Poczta   Dokumenty   Terminarz
Home Organizacja pracy Wyjazdy Planowane

MALAGA 2018

PDF

malaga_2018

Informujemy, że organizujemy wyjazd edukacyjno- językowy do MALAGI dla osób uczących się języka hiszpańskiego (uczniowie obecnych klas 2 gimnazjum). Szczegóły poniżej:

 • planowany termin wyjazdu: koniec września/początek października 2018
 • w ofercie: 8 dni pobytu w Maladze wraz z kursem języka hiszpańskiego: 20 lekcji po 50 min w szkole języka hiszpańskiego AIL MALAGA na COSTA DEL SOL w malowniczym regionie ANDALUZJA (4 lekcje dziennie), zajęcia w małych grupach z doświadczonymi native-speakerami, spersonalizowany program kursu (materiały dydaktyczne oraz dyplom uczestnictwa w kursie w cenie)
 • zakwaterowanie: u rodzin goszczących (2 lub 3 uczniów u jednej rodziny z wyżywieniem).
 • zajęcia dodatkowe: rejs łódką, lekcja tańca(salsa lub flamenco), lekcja gotowania, Muzeum Picasso, zwiedzanie centrum Malagi (zamek Alcazaba)
 • koszt kursu wraz z zakwaterowaniem: 380 euro
 • bilety lotnicze: (ubezpieczenie, transfer na lotnisko): około 1200 zł
 • liczba miejsc ograniczona: 15
 • zapisy przyjmuje (z zaliczką 200 zł) : Pani Urszula Dobrowolska
 

pakuj walizkę i jedź z nami na wakacje do Bułgarii!

PDF

bulgaria_2018

Sorka Lamch i Sor Wierzchowski zapraszają na wspólne WAKACJE w Złotych Piaskach...

 • Czyli:  Bułgaria 2018
 • Termin: 6-17 lipca 2018
 • Cena: 1799zł + 40 euro na bilety wstępów
 • Zakwaterowanie: Hotel Helios **** Ultra All inclusive (więcej informacji o hotelu na booking.com)
 • Szczegółowa oferta: tutaj
 • Zapisy przyjmuje : Sorka Lamch w pok.22
 • liczba miejsc ograniczona, tak więc kto pierwszy ten lepszy :)
 

rekolekcje w Serpelicach

PDF

rekolekcje

Informujemy, że w dniach 26-28 lutego 2018r. odbędą się w Serpelicach rekolekcje wyjazdowe dla klas siódmych SPGimnazjum i Liceum naszej szkoły. Są jeszcze wolne miejsca. Więcej informacji u katechetów.

Katecheci

 

W SZKOCKĄ KRATĘ

PDF

zamek

Zgodnie z obietnicą, zamiast na wycieczkę do Londynu, na początku maja planujemy zabrać 20 uczniów gimnazjum i liceum na wycieczkę do Szkocji. Naszym głównym celem będzie poznanie jej historii i krajobrazów.

Pobyt zaczniemy od Edynburga, a później - korzystając z usług firmy Rabbie’s - ruszymy busem w podróż na północ. Kawałek trasy pokonamy pociągiem (prawdziwa, parowa ciuchcia!) jadąc przez ten sam wiadukt, którym Harry Potter jeździł do szkoły. Spędzimy prawie dwa dni na malowniczej wyspie Skye, gdzie wejdziemy na szczyty gór i pospacerujemy u podnóży wielkich klifów. Po drodze odwiedzimy kilka legendarnych zamków. Zarówno takich, z których pozostały tylko ruiny, jak i takie, które pozostają zamieszkałe przez ten sam klan od ponad 500 lat! Kolejną (Inną?) podróż w czasie zaoferuje nam skansen w Newtonmore (Highland Folk Museum). Oczywiście będąc w Szkocji spróbujemy też zobaczyć potwora wyłaniającego się z Loch Ness.

Zarówno w Edynburgu, jak i w trakcie podróży po Szkocji będziemy zatrzymywać się na noc w schroniskach (hostelach), z których korzystają turyści z całego świata. Wieczory spędzone w anglojęzycznym towarzystwie będą świetną okazją do porozmawiania z innym podróżnikami. W hostelach będziemy przygotowywać sobie kolacje i śniadania (solowo, parami - wedle uznania) korzystając z produktów zakupionych w supermarketach. Lunch i obiady zjemy w restauracjach i gospodach, polecanych przez przewodników z firmy Rabbie’s. Stawiamy na lokalne jedzenie - fast foody w ostateczności!

W związku z charakterem tej wycieczki, naszą ofertę kierujemy do uczniów (i uczennic!), którzy potrafią i chcą chodzić na długie spacery, wolą wyglądać przez okno niż patrzeć w świecący prostokąt, nie boją się zmoknąć w ulewnym deszczu , a przede wszystkim chcą nacieszyć oczy i serca niesamowitymi widokami (link, link, link, link, link, link, link).

Zapraszamy wszystkich gotowych na poznawanie piękna i historii Szkocji!

Więcej…
 

zimowisko w Zakopanem

PDF

Informujemy, że szkoła współorganizuje dla uczniów Jadwigi wyjazd na zimowisko do Zakopanego w czasie pierwszego tygodnia ferii zimowych. Szczegółowe informacje tutaj. Osoby zaiteresowane proszonę o zgłaszanie do Pani Anny Lamch (pokój 22) do 21 grudnia 2017. Zapraszamy.

 

obóz żeglarski w Jadwidze

PDF

szekla

Z przyjemnością informujemy, że w terminie 16-21 czerwca 2018 wspólnie ze szkołą żeglarską "Szekla" z Giżycka organizujemy obóz żeglarski dla uczniów klas siódmych SP oraz gimnazjum i liceum. Warunkiem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki
w wysokości 200zł
na konto szkoły. Zaliczkę należy wpłacić do dnia 17 listopada 2017! [w tytule należy podać "zaliczka na obóz żeglarski"]. Szczegółowe informacje można uzyskać u Basi Zubilewicz z klasy 1C liceum lub pod tym linkiem. Strona organizatora: www.obozyzeglarskie.com.

Grzegorz Szymczak

 
Strona 1 z 6
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates