Aktualności

37 TYTUŁÓW FINALISTÓW OLIMPIAD w naszym liceum!

OGROMNE BRAWA DLA NASZYCH LICEALISTÓW ZA ZDOBYCIE 37 TYTUŁÓW FINALISTÓW OLIMPIAD

Z przyjemnością informujemy, że w bieżącym roku szkolnym nasi licealiści zdobyli aż 37 tytułów finalisty. W związku z wydanym przez MEN z dn. 25 marca 2020 rozporządzeniem, wśród uczestników zakwalifikowanych do zawodów trzeciego stopnia Olimpiady przeprowadzonej w roku szkolnym 2019/2020 nie wyłania się laureatów tylko finalistów.

Poniżej lista naszych finalistów:

Olimpiada Matematyczna: Jagoda Maria Bracha (klasa 3C), Korneliusz Obarski (klasa 1C);
nauczyciele przygotowujący: Iwona Kusz i Zbigniew Karczmarczyk;

Olimpiada Fizyczna: Korneliusz Obarski (klasa 1C );
nauczyciel przygotowujący: Piotr Kononowicz;

Olimpiada Informatyczna: Jagoda Maria Bracha (klasa 3C);
nauczyciel przygotowujący: Henryk Kawka;

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej: Piotr Maksymiuk (klasa 1C);
nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz;

Olimpiada Wiedzy Technicznej: Piotr Maksymiuk, Korneliusz Obarski (klasa 1C);
nauczyciele przygotowujący: Iwona Kusz i Piotr Kononowicz;

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym: Mieszko Wnuk, Paweł Kaczka (klasa 3A), Anna Chrzanowska (klasa 3B);
nauczyciel przygotowujący: Krzysztof Niedźwiedź;

Olimpiada Historyczna: Aleksandra Czerwińska (klasa 1D);
nauczyciel przygotowujący: Robert Derewenda;

Olimpiada Wiedzy i Bezpieczeństwie i Obronności: Justyna Sobstyl (klasa 3A);
nauczyciel przygotowujący: Krzysztof Niedźwiedź;

Olimpiada Wiedzy o III RP: Mieszko Wnuk (klasa 3A), Anna Chrzanowska (klasa 3B), Zuzanna Kruszewska (klasa 2A);
nauczyciel przygotowujący: Krzysztof Niedźwiedź;

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie: Paweł Kaczka (klasa 3A), Igor Konior (klasa 2B);
nauczyciel przygotowujący: Krzysztof Niedźwiedź;

Olimpiada Wiedzy Historycznej COPTIOSH: Maciej Kobiałka (klasa 1En), Paweł Kaczka (klasa 3A);
nauczyciel przygotowujący: Robert Derewenda;

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH w dziedzinie „matematyka”: Mikołaj Kuziuk (klasa 1Cn), Piotr Maksymiuk, Korneliusz Obarski, Błażej Osmałek (klasa 1C), Marek Lisowski (klasa 2C), Jagoda Maria Bracha, Michał Czapnik, Martyna Osmałek, Jakub Sprawka, Jan Warchocki (klasa 3C);
nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz;

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH w dziedzinie „fizyka”: Korneliusz Obarski (klasa 1C); nauczyciel przygotowujący: Piotr Kononowicz; Marek Lisowski (klasa 2C), Kamil Piszcz, Jakub Sprawka, Jan Warchocki (klasa 3C);
nauczyciel przygotowujący: Marek Sowa;

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH w dziedzinie „informatyka”: Jagoda Maria Bracha (klasa 3C), Piotr Maksymiuk, Korneliusz Obarski (klasa 1C); nauczyciel przygotowujący: Henryk Kawka.

Wszystkim finalistom oraz przygotowującym ich nauczycielom serdecznie gratulujemy!!!

Dyrekcja