Poczta   Dokumenty   Terminarz
Home Osiągnięcia Gimnazjum Olimpady i konkursy

Olimpiady i Konkursy

PDF

 

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2016/2017

1. Laureaci kuratoryjnych konkursów przedmiotowych organizowanych  przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

konkurs z matematyki:

  • Jagoda Maria Bracha - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
  • Marek Lisowski - klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
  • Jakub Sprawka - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
  • Alicja Pietrzak - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Duszyńska]
  • Maciej Sobczyk - klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
  • Kamil Piszcz - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
  • Jan Warchocki  - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
  • Martyna Osmałek - klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]

konkurs z fizyki:

  • Marek Pawłowski - klasa 3c [nauczyciel  przygotowujący: Elżbieta Karczamrczyk]
  • Jagoda Maria Bracha - klasa 3c [nauczyciel  przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk]
  • Kamil Piszcz  - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk]
  • Emilia Dębicka - klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk]
  • Martyna Osmałek - klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk]

konkurs z chemii:

  • Alicja Pietrzak- klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Kawa]

konkurs z języka niemieckiego:

  • Alicja Pietrzak - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Anna Lamch]
  • Maciej  Sobczyk- klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Anna Lamch]
  • Jakub Marzec - klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Łukasiewicz]
  • Hanna Sykuła - klasa 2d [szkoła języka niemieckiego :Dethloff Deutschschule]

konkurs z języka hiszpańskiego:

  • Valentina Peria - klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Urszula Dobrowolska]
  • Gabriela Klonowska- klasa 1b  [nauczyciel przygotowujący: Urszula Dobrowolska]

konkurs z języka angielskiego:

  • Karolina Waszak - klasa 3a [nauczyciel przygotowujący: Justyna Tokarczyk]
  • Bartosz Stachyra - klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Joanna Berej]

konkurs ortograficzny:

  • Piotr Polakowski  - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Matuszewska]

konkurs z geografii:

  • Maria Nowakowska - klasa 2b [nauczyciel przygotowujący: Mateusz Dobek]

Finalistami konkursów zostali:

  • Jan Warchocki [3d] , Allcja Pietrzak [3d], Jakub Sprawka [3c], Marek  Lisowski [2c] - konkurs z fizyki [nauczyciel przygotowujący:E.lżbieta Karczmarczyk]
  • Wiktoria Matacz [2d] - konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący: Joanna Berej]
  • Szymon Pszczoła - [1c] konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący: Barbara Michalec]
  • Maciej Sobczyk - [3b], Anna Dybała [3d], Amelia Jankowska [3c] - konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący: Justyna Tokarczyk]
  • Michał Mazur [3d] konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: Anna Lamch]
  • Magdalena Wybacz [3b] konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: Anna Baraniecka]
  • Monika Kamińska [2c] konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: Agnieszka  Łukasiewicz]
  • Michał Baranowski [2c] konkurs z matematyki [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
  • Róża Słowik [2a] konkurs z j. polskiego [nauczyciel przygotowujący: Aneta Majewska]
  • Ada Galant [2c] konkurs z j. polskiego [nauczyciel przygotowujący: Joanna Nowakowska]
2. LXVIII Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna: 
  • Jagoda Maria Bracha [klasa 3c]FINALISTKA  [nauczyciele przygotowujący: Iwona Kusz, Zbigniew Karczmarczyk]
3. XII Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Juniorów: 
  • Jagoda Maria Bracha [klasa 3c] – LAUREATKA  II stopnia [nauczyciele przygotowujący: Iwona Kusz, Zbigniew Karczmarczyk]
  • Jakub Sprawka  [klasa 3c] – LAUREAT  II stopnia  [nauczyciele przygotowujący: Iwona Kusz]
  • Korneliusz Obarski  [klasa 1c] – FINALISTA   [nauczyciele przygotowujący: Iwona Kusz]

4. XI Ogólnopolska Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów:

  • Jagoda Maria Bracha [klasa 3c] – LAUREATKA  IV stopnia [nauczyciel przygotowujący: Henryk Kawka]
  • Alicja Pietrzak [klasa 3d] – FINALISTKA  [nauczyciel przygotowujący: Henryk Kawka]

5. VII Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów:

LAUREACI:

  • Julita Ufniarz - klasa 2d [nauczyciel przygotowujący: Joanna Berej]
  • Róża Słowik - klasa 3a [nauczyciel przygotowujący: Justyna Tokarczyk]
  • Maciej Sobczyk - klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Justyna Tokarczyk]
  • Wojciech Niemcewicz - klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Justyna Tokarczyk
  • Kamil Piszcz - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Justyna Tokarczyk

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

1. Laureaci kuratoryjnych konkursów przedmiotowych organizowanych  przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

konkurs z matematyki:

  • Fabrowski Jan - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Duszyńska]
  • Sarzyński Paweł - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Duszyńska]
  • Czerniawski Krzysztof - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Stachyra]
  • Gajda Aleksandra - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Stachyra]
  • Skiba Marek - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Stachyra]
  • Święch Maciej - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Stachyra]
  • Bracha Jagoda Maria  - klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
  • Pawłowski Marek - klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
  • Piszcz Kamil - klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
  • Sprawka Jakub - klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]

konkurs z fizyki:

  • Fabrowski Jan - klasa 3c [nauczyciele przygotowujący: Elżbieta Karczamrczyk/Małgorzata Niećko]
  • Sarzyński Paweł - klasa 3c [nauczyciele przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk/Małgorzata Niećko]
  • Gajda Aleksandra - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk]
  • Bracha Jagoda Maria - klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk]

konkurs z chemii:

  • Krawczyk Mikołaj - klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Kawa]
  • Fabrowski Jan - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Kawa]

konkurs z języka hiszpańskiego:

  • Panek Sylwia - klasa 3a [nauczyciel przygotowujący: Urszula Dobrowolska]
  • Kotowski Juliusz - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Urszula Dobrowolska]
  • Peria Velentina - klasa 2b [nauczyciel przygotowujący: Urszula Dobrowolska]

konkurs z języka angielskiego:

  • Pinkosz Michalina - klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Joanna Berej]
  • Czerniawski Krzysztof - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Joanna Berej]

konkurs z języka niemieckiego:

  • Krochmalski Piotr - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Tomasz Wziątek]
  • Święch Maciej - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Łukasiewicz]

konkurs ortograficzny:

  • Słowik Róża - klasa 2a  [nauczyciel przygotowujący: Aneta Majewska]
  • Polakowski Piotr - klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Matuszewska]

konkurs z języka rosyjskiego:

  • Skiba Marek - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Grochecka]

konkurs z języka polskiego:

  • Nowakowska Maria - klasa 1b [nauczyciel przygotowujący: Joanna Nowakowska]

konkurs z historii:

  • Michalak Antoni - klasa 2d [nauczyciel przygotowujący: Robert Derewenda]

Finalistami konkursów zostali:

  • Gajda Aleksandra [3d] - konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący:J. Berej], konkurs z chemii [nauczyciel przygotowujący: A. Kawa]
  • Drożdżyk Dorota [3c] - konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący: J. Berej]
  • Waszak Karolina [2a] - konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący: G. Pietroń]
  • Michalak Antoni [2d] - konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący: G. Pietroń]
  • Matacz Wiktoria [1d] - konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący: J. Berej]
  • Fabrowski Jan [3c] - konkurs z geografii [nauczyciel przygotowujący: P. Czaban]
  • Osmałek Martyna [2b] - konkurs z matematyki [nauczyciel przygotowujący: I. Kusz]
  • Julia Łobko [3a] - konkurs z j. hiszpańskiego [nauczyciel przygotowujący: U. Dobrowolska]
  • Paluszkiewicz Natalia [3a] - konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: A. Łukasiewicz]
  • Kołodziejczyk Katarzyna [3a] - konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: A. Łukasiewicz]
  • Stanek Beata [2a] - konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: A. Lamch]
  • Pietrzak Alicja [2d] - konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: A. Lamch]
  • Sykuła Hanna [1d] - konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: T. Wziątek]
2. X Ogólnopolska Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów:
 
DRUŻYNOWI LAUREACI 1 MIEJSCA W POLSCE:
  • Skiba Marek [3d] - kapitan [nauczyciele przygotowujący: Z. Radecki, H. Kawka]
  • Pawłowski Paweł [3c]  [nauczyciele przygotowujący: Z. Radecki, H. Kawka]
  • Bracha Jagoda Maria [2c]  [nauczyciele przygotowujący: Z. Radecki, H. Kawka]
  • Gutowski Stanisław
LAUREAT III STOPNIA: Skiba Marek [3d]  [nauczyciele przygotowujący: Z. Radecki, H. Kawka]
FINALISTA: Pawłowski Paweł [3c]  [nauczyciele przygotowujący: Z. Radecki, H. Kawka]
 
3. IX Olimpiada Informatyczna Krajów Bałkańskich (JBOI 2015) w Macedonii:
  • Marek Skiba [3d] - SREBRY MEDAL  [nauczyciele przygotowujący: Z. Radecki, H. Kawka]

4. XXIII Olimpiada Informatyczna:
  • Marek Skiba [3d] - FINALISTA Z WYRÓŻNIENIEM  [nauczyciele przygotowujący: Z. Radecki, H. Kawka]
5. XI Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów:
  • Fabrowski Jan [3c] - LAUREAT II stopnia  [nauczyciele przygotowujący: E. Duszyńska ,Z. Karczmarczyk]
  • Bracha Jagoda Maria [2c] - LAUREAT III stopnia  [nauczyciele przygotowujący: I.Kusz, Z. Karczmarczyk]
  • Sprawka  Jakub [2c] - FINALISTA  [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
6. VI Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów:
  • Walaszek Krzysztof  [2c] - LAUREAT  [nauczyciel przygotowujący: J. Tokarczyk]
7. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR:
  • Taczała Joanna [1c] - LAUREAT  [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
  • Sprawka Jakub [2c] - LAUREAT  [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
WYNIKI BARDZO DOBRE:
  • Dębicka Emilia [1c], Szewczyk Radosław [1c], Bracha Jagoda Maria [2c], Piszcz Kamil[2c], [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz],  Fabrowski Jan [3c], Drygaś Filip[3c]  [nauczyciel przygotowujący: E. Duszyńska]
8. Konkurs Matematyczny Politechniki Białostockiej:

LAUREACI:
  • Bracha Jagoda Maria [2c] - I miejsce [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
  • Fabrowski Jan [3c] - II miejsce [nauczyciel przygotowujący: E. Duszyńska]
9. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Naboj":
 
drużyna w składzie: M. Osmałek [2b], J.M.Bracha [2c], M. Pawłowski [2c], J. Sprawka [2c] i J. Fabrowski [3c] - IV miejsce w Warszawie, 10 miejsce w kraju, 15 miejsce w Europie 
 
10. Międzynarodowy Konkurs Mateamtyczny PANGEA:
 
LAUREACI:
  • Fabrowski Jan [3c] - [nauczyciel przygotowujący: E. Duszyńska]
  • Bracha Jagoda Maria [2c] - [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
  • Sprawka Jakub [2c] - [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
 11. 5 edycja Wojewódzkiego Konkurs "7 Talent":
  • Agnieszka Tchórzewska [1a] - 3 miejsce [instruktor: R. Sieńko-Kreft]
  • Aniela Saj [1d] - wyróżnienie [instruktor: R. Sieńko-Kreft]
  • Marek Lisowski [1] - wyróżnienie  [instruktor: R. Sieńko-Kreft]
12. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX:
 
Wyniki bardzo dobre:
  • Waszak Karolina -2a [nauczyciel przygotowujący: J. Tokarczyk
  • Wojtasiewicz Michał -1c [nauuczyciel przygotowujący: M. Pospiszyl]
  • Matacz Wiktoria -1d [nauczyciel przygotowujący: J. Berej]
  • Peria Valentina - 2b  [nauczyciel przygotowujący: J. Tokarczyk] 
  • Pinkosz Michalina - 3b [nauczyciel przygotowujący: J. Berej]
  • Kopeć Jakub -3c [nauczyciel przygotowujący: J. Berej]
  • Drożdżyk Dorota - 3c [nauczyciel przygotowujący: J. Berej]



Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015

1. Laureaci kuratoryjnych konkursów przedmiotowych organizowanych  przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

         konkurs matematyczny: 

  • Martyna Berej - klasa 3c [ nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
  • Ewa Mergo - klasa 3c [ nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
  • Justyna Wołos - klasa 3c [ nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
  • Maksymilian Kulicki - klasa 3d [ nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Stachyra]
  • Klaudia Stpiczyńska - klasa 3d [ nauczyciel przygotowującyElżbieta Stachyra]
  • Filip Drygaś  - klasa 2c [ nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Duszyńska]
  • Jan Fabrowski - klasa 2c [ nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Duszyńska]
  • Aleksandra Gajda - klasa 2d [ nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Stachyra]
  • Jagoda Bracha - klasa 1c [ nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]

    konkurs z fizyki:

  • Martyna Berej - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Niećko]
  • Maksymilian Kulicki - klasa 3d [ nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Niećko]
  • Jan Fabrowski - klasa 2c [ nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Niećko]
  • Katarzyna Widomska - klasa 2c [ nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Niećko]
  • Aleksandra Gajda - klasa 2d [ nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk]

    konkurs z języka angielskiego:

  • Agnieszka Szczerbińska - klasa 3c [ nauczyciel przygotowujący: Barbara Michalec]
  • Maksymilian Kulicki - klasa 3d [ nauczyciel przygotowujący: Barbara Michalec]
  • Jakub Kopeć - klasa 2c [ nauczyciel przygotowujący: Joanna Berej]

    konkurs z języka niemieckiego:

  • Martyna Berej - klasa 3c [ nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Łukasiewicz]
  • Maciej Święch - klasa 2d [ nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Łukasiewicz]

    konkurs z języka polskiego:

  • Maksymilian Kulicki - klasa 3d [ nauczyciel przygotowujący: Aneta Majewska]

    konkurs z języka hiszpańskiego:

  • Valentina Peria - klasa 1b [ nauczyciel przygotowujący: Urszula Dobrowolska]

    konkurs zchemii: 

  • Jan Lisowski - klasa 3d [ nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Kawa]

         konkurs z historii:

  • Hanna Łopuszyńska - klasa 3b [ nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Kaletka]

     Finalistami konkursów zostali: 

  • Justyna Wołos [3c]-  konkurs z chemii  [nauczyciel przygotowujący: A.Kawa] z fizyki  [nauczyciel przygotowujący: M.Niećko]  oraz z geografii [nauczyciel przygotowujący: K.Maksymow]
  • Agnieszka Szczerbińska [3c] - konkurs języka niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: A.Łukasiewicz]
  • Witold Chromiński [3c] - konkurs za matematyki [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
  • Jakub Sprawka [1c] - konkurs z matematyki [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
  • Piotr Polakowski [1c] - konkurs ortograficzny [nauczyciele przygotowujący: I.Matuszewska, D.Kurczab]

2.  X Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów :

  •  LAUREAT  - Jan Fabrowski - klasa 2c [przygotowywali Pani  Elżbieta Duszyńska i Pan Zbigniew Karczmarczyk]
  •  LAUREAT - Maksymilian Kulicki – klasa 3d [przygotowywali Pani Elżbieta Stachyra i Pan Zbigniew Karczmarczyk]
  • FINALISTKA - Jagoda Maria Bracha - klasa 1c [przygotowywali Pani Iwona Kusz i Pan Zbigniew Karczmarczyk]

3. XIX edycja Konkursu Matematycznego im. F.Jakóbczyka organizowanego przez  XXI Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki:

LAUREACI z wynikiem celującym:

  • Jagoda Maria Bracha- najmłodsza uczestniczka konkursu (1c)
  •  Maksymilian Kulicki (3d)

LAUREACI z wynikiem bardzo dobrym:

  • Jakub Sprawka-  najmłodszy uczestnik konkursu (1c)
  • Jan Fabrowski (2c)
  • Aleksandra Gajda (2d)
  • Justyna Wołos (3c)
  • Klaudia Stpiczyńska (3d)
  • Julia Sikora (3d)

Wyróżnienia (wynik dobry):

  • z klasy 2c: Weronika Kuzioła, Katarzyna Widomska, Dorota Drożdżyk
  • z klasy 2d: Agnieszka Gońka, Maciej Święch
  • z klasy 3c: Witold Chromiński, Szymon Kimak, Ewa Mergo, Paweł Piróg, Olga Podolska, Agnieszka Szczerbińska
  • z klasy 3d: Jan Lisowski, Rafał Lizoń, Dawid Sewruk, Aleksandra Jeleniewska

4. Konkurs w dziedzinie matematyki "Złota Żaba": 

LAUREACI:

  • Justyna Wołos (3c)
  • Martyna Berej (3c)
  • Jagoda Maria Bracha(1c)
  • Ewa Mergo (3c) która otrzymała wyróżnienie za wysoki poziom prac.

5. Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora III LO w Lublinie:

I MIEJSCE zajęła drużyna w składzie:

  • Jan Fabrowski (2c), Filip Drygaś (2c) [przygotowywała: E.Duszyńska] Aleksandra Gajda(2d) [przygotowywała: E.Stachyra]

II MIEJSCE zajęła drużyna w składzie:

  • Martyna Berej (3c),Justyna Wołos (3c), Ewa Mergo (3c) [przygotowywała: I.Kusz]

Ponadto w klasyfikacji indywidualnej wśród dziesięciu najlepszych znalazło się sześcioro uczniów Jadwigi! 

  • I miejsce ex aequo zajęli: Jan Fabrowski (2c) i Aleksandra Gajda (2d),
  • II miejsce ex aequo – Martyna Berej (3c) i Justyna Wołos (3c),
  • VI miejsce – Maksymilian Kulicki (3d)
  • VIII miejsceJagoda Maria Bracha (1c)
6. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK:
LAUREAT:
  • Jakub Sprawka [1c] (najlepszy wynik w kraju)

Wyniki BARDZO DOBRE :

  • z klasy 2c  Jan Fabrowski
  • z klasy 3c : Martyna Berej, Justyna Wołos
  • z klasy 3d : Klaudia Stpiczyńska

Wyniki DOBRE (wyróżnienia):

  • z klasy 1c : Jagoda Bracha
  • z klasy 2d : Aleksandra Gajda
  • z klasy 3c : Witold Chromiński, Ewa Mergo

7. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Pangea" organizowany przez Międzynarodowe Szkoły Meridian i Uczelnię Vistula:

LAUREACI:

  • Jakub Sprawka [klasa 1c] - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz
  • Jagoda Maria Bracha [klasa 1c] - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz
  • Jan Fabrowski [klasa 2c] - nauczyciele przygotowujący: Pani Elżbieta Duszyńska, Pan Zbigniew Karczmarczyk
  • Justyna Wołos [klasa 3c] - nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz

8. XIII Ogólnopolski Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej w Warszawie organizowany przez Związek Piłsudczyków pod Patronatem Pani Karoliny Kaczorowskiej :

  • 3 MIEJSCE - Alicja Pietrzak [przygotowywała Pani Renata Sieńko-Kreft]

9. II Międzynarodowy Konkurs Literacki  „Młodzież pisze wiersze" Berlin 2014:

  • 1 MIEJSCE - Martyna Osmałek [1c]

10. konkurs fotograficzny dla uczniów szkół lubelskich „Klasztor w sercu miasta" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty:

 pierwsza nagroda -  Alicja Sak [3d]


 Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013/2014

1.  Laureaci kuratoryjnych konkursów przedmiotowych organizowanych  przez Lubelskiego Kuratora Oświaty (2 miejsce w województwie):

konkurs matematyczny:

      • Aleksandra Gajda - klasa 1d [nauczyciel przygotowujący - Pani Elżbieta Stachyra]
      • Justyna Wołos - klasa 2d [nauczyciel przygotowujący - Pani Elżbieta Stachyra]
      •  Michał Rogala - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący - Pani Iwona Kusz]
      •  Andrzej Kasianiuk - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący - Pani Iwona Kusz]
      •  Piotr Kośkiewicz - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący - Pani Iwona Kusz]
      •  Kacper Kosiński - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący - Pani Iwona Kusz]
      •  Iga Kozłowska - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący - Pani Iwona Kusz]
      •  Marcin Gawlik - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący - Pani Iwona Kusz]
      •  Anna Michalewska - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący - Pani Elżbieta Duszyńska]

konkurs fizyczny:

      • Michał Rogala - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący - Pani Elżbieta Karczmarczyk]
      • Andrzej Kasianiuk - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący - Pani Elżbieta Karczmarczyk]
      • Piotr Kośkiewicz - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący - Pani Elżbieta Karczmarczyk]
      • Kacper Kosiński - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący - Pani Elżbieta Karczmarczyk]
      • Anna Michalewska - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący - Pani Małgorzata Niećko]
      • Kamila Szymańska - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący - Pani Małgorzata Niećko]

konkurs języka hiszpańskiego:

      • Kamila Pawłowska - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący - Pani Urszula Dobrowolska]

konkurs języka niemieckiego:

      •  Joanna Mostowska - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący - Pani Agnieszka Łukasiewicz]
      •  Agata Szczepanik - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący - Panie Anna Sochal, Katarzyna Kozłowska]

konkurs języka angielskiego:

      • Mira Zyśko - klasa 3a [nauczyciel przygotowujący - Pani Justyna Kostecka]
      • Jagoda Gaworczyk - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący - Pani Justyna Kostecka]

konkurs chemiczny:

      • Piotr Kośkiewicz - klasa 3c [nauczyciel przygotowujący - Pani Agnieszka Kawa]

konkurs historyczny:

      •  Bartosz Królikowski - klasa 3d [nauczyciel przygotowujący - Pan Robert Derewenda]

2.  IX Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów :

      •  LAUREAT II stopnia - Piotr Kośkiewicz - klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
      •  LAUREAT IV stopnia - Maksymilian Kulicki – klasa 2d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra i Pan Zbigniew Karczmarczyk]
      •  FINALISTA - Michał Rogala [przygotowywała Pani Iwona Kusz]

3.  Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjum, organizowana przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Lindego w Poznaniu:

      • LAUREAT (6. miejsce w kraju) - Jagoda Gaworczyk – klasa 3c [przygotowywała Pani Justyna Kostecka]
      • FINALISTA - Mira Zyśko – klasa 3a [przygotowywała Pani Justyna Kostecka]

4.  Ogólnopolski konkurs matematyczny „Alfik „(Gimnazjum Jadwigi najlepsze wśród niepublicznych gimnazjów w Polsce) :

Laureaci:

      • Aleksandra Gajda – klasa 1d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
      • Martyna Berej – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
      • Piotr Kośkiewicz – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
      • Kacper Kosiński – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]

Wyniki bardzo dobre :

      • Jan Fabrowski – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
      • Andrzej Kasianiuk – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
      • Iga Kozłowska – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
      • Michał Rogala – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]

Wyniki dobre :

      •  Klaudia Stpiczyńska – klasa 2d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
      •  Marianna Rożnowska – klas 3a [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
      •  Michał Bachanek – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
      •  Małgorzata Piejak – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]

5.  Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - Turniej Miast w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

      •  III miejsce w Polsce - Andrzej Kasianiuk - klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
      •  V miejsce w Polsce - Piotr Kośkiewicz – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
      •  IX miejsce w Polsce - Kacper Kosiński – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]

6.  Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora III LO w Lublinie :

klasyfikacja drużynowa:

      • I miejsce - Piotr Kośkiewicz, Andrzej Kasianiuk , Michał Rogala - klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
      • IV miejsce - Martyna Berej (2c), Justyna Wołos (2c) i Klaudia Stpiczyńska (2d) [przygotowywała Pani Iwona Kusz, Pani Elżbieta Stachyra]

klasyfikacja indywidualna:

      • I miejsce -  Piotr Kośkiewicz [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
      • II miejsceMichał Rogala [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
      • IV miejsce - Kacper Kosiński [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
      • V miejsce - Andrzej Kasianiuk [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
7.  XVII edycja Konkursu Matematycznego im. ks. dra F.Jakóbczyka: 
laureaci:
      • Justyna Wołos - klasa 2c  [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
      • Anna Michalewska - klasa 3d  [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
      • Andrzej Kasianiuk - klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]

8.  Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur" : 

laureaci:

  • Jan Fabrowski – klasa 1c - [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Aleksandra Gajda – klasa 1d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
  • Piotr Kośkiewicz – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]

bardzo dobry wynik:

  • Andrzej Kasianiuk – klasa 3c [przygotowywała Pani  Iwona Kusz]
  • Kacper Kosiński – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Michał Rogala – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Justyna Wołos – klasa 2c [przygotowywała Pani  Iwona Kusz]

wyróżnienie:

  • Filip Drygaś – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
  • Matylda Lenard – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Ewa Mergo – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Martyna Berej – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Maksymilian Kulicki – klasa 2d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
  • Klaudia Stpiczyńska – klasa 2d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
  • Natalia Kusak - klasa 3a [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Marianna Rożnowska – klasa 3a [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Michał Bachanek - klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Maciej Stępień – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Iga Kozłowska – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Maciej Lis – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Bartosz Królikowski – klasa 3d [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]

9.  „Potyczki matematyczne" organizowane przez Koło Naukowe Studentów Matematyki UMCS „Akademia Platońska":

IV miejsce – drużyna w składzie:

  • Marcin Mielniczuk  – klasa 2A LO - [przygotowywał Pan Zbigniew Karczmarczyk]
  • Andrzej Kasianiuk – klasa 3c gimnazjum [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Piotr Kośkiewicz – klasa 3c gimnazjum [przygotowywała Pani Iwona Kusz]

10.  Międzyszkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas 1 gimnazjum :

laureaci:

  • Jan Fabrowski – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
  • Dorota Drożdżyk – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
  • Filip Drygaś – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
  • Weronika Kuzioła – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
  • Aleksandra Gajda – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
11. Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży:
laureaci:
  • Jan Fabrowski - klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
  • Martyna Berej - klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Piotr Kośkiewicz - klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Kacper Kosiński - klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Michał Rogala - klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz
wyróżnienie:
  • Filip Drygaś - klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
  • Aleksandra Gajda - klasa 1d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
  • Maksymilian Kulicki - klasa 2d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
  • Paweł Piróg - klasa 2c [przygotowywała Pani Pani Iwona Kusz]
  • Ewa Mergo - klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Justyna Wołos - klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Witold Chromiński - klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Bartosz Domański - klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Rafał Saj - klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Agniszka Szczerbińska - klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Olga Podolska - klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Andrzej Kasianiuk - klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Iga Kozłowska - klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Arkadiusz Karos - klasa 3c [przygotowywała Iwona Kusz]
  • Piotr Młynarski - klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
  • Marcin Gawlik - klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]

12.  V Międzyszkolny Wojewódzki  Konkurs Geograficzny  "Wędrujemy po mapie świata" :

      •  laureat - Marcin Zajączkowski -  klasa 3b [przygotowywał Pan Krzysztof Maksymow]

13.   XI Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki "Śpiewajmy Razem":

      • I miejsce - Karolina Klimkowicz - klasa 3d [przygotowywała Pani Renata Sieńko-Kreft]
      • wyróżnienie - Magdalena Borecka – klasa 2d [przygotowywała Pani Renata Sieńko-Kreft]

14.  Wojewódzki Turniej Szachowy Szkół Gimnazjalnych o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty:

      • I miejsce w Lublinie i V miejsce w województwie – drużyna : Iga Kozłowska [3c], Jan Krawczyk [3d], Franciszek Radecki [2c] i Michał Poleszczuk [2c]- [przygotowywała Pani Irena Kasprzyk]
      • III miejsce w Lublinie i VII w województwie - drużyna - Katarzyna Karczmarz [1c], Michał Łabędzki [1c], Szymon Kimak [3c] i Maksymilian Bogucki [1c] - [przygotowywała Pani Irena Kasprzyk]

15.  IV Ogólnopolski Jesienny Konkurs Poezji Śpiewanej:

      • I miejsceJustyna Ostojewska - klasa 3d  [przygotowywała: Pani Renata Sieńko – Kreft]
      • III miejsce - Magdalena Borecka   - klasa 2d  [przygotowywała: Pani Renata Sieńko – Kreft]

16 .  XII Ogólnopolski Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej i Żołnierskiej, zorganizowany przez Związek Piłsudczyków: 

      • III miejsce - Adrianna Graboś - klasa 1b  – za utwór „Niepodległa, niepokorna", [przygotowywała Pani Renata Sieńko – Kreft]

wyróżnienia:

      • Paulina Oleksa - klasa 3c -  za utwór „Orkiestry dęte" [przygotowywała Pani Renata Sieńko – Kreft]
      • Jakub Kopeć - klasa 1c - za utwór „Miejcie nadzieję" [przygotowywała Pani Renata Sieńko – Kreft]
      • Karolina Klimkowicz - klasa 3d – za utwór „Mury" [przygotowywała Pani Renata Sieńko – Kreft]

17.  "Diamenty Lublina" 2014:

      •  Magdalena Borecka - klasa 2d [przygotowywała Pani Renata Sieńko-Kreft]
      •  Karolina Klimkowicz – klasa 3d [przygotowywała Pani Renata Sieńko-Kreft]
      •  Justyna Ostojewska - klasa 3d [przygotowywała Pani Renata Sieńko-Kreft]

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2012/2013

1.  Kuratoryjne konkursy przedmiotowe organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty  [ 4 miejsce w województwie wśród wszystkich gimnazjów i 1 miejsce w województwie lubelskim spośród gimnazjów niepublicznych ]:

LAUREACI:

      •  Jagoda Gaworczyk [2c] – konkurs języka angielskiego
      •  Michał Wierzchowski [3c] - konkurs języka angielskiego
      • Jan Kępka [3a] –konkurs polonistyczny
      • Andrzej Kasianiuk [2c] – konkurs matematyczny
      • Piotr Kośkiewicz [2c] –konkursy matematyczny, fizyczny
      • Gabriela Czegus [2d] – konkurs matematyczny
      • Kacper Kosiński [2c] – konkurs matematyczny
      • Jakub Kozyrski [3c] – konkurs chemiczny
      • Bartosz Brzeziński [3d] – konkurs chemiczny
      • Patrycja Brodowska [3c] – konkurs  chemiczny
      • Hubert Turski [3c] – konkurs geograficzny
      • Paulina Drożak [3a] - konkurs geograficzny

2.  Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK

      •  Piotr Kośkiewicz [2c] – 1 miejsce w kraju
      •  Kacper Kosiński [2c] – 2 miejsce w województwie
      •  Andrzej Kasianiuk [2c] – 3 miejsce w województwie

3.  IV Wojewódzki Konkurs Geograficzny organizowany przez XXI Gimnazjum i LO im. S.Kostki:

      • Marcin Zajączkowski – laureat
      • Paulina Drożak – laureat
      • Hubert Turski – laureat

4.  Wojewódzki Przegląd Teatrów Gimnazjalnych w języku rosyjskim organizowany przez VI LO w Lublinie – grupa gimnazjum Prywatnego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi – 1 miejsce [ scenariusz i reżyseria – Agnieszka Grochecka]

5.  XVII Konkurs Matematyczny im. Św. Ks. dra Jakóbczyka9 lauretów i 9 wyróżnionych:

LAUREACI [z wynikiem celującym]

      • Gabriela Czegus [3d]
      • Kacper Kosiński [2c]
      • Michał Rogala [2c]

LAUREACI [z wynikiem bardzo dobrym]:

      • Bartosz Brzeziński [3d]
      • Małgorzata Chyćko [3c]
      • Piotr Kośkiewicz [2c]
      • Mateusz Masiak [3d]
      • Anna Michalewska [2d]
      • Michał Świetlicki [3d]

6.  Konkurs dla młodych wokalistów „Diamenty Lublina" pod patronatem Prezydenta Miasta Lublina, TV Lublin i Kuriera Lubelskiego. Udział w koncercie finałowym:

      • Magdalena Borecka
      • Karolina Klimkowicz
      • Justyna Ostojewska

7.  XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „O powstaniu styczniowym i pisarstwie J.I.Kraszewskiego" 

      •  Bartosz Królikowski [2d] – finalista

8 . Wojewódzki Turniej Szachowy Szkół Gimnazjalnych o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty:

      • 2 miejsce w Lublinie – drużyna w składzie: I.Kozłowska [2c], J.Krawczyk [2d], M.Masiak [3d], M.Świetlicki [3d]

9.  VII Wojewódzki Festiwal Piosenki FrancuskiejJustyna Ostojewska1 miejsce w kategorii Gimnazjum, Grand Prix Festiwalu

10.  Międzyszkolny Konkurs „Juliusz Słowacki. Życie i twórczość."

      • 1 miejsceZ.Fryza, H.Łopuszyńska, I.Samkowska [1b]
11.  Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PIKOMAT
Kategoria:  klasy 1 gimnazjum
      • 1 miejsce - Martyna Berej [1c]
      • 4 miejsce - Ewa Mergo [1c]
      • 5 miejsce - Franciszek Radecki [1c] i ex aequo - Matylda Lenart [1c] i Justyna Wołos [1d]
Kategoria: klasy 2 gimnazjum
      • 1 miejsce - Andrzej Kasianiuk [2c]
      • 2 miejsce - Kacper Kosiński [2c]
      • 3 mijsce - Piotr Kośkiewicz [2c]
      • 4 miejsce - Michał Rogala [2c]
      • 6 miejsce - Małgorzata Piejak [2c]

12.  Certyfikat Szkoły Łowców Talentów - Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi

13.  Puchar za wybitne osiągnięcia dydaktyczne w roku szkolnym 2012-2013 przyznany przez Prezydenta Miasta Lublina Krzysztofa Żuka - Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi


Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 1. Laureaci konkursów przedmiotowych, organizowanych przez  Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2011/2012:

      • konkurs języka hiszpańskiego – Klaudia Kister – klasa 3m
      • konkurs języka francuskiego – Michalina Adamska – klasa 3a
      • konkurs języka francuskiego – Katarzyna Wieczorek – klasa 2c
      • konkurs języka niemieckiego – Marcin Mielniczuk – klasa 3c
      • konkurs polonistyczny – Michalina Adamska – klasa 3a
      • konkurs języka angielskiego – Marcin Mielniczuk – klasa 3c
      • konkurs języka angielskiego – Michał Wierzchowski – klasa 2c
      • konkurs języka angielskiego – Michalina Adamska – klasa 3a
      • konkurs matematyczny – Kosma Grochowski – klasa 3m
      • konkurs matematyczny – Agnieszka Wesołowska – klasa 3m
      • konkurs fizyczny – Marcin Mielniczuk – klasa 3c
      • konkurs fizyczny – Kosma Grochowski – klasa 3m

2. Laureaci XIII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas pierwszych gimnazjum:

      • Michał Rogala - klasa 1c
      • Piotr Kośkiewicz - klasa 1c
      • Kacper Kosiński - klasa 1c
      • Andrzej Kasianiuk - klasa 1c
      • Iga Kozłowska - klasa 1c
      • Anna Michalewska - klasa 1d

3. Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora III LO w Lublinie:

I miejsce w klasyfikacji drużynowej:

      • Kosma Grochowski
      • Marcin Mielniczuk
      • Agnieszka Wesołowska 

I miejsce w klasyfikacji indywidualnej:

      • Kosma Grochowski

4. VII Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów:

      • laureat II stopnia - Kosma Grochowski
      • finalista - Dominik Selwa

5. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „PIKOMAT":

      • Piotr Kośkiewicz - pierwsze miejsce - klasa 1c
      • Kacper Kosiński - trzecie miejsce - klasa 1c
      • Iga Kozłowska - czwarte miejsce - klasa 1c
      • Michał Rogala - czwarte miejsce - klasa 1c
      • Andrzej Kasianiuk - piąte miejsce - klasa 1c
      • Natalia Kusak - szóste miejsce - klasa 1c

6. Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny":

      • Kosma Grochowski - laureat
      • Kacper Kosiński - wynik bardzo dobry
      • Andrzej Kasianiuk- wynik bardzo dobry
      • Michał Rogala- wynik bardzo dobry
      • Piotr Kośkiewicz- wynik bardzo dobry
      • Agnieszka Wesołowska- wynik bardzo dobry

7. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK: (w konkursie uczestniczyło 39 362 uczniów z 1117 szkół w Polsce)

      • Kosma Grochowski - laureat

8. VI Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów:

      • Marcin Mielniczuk - finalista

9. II etap konkursu "Diamenty Lublina 2012" ,komisja po przesłuchaniu 59 uczestników wyłoniła następujących laureatów:

      • Klimkowicz Karolina – Niech żyje bal
      • Ostojewska Justyna – Wesoły deszczyk

Nagroda: nagranie płytowe i występ na lubelskim Deptaku oraz Centrum Kongresowym

10. 34. edycja przeglądu „Wyśpiewać poezję" scena młodych:
po wysłuchaniu 31 wykonawców – solistów i zespołów, przyznało wyróżnienie Justynie Ostojewskiej

11. Konkurs wojewódzki „7 TALENT" organizowany przez VII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie:
Jury po wysłuchaniu 50 prezentacji wokalnych, muzycznych i tanecznych:

      • Justyna Ostojewska - III miejsce w kategorii gimnazjów
      • Karolina Klimkowicz - wyróżnienie

12. X Ogólnopolski Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej 

      • Ewa Dmowska - wyróżnienie

13. Międzyszkolny konkurs „Książka jest dla wszystkich" zorganizowany przez Gimnazjum nr 3 w Lublinie  z okazji Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich:

      • Aleksandra Daniłowska, Aneta Milanowska i Natalia Rybak - pierwsze miejsce w kategorii medialnej

14. Frankofoński Maraton Fotograficzny w 15 miastach [po raz pierwszy w Polsce]:

      • Małgorzata Chyćko i Katarzyna Wieczorek - 1 miejsce w Lublinie
      • Antonina Kotlarz i Michalina Adamska – 2 miejsce
      • Natalia Kusak i Natalia Ilczyna – wyróżnienie

15. X Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego PSNJN (Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego - etap regionalny:

      • Marcin Mielniczuk - 3 miejsce w województwie

16. Konkurs geograficzny "Wędrujemy po mapie świata" organizowany przez XXI LO im. św. Stanisława Kostki w Lublinie:

      • Marcin Mielniczuk - laureat - klasa 3c
      • Hubert Turski - laureat - klasa 2d

17. Turniej koszykówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 10 im. Księdza Twardowskiego w Lublinie:

      • 2 miejsce – uczniowie klas 1 gimnazjum

18. Gimnazjada miasta Lublina w sztafetach pływackich 10x25 m w pływaniu indywidualnym dziewcząt:
rocznik 1996 i młodsi

      • 4 miejsce w klasyfikacji końcowej dla Prywatnego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi (na 11 szkół)
      • 5 miejsce – A.Szczepanik w pływaniu indywidualnym 50 m stylem klasycznym
      • 9 miejsce – W.Czajka – 50 m stylem grzbietowym
      • 11 miejsce – A.Gawlik 50 m stylem dowolnym

19. Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Tenisie Ziemnym:

      • 1 miejsce – Dominik Selwa

20. Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Tenisie Ziemnym:

      • I i II miejsce – Kacper Drelich

21. Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Tenisie w kategorii kadetów:

      • I, II i III miejsce – Kacper Drelich

22. I Ogólnopolski Konkurs Turnieju OYAMA KARATE:

      • II i III miejsce - Andrzej Kasianiuk

23. Krajowe Mistrzostwa HIP HOP, Electric Boogie, Break Dance:

      • II miejsce w kategorii Hip Hop – Nikola Zielińska

24. Wojewódzki Turniej Szkół Gimnazjalnych w Szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty:

      • XI miejsce dla gimnazjum
      • V miejsce indywidualne – Iga Kozłowska



Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2010/2011

1.  Laureaci konkursów przedmiotowych, organizowanych  przez Lubelskiego Kuratora Oświaty: 

    • Maciej Flis  – konkurs historyczny
    • Klaudia Kister – konkurs geograficzny
    • Mateusz Michalewski – konkursy: fizyczny, matematyczny i chemiczny
    • Marcin Mielniczuk – konkursy: fizyczny, matematyczny i języka niemieckiego
    • Anna Drabko – konkurs matematyczny
    • Piotr Szczepanik – konkursy: matematyczny i języka niemieckiego
    • Paweł Iwanek – konkurs matematyczny
    • Kaja Skorzyńska – konkurs biologiczny
    • Jakub Munir – konkurs chemiczny
    • Ewa Puźniak – konkurs języka francuskiego
    • Barbara Klimczak– konkurs języka niemieckiego
 
SlideshowFx Picasa Widget for Joomla!
Copyright © 2010 www.OopsTouch.com

wymiana polsko-hiszpańska 2017

EuroJadzia2017

Malta 2017

Jadwiwogo

Samorząd Uczniowski Jadwigi

Byle do przerwy

virtual_school_15p

DJ





Sportowa Jadzia

dofinansowanie_04

facebook_01

matemaniak_02

tatonet_v10

edukacjazti_v12

rzetelna_firma_08

PZU


Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates
Joomla Templates