Poczta   Dokumenty   Terminarz
Home Organizacja pracy Wydarzenia Akcje charytatywne

Akcje charytatywne

nasi wolontariusze w finale akcji "Lubelszczyzna dla Syrii"

PDF

W dniu 19 kwietnia 2018 odbył się finał akcji "Lubelszczyzna dla Syrii"  na rzecz odbudowy i remont zniszczonych przez wojnę domów syryjskich rodzin. Uroczystość ta odbyła się na Zamku Lubelskim. 

Miło nam poinformować, że zarówno nasza szkola jak i 4 uczniów, którzy byli wolontariuszami akcji, otrzymało podziękowania (>>link) z rąk Wojewody Lubelskiego, pana Przemysława Czarnka. W akcję zaangażowani byli wolontariusze klas licealnych Jadwigi: Kamila Kozłowicz  (1A), Martyna Osmałek (1C), Szymon Hunek (2A) i Katarzyna Karczmarz (2C). Serdecznie dziękujemy! 

Dyrekcja

 

"dar serca" dla dzieci z oddziału Hematologii, Onkologii i Transplantologii

PDF

artoterapia

13 i 14 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się kiermasz przedmiotów wykonanych przez dzieci z oddziału Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Kilka dni później zorganizowałyśmy kiermasz ciast. Udało nam się zebrać łącznie 518,72 zł. Cała kwota została przeznaczona na materiały plastyczne (zdjęcie).Dzięki wsparciu uczniów i nauczycieli mali pacjenci będą mogli twórczo i przyjemnie spędzać czas na warsztatach artterapii Zabawolandia.

Serdecznie dziękujemy Wam za wsparcie.

Paulina Bartoszewska i Zuzanna Czarnecka pod opieką Pani Małgorzaty Niećko

 

darczyńcom dziękujemy z całego serca...

PDF

f

Czas świąteczny uwrażliwia nas na potrzeby drugiego człowieka. Dlatego w ostatnim czasie w szkole odbyły się kiermasze: ciast i książek z których łącznie uczniowie zebrali 517 zł. Za kwotę tą zostały zakupione materiały plastyczne (patrz na zdjęcie) na zajęcia artoterapii "Zabawolandia" na Oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Darczyńcom dziękujemy z całego serca.

Małgorzata Niećko

 

kiermasz na rzecz dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie

PDF

1

Serdecznie zapraszamy na kiermasz przedmiotów wykonanych przez dzieci na warsztatach artoterapii "Zabawolandia", który odbędzie się 13 i 14 grudnia 2017 w naszej szkole. Wszystkie wyroby będą kosztowały 5 złotych. Dochód z kiermaszu przeznaczymy na zakup materiałów plastycznych dla dzieci z terapii artystycznej z Oddziału Hematologii Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Paulina Bratoszewska i Zuzanna Czarnecka, klasa 2d gimnazjum

 

Jadwigowy Mikołaj w Domu Dziecka w Przybysławicach

PDF

Tradycją naszych szkół jest przygotowywanie paczek mikołajowych dla podopiecznych Domu Dziecka w Przybysławicach.

Koniec listopada to czas, kiedy każda klasa zbierała fundusze i wyruszyła na zakupy. Zaopatrzeni w konieczne informacje (imię i nazwisko, wiek, wzrost), uczniowie starali się zrealizować marzenia Dzieciaków z Przybysławic. Naszych najmłodszych uczniów, czwartoklasistów, poprosiliśmy o przygotowanie słodkości. Maturzyści natomiast postanowili uzupełnić sprzęt AGD Domu Dziecka o nowe tostery. I tak, wspólnymi siłami, zebraliśmy 38 paczek, pełnych kosmetyków, ubrań, zabawek i słodyczy.

Mali pomocnicy, nasze "Czwartaki", pomogli Świętemu Mikołajowi zapakować podarki, a Śnieżynki pomogły je rozpakować w Przybysławicach. Każdy mieszkaniec Domu Dziecka dostał swój własny, pięknie opakowany i podpisany prezent.

Tradycji stało się zadość. Dziękujemy za to, że zawsze możemy liczyć na Waszą wrażliwość i chęć czynienia dobra. 

Podziękowania dla wszystkich dostępne tutaj. Kilka zdjęć z akcji w galerii szkolnej pod tym linkiem

Iwona Bogusz, koordynator akcji

 

akcja Pomóż Dzieciom Przerwać Zimę wciąż trwa...

PDF

pdpz3

Przypominamy, że w naszej szkole sztab akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę działa do końca grudnia br. Zapraszamy do składania darów materialnych do pudeł znajdujących się na korytarzu. Jednocześnie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy już zdążyli wspomóc tę akcję.

w imieniu organizatora  klasy 1C liceum Piotr Polakowski

 

Zakończenie akcji „Kup kalendarz- cegiełkę na rzecz dzieci z onkologii"

PDF

zdj1

Bardzo serdecznie dziękuję: Uczniom, Nauczycielom oraz Rodzicom za otwarcie serca i wsparcie finansowe akcji – zakupu kalendarzy. Informuję, iż w szkole zostało sprzedane 38 kalendarzy za łączną kwotę 1067,50 zł. Pieniądze zostały przekazane na działalność warsztatów arteterapii Zabawolandia odbywających się w Klinice Hematologii Onkologii i Transplantologii Dziecięcej USzD w Lublinie.

Małgorzata Niećko, pomysłodawca i koordynator akcji

 
Strona 1 z 12
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates