
  • Waśko Ewelina
  • Abramek Jagoda
  • Bartnik Barbara
  • Bartosiewicz Stanisław
  • Derlikiewicz Grzegorz
  • Dżegan Beata
  • Gąbczyńska Anna
  • Hoffmann Jan
  • Hołubowicz Michał
  • Januszewska Izabella
  • Kołłątaj Paweł
  • Lalak Adrianna
  • Miziński Rafał
  • Nydza Mateusz
  • Rumińska Emilia
  • Sobocki Marek
  • Urbańska Dominika
  • Wojtaszko Magdalena
  • Zalewa Bartłomiej

rocznik 2006

  Klasa A
wychowawca: Danuta Kurczab
  • Błaziak Rafał
  • Buczek Tymoteusz
  • Dobrzańska Agnieszka
  • Dudzisz Magdalena
  • Kęskiewicz Daniel
  • Kozioł Katarzyna
  • Kubiczek Piotr
  • Miszczuk Agnieszka
  • Mróz Magdalena
  • Naleśnik Jarosław
  • Osiak Aleksandra
  • Przybyszewska Alicja
  • Rzucidło Łukasz
  • Steć Sandra
  • Wieczorek Monika
  • Wronikowska Paulina
  • Zeliszewska Paulina
  • Zielonka Michał

rocznik 2005

  Klasa A   Klasa B
wychowawca: Robert Winiarczyk
wychowawca: Tomasz Buczek
  • Barczak Bartłomiej
  • Czuchaj Adian
  • Gliwiak Jakub
  • Grzechnik Bartłomiej
  • Junak Wojciech
  • Karapuda Paweł
  • Kardela Jan
  • Kozłowska Katarzyna
  • Lasota Ludwika
  • Matuszewska Ewelina
  • Podkowa Bartosz
  • Pawłowski Bartłomiej
  • Szymczyk Karol
  • Wachowski Bartosz
  • Zgiet Jan
  • Baranowski Michał
  • Bielak Błażej
  • Brzozowska Paulina
  • Czajka Paweł
  • Długosz Kamil
  • Furmanek Natalia
  • Giszczak Karol
  • Kosińska Magda
  • Królikowska Agata
  • Ligięza Anna
  • Milczach Karolina
  • Niewielska Magdalena
  • Pawłowski Bartłomiej
  • Stańczyk Katarzyna
  • Stolarz Agata
  • Wierzchowski Rafał
  • Zawistowska Olga

rocznik 2004

 klasy czteroletnie
  Klasa A
wychowawcy: Ewa Chomicz
                 Barbara Michalec
  • Bracławska Diana
  • Brzozowski Artur
  • Cieślik Mariusz
  • Czerlunczakiewicz Katarzyna
  • Galiński Marcel
  • Grzywna Agnieszka
  • Hankiewicz Jakub
  • Jakubowski Wojciech
  • Jaroszewicz Paweł
  • Krusińska Aleksandra
  • Kudelska Anna
  • Michalak Anna
  • Pałka Michał
  • Plewka Daniel
  • Rolski Tomasz
  • Szaniawski Tomasz
  • Szwed Agnieszka
  • Wójcicki Grzegorz

rocznik 2003

klasy czteroletnie
  Klasa A   Klasa B
wychowawcy: Maria Herasimowicz
                 Anna Lamch
wychowawca: Anna Lamch
  • Chełstowski Mikołaj
  • Czerwiakowski Maciej
  • Czmuda Magdalena
  • Gajewski Paweł
  • Kruszakin Grzegorz
  • Kudela Kinga
  • Kuśpit Michał
  • Majewski Rafał
  • Maniak Ewa
  • Matuła Katarzyna
  • Matuszewski Jakub
  • Michalec Natalia
  • Paździor Urszula
  • Peliński Radosław
  • Sierocka Beata
  • Stanisławek Kinga
  • Widelski Łukasz
  • Bielak Marcin
  • Bujanowicz Jakub
  • Chełstowski Marek
  • Cymborska Patrycja
  • Czmuda Tomasz
  • Deć Przemysław
  • Dzik Adam
  • Jakubczak Cecylia
  • Kęsy Magdalena
  • Kwiatek Maciej
  • Milanowski Wojciech
  • Olech Aneta
  • Sadowski Łukasz
  • Skiba Magdalena
  • Wronikowska Julia
  • Zielińska Anna

rocznik 2002

klasy czteroletnie
  Klasa A   Klasa B
wychowawca: Danuta Kurczab
wychowawca: Tomasz Buczek
  • Cegiełka Konrad
  • Dymek Tomasz
  • Grzegorczyk Jacek
  • Helman Kamil
  • Hołoń Anna
  • Kępa Anna
  • Kłoczowska Ludwika
  • Kręc Gniewosław
  • Letkiewicz Tomasz
  • Najdziński Mateusz
  • Nieścior Alicja
  • Paczuska Paulina
  • Pielech Paweł
  • Przesmycka Dorota
  • Sierpiński Maciej
  • Stańczyk Agata
  • Węgrzynowicz Michał
  • Włoch Marcin
  • Zamasz Paweł
  • Bobczuk Małgorzata
  • Bracławski Karol
  • Chemperek Paweł
  • Cieplak Jan
  • Dróżdż Łukasz
  • Drutejka Algirdas
  • Jakubczyk Jarosław
  • Klejzor Wiktoria
  • Kosowska Diana
  • Kotuła Michał
  • Ludziński Wojciech
  • Moroziewicz Marcin
  • Nalewaj Tomasz
  • Sak Piotr
  • Soborski Michał
  • Tatara Diana
  • Tymicka Aleksandra

rocznik 2001

klasy czteroletnie
  Klasa A   Klasa B
wychowawca: Iwona Matuszewska
wychowawca: Iwona Matuszewska
  • Derkacz Mirosław
  • Gorgol Piotr
  • Gwóźdź Anna
  • Kiełsznia Karolina
  • Krokowska Anna
  • Kudela Łukasz
  • Kwiecień Piotr
  • Olszak Adrian
  • Pikor Agnieszka
  • Sawicki Maciej
  • Sierocka Magdalena
  • Staroch Marta
  • Sykut Barbara
  • Tabaczewski Michał
  • Truk Bartek
  • Tymburski Jacek
  • Wawer Barbara
  • Blachani Katarzyna
  • Bartoszcze Katarzyna
  • Chmiel Łukasz
  • Cieplak Magdalena
  • Gil Magdalena
  • Kistelska Klara
  • Lipniewska Monika
  • Orłowska Anna
  • Pachuta Izabela
  • Podgórska Katarzyna
  • Polkowski Maciej
  • Sobiesiak Sławomir
  • Stróżek Jakub
  • Trębicki Łukasz
  • Ziółkowski Maciej

rocznik 2000

klasy czteroletnie
  Klasa A   Klasa B
wychowawca: Grzegorz Szymczak

wychowawcy: Marcin Wroński
                 Dorota Gał

  • Baranowski Bartłomiej
  • Borkowski Tomasz
  • Brogowska Agata
  • Bujanowicz Łukasz
  • Fonfara Maciej
  • Gajewski Maciej
  • Szafrańska Kaja
  • Świątkowski Andrzej
  • Wierzchowska Małgorzata
  • Wróblewska Barbara
  • Zgierski Jakub
  • Chmielewski Piotr
  • Glinka Magda
  • Kalita Jacek
  • Karsay Anna
  • Kucharczyk Tomasz
  • Olejarz Dominik
  • Pawelec Rafał
  • Stawski Łukasz
  • Szkuat Joanna

rocznik 1999

klasy czteroletnie
  Klasa A   Klasa B
wychowawca: Dorota Gał
wychowawca: Barbara Michalec
  • Brudnowski Rafał
  • Drabik Ewelina
  • Guz Agata
  • Kostecka Katarzyna
  • Krejtz Małgorzata
  • Krukowski Marcin
  • Laskowska Anna
  • Nowacki Maciej
  • Pietrzyk Agnieszka
  • Rokosz Wojciech
  • Schabowski Krzysztof
  • Tatar Marcin
  • Bartler Agnieszka
  • Cieplińska Emilia
  • Jarmołowicz Kinga
  • Kontek Katarzyna
  • Kudela Katarzyna
  • Łobejko Agnieszka
  • Mandziarz Katarzyna
  • Marczak Piotr
  • Moskal Jakub
  • Stawski Bartłomiej

rocznik 1998

klasy czteroletnie
  Klasa A   Klasa B
wychowawca: Maria Herasimowicz
wychowawca: Tomasz Buczek
  • Janiak Katarzyna
  • Kloc Artur
  • Lichota Tomasz
  • Mirosław Marek
  • Paśnik Anna
  • Tabin Julia
  • Tosiek Tomasz
  • Warmiński Łukasz
  • Abramek Ilona
  • Baran Beata
  • Hołoń Krzysztof
  • Honcz Magdalena
  • Iżycka Agata
  • Klocek Augustyna
  • Krusiński Andrzej
  • Polkowski Jakub
  • Poźniak Karol
  • Puła Krzysztof
  • Rozkres Michał
  • Smyk Marcin
  • Wojciechowski Bartosz

uwaga >> podstrona w trakcie testowania; kolejne roczniki Absolwentów pojawią się niebawem :)

data ostatniej aktualizacji: 2015-01-19 16:45 

 
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates