Olimpiady i Konkursy SP

2016/2017

1. Laureaci kuratoryjnych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

konkurs z matematyki:

Jagoda Maria Bracha – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
Marek Lisowski – klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
Jakub Sprawka – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
Alicja Pietrzak – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Duszyńska]
Maciej Sobczyk – klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
Kamil Piszcz – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
Jan Warchocki – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
Martyna Osmałek – klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
konkurs z fizyki:

Marek Pawłowski – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Karczamrczyk]
Jagoda Maria Bracha – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk]
Kamil Piszcz – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk]
Emilia Dębicka – klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk]
Martyna Osmałek – klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk]
konkurs z chemii:

Alicja Pietrzak- klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Kawa]
konkurs z języka niemieckiego:

Alicja Pietrzak – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Anna Lamch]
Maciej Sobczyk- klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Anna Lamch]
Jakub Marzec – klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Łukasiewicz]
Hanna Sykuła – klasa 2d [szkoła języka niemieckiego :Dethloff Deutschschule]
konkurs z języka hiszpańskiego:

Valentina Peria – klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Urszula Dobrowolska]
Gabriela Klonowska- klasa 1b [nauczyciel przygotowujący: Urszula Dobrowolska]
konkurs z języka angielskiego:

Karolina Waszak – klasa 3a [nauczyciel przygotowujący: Justyna Tokarczyk]
Bartosz Stachyra – klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Joanna Berej]
konkurs ortograficzny:

Piotr Polakowski – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Matuszewska]
konkurs z geografii:

Maria Nowakowska – klasa 2b [nauczyciel przygotowujący: Mateusz Dobek]
Finalistami konkursów zostali:

Jan Warchocki [3d] , Allcja Pietrzak [3d], Jakub Sprawka [3c], Marek Lisowski [2c] – konkurs z fizyki [nauczyciel przygotowujący:E.lżbieta Karczmarczyk]
Wiktoria Matacz [2d] – konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący: Joanna Berej]
Szymon Pszczoła – [1c] konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący: Barbara Michalec]
Maciej Sobczyk – [3b], Anna Dybała [3d], Amelia Jankowska [3c] – konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący: Justyna Tokarczyk]
Michał Mazur [3d] konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: Anna Lamch]
Magdalena Wybacz [3b] konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: Anna Baraniecka]
Monika Kamińska [2c] konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Łukasiewicz]
Michał Baranowski [2c] konkurs z matematyki [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
Róża Słowik [2a] konkurs z j. polskiego [nauczyciel przygotowujący: Aneta Majewska]
Ada Galant [2c] konkurs z j. polskiego [nauczyciel przygotowujący: Joanna Nowakowska]
2. LXVIII Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna:
Jagoda Maria Bracha [klasa 3c] – FINALISTKA [nauczyciele przygotowujący: Iwona Kusz, Zbigniew Karczmarczyk]
3. XII Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Juniorów:
Jagoda Maria Bracha [klasa 3c] – LAUREATKA II stopnia [nauczyciele przygotowujący: Iwona Kusz, Zbigniew Karczmarczyk]
Jakub Sprawka [klasa 3c] – LAUREAT II stopnia [nauczyciele przygotowujący: Iwona Kusz]
Korneliusz Obarski [klasa 1c] – FINALISTA [nauczyciele przygotowujący: Iwona Kusz]
4. XI Ogólnopolska Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów:

Jagoda Maria Bracha [klasa 3c] – LAUREATKA IV stopnia [nauczyciel przygotowujący: Henryk Kawka]
Alicja Pietrzak [klasa 3d] – FINALISTKA [nauczyciel przygotowujący: Henryk Kawka]
5. VII Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów:

LAUREACI:

Julita Ufniarz – klasa 2d [nauczyciel przygotowujący: Joanna Berej]
Róża Słowik – klasa 3a [nauczyciel przygotowujący: Justyna Tokarczyk]
Maciej Sobczyk – klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Justyna Tokarczyk]
Wojciech Niemcewicz – klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Justyna Tokarczyk]
Kamil Piszcz – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Justyna Tokarczyk]

2015/2016

1. Laureaci kuratoryjnych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

konkurs z matematyki:

Fabrowski Jan – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Duszyńska]
Sarzyński Paweł – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Duszyńska]
Czerniawski Krzysztof – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Stachyra]
Gajda Aleksandra – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Stachyra]
Skiba Marek – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Stachyra]
Święch Maciej – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Stachyra]
Bracha Jagoda Maria – klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
Pawłowski Marek – klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
Piszcz Kamil – klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
Sprawka Jakub – klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
konkurs z fizyki:

Fabrowski Jan – klasa 3c [nauczyciele przygotowujący: Elżbieta Karczamrczyk/Małgorzata Niećko]
Sarzyński Paweł – klasa 3c [nauczyciele przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk/Małgorzata Niećko]
Gajda Aleksandra – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk]
Bracha Jagoda Maria – klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk]
konkurs z chemii:

Krawczyk Mikołaj – klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Kawa]
Fabrowski Jan – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Kawa]
konkurs z języka hiszpańskiego:

Panek Sylwia – klasa 3a [nauczyciel przygotowujący: Urszula Dobrowolska]
Kotowski Juliusz – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Urszula Dobrowolska]
Peria Velentina – klasa 2b [nauczyciel przygotowujący: Urszula Dobrowolska]
konkurs z języka angielskiego:

Pinkosz Michalina – klasa 3b [nauczyciel przygotowujący: Joanna Berej]
Czerniawski Krzysztof – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Joanna Berej]
konkurs z języka niemieckiego:

Krochmalski Piotr – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Tomasz Wziątek]
Święch Maciej – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Łukasiewicz]
konkurs ortograficzny:

Słowik Róża – klasa 2a [nauczyciel przygotowujący: Aneta Majewska]
Polakowski Piotr – klasa 2c [nauczyciel przygotowujący: Iwona Matuszewska]
konkurs z języka rosyjskiego:

Skiba Marek – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Grochecka]
konkurs z języka polskiego:

Nowakowska Maria – klasa 1b [nauczyciel przygotowujący: Joanna Nowakowska]
konkurs z historii:

Michalak Antoni – klasa 2d [nauczyciel przygotowujący: Robert Derewenda]
Finalistami konkursów zostali:

Gajda Aleksandra [3d] – konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący:J. Berej], konkurs z chemii [nauczyciel przygotowujący: A. Kawa]
Drożdżyk Dorota [3c] – konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący: J. Berej]
Waszak Karolina [2a] – konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący: G. Pietroń]
Michalak Antoni [2d] – konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący: G. Pietroń]
Matacz Wiktoria [1d] – konkurs z j. angielskiego [nauczyciel przygotowujący: J. Berej]
Fabrowski Jan [3c] – konkurs z geografii [nauczyciel przygotowujący: P. Czaban]
Osmałek Martyna [2b] – konkurs z matematyki [nauczyciel przygotowujący: I. Kusz]
Julia Łobko [3a] – konkurs z j. hiszpańskiego [nauczyciel przygotowujący: U. Dobrowolska]
Paluszkiewicz Natalia [3a] – konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: A. Łukasiewicz]
Kołodziejczyk Katarzyna [3a] – konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: A. Łukasiewicz]
Stanek Beata [2a] – konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: A. Lamch]
Pietrzak Alicja [2d] – konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: A. Lamch]
Sykuła Hanna [1d] – konkurs z j. niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: T. Wziątek]
2. X Ogólnopolska Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów:

DRUŻYNOWI LAUREACI 1 MIEJSCA W POLSCE:
Skiba Marek [3d] – kapitan [nauczyciele przygotowujący: Z. Radecki, H. Kawka]
Pawłowski Paweł [3c] [nauczyciele przygotowujący: Z. Radecki, H. Kawka]
Bracha Jagoda Maria [2c] [nauczyciele przygotowujący: Z. Radecki, H. Kawka]
Gutowski Stanisław
LAUREAT III STOPNIA: Skiba Marek [3d] [nauczyciele przygotowujący: Z. Radecki, H. Kawka]
FINALISTA: Pawłowski Paweł [3c] [nauczyciele przygotowujący: Z. Radecki, H. Kawka]

3. IX Olimpiada Informatyczna Krajów Bałkańskich (JBOI 2015) w Macedonii:
Marek Skiba [3d] – SREBRY MEDAL [nauczyciele przygotowujący: Z. Radecki, H. Kawka]
4. XXIII Olimpiada Informatyczna:
Marek Skiba [3d] – FINALISTA Z WYRÓŻNIENIEM [nauczyciele przygotowujący: Z. Radecki, H. Kawka]
5. XI Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów:
Fabrowski Jan [3c] – LAUREAT II stopnia [nauczyciele przygotowujący: E. Duszyńska ,Z. Karczmarczyk]
Bracha Jagoda Maria [2c] – LAUREAT III stopnia [nauczyciele przygotowujący: I.Kusz, Z. Karczmarczyk]
Sprawka Jakub [2c] – FINALISTA [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
6. VI Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów:
Walaszek Krzysztof [2c] – LAUREAT [nauczyciel przygotowujący: J. Tokarczyk]
7. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR:
Taczała Joanna [1c] – LAUREAT [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
Sprawka Jakub [2c] – LAUREAT [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
WYNIKI BARDZO DOBRE:
Dębicka Emilia [1c], Szewczyk Radosław [1c], Bracha Jagoda Maria [2c], Piszcz Kamil[2c], [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz], Fabrowski Jan [3c], Drygaś Filip[3c] [nauczyciel przygotowujący: E. Duszyńska]
8. Konkurs Matematyczny Politechniki Białostockiej:

LAUREACI:
Bracha Jagoda Maria [2c] – I miejsce [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
Fabrowski Jan [3c] – II miejsce [nauczyciel przygotowujący: E. Duszyńska]
9. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Naboj”:

drużyna w składzie: M. Osmałek [2b], J.M.Bracha [2c], M. Pawłowski [2c], J. Sprawka [2c] i J. Fabrowski [3c] – IV miejsce w Warszawie, 10 miejsce w kraju, 15 miejsce w Europie

10. Międzynarodowy Konkurs Mateamtyczny PANGEA:

LAUREACI:
Fabrowski Jan [3c] – [nauczyciel przygotowujący: E. Duszyńska]
Bracha Jagoda Maria [2c] – [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
Sprawka Jakub [2c] – [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
11. 5 edycja Wojewódzkiego Konkurs “7 Talent”:
Agnieszka Tchórzewska [1a] – 3 miejsce [instruktor: R. Sieńko-Kreft]
Aniela Saj [1d] – wyróżnienie [instruktor: R. Sieńko-Kreft]
Marek Lisowski [1] – wyróżnienie [instruktor: R. Sieńko-Kreft]
12. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX:

Wyniki bardzo dobre:
Waszak Karolina -2a [nauczyciel przygotowujący: J. Tokarczyk]
Wojtasiewicz Michał -1c [nauuczyciel przygotowujący: M. Pospiszyl]
Matacz Wiktoria -1d [nauczyciel przygotowujący: J. Berej]
Peria Valentina – 2b [nauczyciel przygotowujący: J. Tokarczyk]
Pinkosz Michalina – 3b [nauczyciel przygotowujący: J. Berej]
Kopeć Jakub -3c [nauczyciel przygotowujący: J. Berej]
Drożdżyk Dorota – 3c [nauczyciel przygotowujący: J. Berej]

2014/2015

1. Laureaci kuratoryjnych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

konkurs matematyczny:

Martyna Berej – klasa 3c [ nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
Ewa Mergo – klasa 3c [ nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
Justyna Wołos – klasa 3c [ nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
Maksymilian Kulicki – klasa 3d [ nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Stachyra]
Klaudia Stpiczyńska – klasa 3d [ nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Stachyra]
Filip Drygaś – klasa 2c [ nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Duszyńska]
Jan Fabrowski – klasa 2c [ nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Duszyńska]
Aleksandra Gajda – klasa 2d [ nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Stachyra]
Jagoda Bracha – klasa 1c [ nauczyciel przygotowujący: Iwona Kusz]
konkurs z fizyki:

Martyna Berej – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Niećko]
Maksymilian Kulicki – klasa 3d [ nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Niećko]
Jan Fabrowski – klasa 2c [ nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Niećko]
Katarzyna Widomska – klasa 2c [ nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Niećko]
Aleksandra Gajda – klasa 2d [ nauczyciel przygotowujący: Elżbieta Karczmarczyk]
konkurs z języka angielskiego:

Agnieszka Szczerbińska – klasa 3c [ nauczyciel przygotowujący: Barbara Michalec]
Maksymilian Kulicki – klasa 3d [ nauczyciel przygotowujący: Barbara Michalec]
Jakub Kopeć – klasa 2c [ nauczyciel przygotowujący: Joanna Berej]
konkurs z języka niemieckiego:

Martyna Berej – klasa 3c [ nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Łukasiewicz]
Maciej Święch – klasa 2d [ nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Łukasiewicz]
konkurs z języka polskiego:

Maksymilian Kulicki – klasa 3d [ nauczyciel przygotowujący: Aneta Majewska]

konkurs z języka hiszpańskiego:

Valentina Peria – klasa 1b [ nauczyciel przygotowujący: Urszula Dobrowolska]

konkurs zchemii:

Jan Lisowski – klasa 3d [ nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Kawa]

konkurs z historii:

Hanna Łopuszyńska – klasa 3b [ nauczyciel przygotowujący: Agnieszka Kaletka]
Finalistami konkursów zostali:

Justyna Wołos [3c]- konkurs z chemii [nauczyciel przygotowujący: A.Kawa], z fizyki [nauczyciel przygotowujący: M.Niećko] oraz z geografii [nauczyciel przygotowujący: K.Maksymow]
Agnieszka Szczerbińska [3c] – konkurs języka niemieckiego [nauczyciel przygotowujący: A.Łukasiewicz]
Witold Chromiński [3c] – konkurs za matematyki [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
Jakub Sprawka [1c] – konkurs z matematyki [nauczyciel przygotowujący: I.Kusz]
Piotr Polakowski [1c] – konkurs ortograficzny [nauczyciele przygotowujący: I.Matuszewska, D.Kurczab]
2. X Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów :

LAUREAT – Jan Fabrowski – klasa 2c [przygotowywali Pani Elżbieta Duszyńska i Pan Zbigniew Karczmarczyk]
LAUREAT – Maksymilian Kulicki – klasa 3d [przygotowywali Pani Elżbieta Stachyra i Pan Zbigniew Karczmarczyk]
FINALISTKA – Jagoda Maria Bracha – klasa 1c [przygotowywali Pani Iwona Kusz i Pan Zbigniew Karczmarczyk]
3. XIX edycja Konkursu Matematycznego im. F.Jakóbczyka organizowanego przez XXI Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki:

LAUREACI z wynikiem celującym:

Jagoda Maria Bracha- najmłodsza uczestniczka konkursu (1c)
Maksymilian Kulicki (3d)
LAUREACI z wynikiem bardzo dobrym:

Jakub Sprawka- najmłodszy uczestnik konkursu (1c)
Jan Fabrowski (2c)
Aleksandra Gajda (2d)
Justyna Wołos (3c)
Klaudia Stpiczyńska (3d)
Julia Sikora (3d)
Wyróżnienia (wynik dobry):

z klasy 2c: Weronika Kuzioła, Katarzyna Widomska, Dorota Drożdżyk
z klasy 2d: Agnieszka Gońka, Maciej Święch
z klasy 3c: Witold Chromiński, Szymon Kimak, Ewa Mergo, Paweł Piróg, Olga Podolska, Agnieszka Szczerbińska
z klasy 3d: Jan Lisowski, Rafał Lizoń, Dawid Sewruk, Aleksandra Jeleniewska
4. Konkurs w dziedzinie matematyki “Złota Żaba”:

LAUREACI:

Justyna Wołos (3c)
Martyna Berej (3c)
Jagoda Maria Bracha(1c)
Ewa Mergo (3c) która otrzymała wyróżnienie za wysoki poziom prac.
5. Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora III LO w Lublinie:

I MIEJSCE zajęła drużyna w składzie:

Jan Fabrowski (2c), Filip Drygaś (2c) [przygotowywała: E.Duszyńska] i Aleksandra Gajda(2d) [przygotowywała: E.Stachyra]
II MIEJSCE zajęła drużyna w składzie:

Martyna Berej (3c),Justyna Wołos (3c), Ewa Mergo (3c) [przygotowywała: I.Kusz]
Ponadto w klasyfikacji indywidualnej wśród dziesięciu najlepszych znalazło się sześcioro uczniów Jadwigi!

I miejsce ex aequo zajęli: Jan Fabrowski (2c) i Aleksandra Gajda (2d),
II miejsce ex aequo – Martyna Berej (3c) i Justyna Wołos (3c),
VI miejsce – Maksymilian Kulicki (3d)
VIII miejsce – Jagoda Maria Bracha (1c)
6. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK:
LAUREAT:
Jakub Sprawka [1c] (najlepszy wynik w kraju)
Wyniki BARDZO DOBRE :

z klasy 2c Jan Fabrowski
z klasy 3c : Martyna Berej, Justyna Wołos
z klasy 3d : Klaudia Stpiczyńska
Wyniki DOBRE (wyróżnienia):

z klasy 1c : Jagoda Bracha
z klasy 2d : Aleksandra Gajda
z klasy 3c : Witold Chromiński, Ewa Mergo
7. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Pangea” organizowany przez Międzynarodowe Szkoły Meridian i Uczelnię Vistula:

LAUREACI:

Jakub Sprawka [klasa 1c] – nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz
Jagoda Maria Bracha [klasa 1c] – nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz
Jan Fabrowski [klasa 2c] – nauczyciele przygotowujący: Pani Elżbieta Duszyńska, Pan Zbigniew Karczmarczyk
Justyna Wołos [klasa 3c] – nauczyciel przygotowujący: Pani Iwona Kusz
8. XIII Ogólnopolski Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej w Warszawie organizowany przez Związek Piłsudczyków pod Patronatem Pani Karoliny Kaczorowskiej :

3 MIEJSCE – Alicja Pietrzak [przygotowywała Pani Renata Sieńko-Kreft]
9. II Międzynarodowy Konkurs Literacki „Młodzież pisze wiersze” Berlin 2014:

1 MIEJSCE – Martyna Osmałek [1c]
10. konkurs fotograficzny dla uczniów szkół lubelskich „Klasztor w sercu miasta” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty:

pierwsza nagroda – Alicja Sak [3d]

2013/2014

1. Laureaci kuratoryjnych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty (2 miejsce w województwie):

konkurs matematyczny:

Aleksandra Gajda – klasa 1d [nauczyciel przygotowujący – Pani Elżbieta Stachyra]
Justyna Wołos – klasa 2d [nauczyciel przygotowujący – Pani Elżbieta Stachyra]
Michał Rogala – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący – Pani Iwona Kusz]
Andrzej Kasianiuk – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący – Pani Iwona Kusz]
Piotr Kośkiewicz – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący – Pani Iwona Kusz]
Kacper Kosiński – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący – Pani Iwona Kusz]
Iga Kozłowska – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący – Pani Iwona Kusz]
Marcin Gawlik – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący – Pani Iwona Kusz]
Anna Michalewska – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący – Pani Elżbieta Duszyńska]
konkurs fizyczny:

Michał Rogala – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący – Pani Elżbieta Karczmarczyk]
Andrzej Kasianiuk – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący – Pani Elżbieta Karczmarczyk]
Piotr Kośkiewicz – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący – Pani Elżbieta Karczmarczyk]
Kacper Kosiński – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący – Pani Elżbieta Karczmarczyk]
Anna Michalewska – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący – Pani Małgorzata Niećko]
Kamila Szymańska – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący – Pani Małgorzata Niećko]
konkurs języka hiszpańskiego:

Kamila Pawłowska – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący – Pani Urszula Dobrowolska]
konkurs języka niemieckiego:

Joanna Mostowska – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący – Pani Agnieszka Łukasiewicz]
Agata Szczepanik – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący – Panie Anna Sochal, Katarzyna Kozłowska]
konkurs języka angielskiego:

Mira Zyśko – klasa 3a [nauczyciel przygotowujący – Pani Justyna Kostecka]
Jagoda Gaworczyk – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący – Pani Justyna Kostecka]
konkurs chemiczny:

Piotr Kośkiewicz – klasa 3c [nauczyciel przygotowujący – Pani Agnieszka Kawa]
konkurs historyczny:

Bartosz Królikowski – klasa 3d [nauczyciel przygotowujący – Pan Robert Derewenda]
2. IX Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów :

LAUREAT II stopnia – Piotr Kośkiewicz – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
LAUREAT IV stopnia – Maksymilian Kulicki – klasa 2d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra i Pan Zbigniew Karczmarczyk]
FINALISTA – Michał Rogala [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
3. Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjum, organizowana przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Lindego w Poznaniu:

LAUREAT (6. miejsce w kraju) – Jagoda Gaworczyk – klasa 3c [przygotowywała Pani Justyna Kostecka]
FINALISTA – Mira Zyśko – klasa 3a [przygotowywała Pani Justyna Kostecka]
4. Ogólnopolski konkurs matematyczny „Alfik „(Gimnazjum Jadwigi najlepsze wśród niepublicznych gimnazjów w Polsce) :

Laureaci:

Aleksandra Gajda – klasa 1d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
Martyna Berej – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Piotr Kośkiewicz – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Kacper Kosiński – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Wyniki bardzo dobre :

Jan Fabrowski – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
Andrzej Kasianiuk – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Iga Kozłowska – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Michał Rogala – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Wyniki dobre :

Klaudia Stpiczyńska – klasa 2d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
Marianna Rożnowska – klas 3a [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Michał Bachanek – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Małgorzata Piejak – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
5. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – Turniej Miast w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

III miejsce w Polsce – Andrzej Kasianiuk – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
V miejsce w Polsce – Piotr Kośkiewicz – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
IX miejsce w Polsce – Kacper Kosiński – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
6. Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora III LO w Lublinie :

klasyfikacja drużynowa:

I miejsce – Piotr Kośkiewicz, Andrzej Kasianiuk , Michał Rogala – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
IV miejsce – Martyna Berej (2c), Justyna Wołos (2c) i Klaudia Stpiczyńska (2d) [przygotowywała Pani Iwona Kusz, Pani Elżbieta Stachyra]
klasyfikacja indywidualna:

I miejsce – Piotr Kośkiewicz [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
II miejsce – Michał Rogala [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
IV miejsce – Kacper Kosiński [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
V miejsce – Andrzej Kasianiuk [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
7. XVII edycja Konkursu Matematycznego im. ks. dra F.Jakóbczyka:
laureaci:
Justyna Wołos – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Anna Michalewska – klasa 3d [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
Andrzej Kasianiuk – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
8. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” :

laureaci:

Jan Fabrowski – klasa 1c – [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Aleksandra Gajda – klasa 1d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
Piotr Kośkiewicz – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
bardzo dobry wynik:

Andrzej Kasianiuk – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Kacper Kosiński – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Michał Rogala – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Justyna Wołos – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
wyróżnienie:

Filip Drygaś – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
Matylda Lenard – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Ewa Mergo – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Martyna Berej – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Maksymilian Kulicki – klasa 2d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
Klaudia Stpiczyńska – klasa 2d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
Natalia Kusak – klasa 3a [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Marianna Rożnowska – klasa 3a [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Michał Bachanek – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Maciej Stępień – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Iga Kozłowska – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Maciej Lis – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Bartosz Królikowski – klasa 3d [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
9. „Potyczki matematyczne” organizowane przez Koło Naukowe Studentów Matematyki UMCS „Akademia Platońska”:

IV miejsce – drużyna w składzie:

Marcin Mielniczuk – klasa 2A LO – [przygotowywał Pan Zbigniew Karczmarczyk]
Andrzej Kasianiuk – klasa 3c gimnazjum [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Piotr Kośkiewicz – klasa 3c gimnazjum [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
10. Międzyszkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas 1 gimnazjum :

laureaci:

Jan Fabrowski – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
Dorota Drożdżyk – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
Filip Drygaś – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
Weronika Kuzioła – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
Aleksandra Gajda – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
11. Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży:
laureaci:
Jan Fabrowski – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
Martyna Berej – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Piotr Kośkiewicz – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Kacper Kosiński – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Michał Rogala – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
wyróżnienie:
Filip Drygaś – klasa 1c [przygotowywała Pani Elżbieta Duszyńska]
Aleksandra Gajda – klasa 1d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
Maksymilian Kulicki – klasa 2d [przygotowywała Pani Elżbieta Stachyra]
Paweł Piróg – klasa 2c [przygotowywała Pani Pani Iwona Kusz]
Ewa Mergo – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Justyna Wołos – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Witold Chromiński – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Bartosz Domański – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Rafał Saj – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Agniszka Szczerbińska – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Olga Podolska – klasa 2c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Andrzej Kasianiuk – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Iga Kozłowska – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Arkadiusz Karos – klasa 3c [przygotowywała Iwona Kusz]
Piotr Młynarski – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
Marcin Gawlik – klasa 3c [przygotowywała Pani Iwona Kusz]
12. V Międzyszkolny Wojewódzki Konkurs Geograficzny “Wędrujemy po mapie świata” :

laureat – Marcin Zajączkowski – klasa 3b [przygotowywał Pan Krzysztof Maksymow]
13. XI Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki “Śpiewajmy Razem”:

I miejsce – Karolina Klimkowicz – klasa 3d [przygotowywała Pani Renata Sieńko-Kreft]
wyróżnienie – Magdalena Borecka – klasa 2d [przygotowywała Pani Renata Sieńko-Kreft]
14. Wojewódzki Turniej Szachowy Szkół Gimnazjalnych o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty:

I miejsce w Lublinie i V miejsce w województwie – drużyna : Iga Kozłowska [3c], Jan Krawczyk [3d], Franciszek Radecki [2c] i Michał Poleszczuk [2c]- [przygotowywała Pani Irena Kasprzyk]
III miejsce w Lublinie i VII w województwie – drużyna – Katarzyna Karczmarz [1c], Michał Łabędzki [1c], Szymon Kimak [3c] i Maksymilian Bogucki [1c] – [przygotowywała Pani Irena Kasprzyk]
15. IV Ogólnopolski Jesienny Konkurs Poezji Śpiewanej:

I miejsce – Justyna Ostojewska – klasa 3d [przygotowywała: Pani Renata Sieńko – Kreft]
III miejsce – Magdalena Borecka – klasa 2d [przygotowywała: Pani Renata Sieńko – Kreft]
16 . XII Ogólnopolski Konkurs Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej i Żołnierskiej, zorganizowany przez Związek Piłsudczyków:

III miejsce – Adrianna Graboś – klasa 1b – za utwór „Niepodległa, niepokorna”, [przygotowywała Pani Renata Sieńko – Kreft]
wyróżnienia:

Paulina Oleksa – klasa 3c – za utwór „Orkiestry dęte” [przygotowywała Pani Renata Sieńko – Kreft]
Jakub Kopeć – klasa 1c – za utwór „Miejcie nadzieję” [przygotowywała Pani Renata Sieńko – Kreft]
Karolina Klimkowicz – klasa 3d – za utwór „Mury” [przygotowywała Pani Renata Sieńko – Kreft]
17. “Diamenty Lublina” 2014:

Magdalena Borecka – klasa 2d [przygotowywała Pani Renata Sieńko-Kreft]
Karolina Klimkowicz – klasa 3d [przygotowywała Pani Renata Sieńko-Kreft]
Justyna Ostojewska – klasa 3d [przygotowywała Pani Renata Sieńko-Kreft]

2012/2013

1. Kuratoryjne konkursy przedmiotowe organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty [ 4 miejsce w województwie wśród wszystkich gimnazjów i 1 miejsce w województwie lubelskim spośród gimnazjów niepublicznych ]:

LAUREACI:

Jagoda Gaworczyk [2c] – konkurs języka angielskiego
Michał Wierzchowski [3c] – konkurs języka angielskiego
Jan Kępka [3a] –konkurs polonistyczny
Andrzej Kasianiuk [2c] – konkurs matematyczny
Piotr Kośkiewicz [2c] –konkursy matematyczny, fizyczny
Gabriela Czegus [2d] – konkurs matematyczny
Kacper Kosiński [2c] – konkurs matematyczny
Jakub Kozyrski [3c] – konkurs chemiczny
Bartosz Brzeziński [3d] – konkurs chemiczny
Patrycja Brodowska [3c] – konkurs chemiczny
Hubert Turski [3c] – konkurs geograficzny
Paulina Drożak [3a] – konkurs geograficzny
2. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK

Piotr Kośkiewicz [2c] – 1 miejsce w kraju
Kacper Kosiński [2c] – 2 miejsce w województwie
Andrzej Kasianiuk [2c] – 3 miejsce w województwie
3. IV Wojewódzki Konkurs Geograficzny organizowany przez XXI Gimnazjum i LO im. S.Kostki:

Marcin Zajączkowski – laureat
Paulina Drożak – laureat
Hubert Turski – laureat
4. Wojewódzki Przegląd Teatrów Gimnazjalnych w języku rosyjskim organizowany przez VI LO w Lublinie – grupa gimnazjum Prywatnego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi – 1 miejsce [ scenariusz i reżyseria – Agnieszka Grochecka]

5. XVII Konkurs Matematyczny im. Św. Ks. dra Jakóbczyka – 9 lauretów i 9 wyróżnionych:

LAUREACI [z wynikiem celującym]

Gabriela Czegus [3d]
Kacper Kosiński [2c]
Michał Rogala [2c]
LAUREACI [z wynikiem bardzo dobrym]:

Bartosz Brzeziński [3d]
Małgorzata Chyćko [3c]
Piotr Kośkiewicz [2c]
Mateusz Masiak [3d]
Anna Michalewska [2d]
Michał Świetlicki [3d]
6. Konkurs dla młodych wokalistów „Diamenty Lublina” pod patronatem Prezydenta Miasta Lublina, TV Lublin i Kuriera Lubelskiego. Udział w koncercie finałowym:

Magdalena Borecka
Karolina Klimkowicz
Justyna Ostojewska
7. XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „O powstaniu styczniowym i pisarstwie J.I.Kraszewskiego”

Bartosz Królikowski [2d] – finalista
8 . Wojewódzki Turniej Szachowy Szkół Gimnazjalnych o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty:

2 miejsce w Lublinie – drużyna w składzie: I.Kozłowska [2c], J.Krawczyk [2d], M.Masiak [3d], M.Świetlicki [3d]
9. VII Wojewódzki Festiwal Piosenki Francuskiej – Justyna Ostojewska – 1 miejsce w kategorii Gimnazjum, Grand Prix Festiwalu

10. Międzyszkolny Konkurs „Juliusz Słowacki. Życie i twórczość.”

1 miejsce – Z.Fryza, H.Łopuszyńska, I.Samkowska [1b]
11. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PIKOMAT
Kategoria: klasy 1 gimnazjum
1 miejsce – Martyna Berej [1c]
4 miejsce – Ewa Mergo [1c]
5 miejsce – Franciszek Radecki [1c] i ex aequo – Matylda Lenart [1c] i Justyna Wołos [1d]
Kategoria: klasy 2 gimnazjum
1 miejsce – Andrzej Kasianiuk [2c]
2 miejsce – Kacper Kosiński [2c]
3 mijsce – Piotr Kośkiewicz [2c]
4 miejsce – Michał Rogala [2c]
6 miejsce – Małgorzata Piejak [2c]
12. Certyfikat Szkoły Łowców Talentów – Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi

13. Puchar za wybitne osiągnięcia dydaktyczne w roku szkolnym 2012-2013 przyznany przez Prezydenta Miasta Lublina Krzysztofa Żuka – Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi

2011/2012

1. Laureaci konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2011/2012:

konkurs języka hiszpańskiego – Klaudia Kister – klasa 3m
konkurs języka francuskiego – Michalina Adamska – klasa 3a
konkurs języka francuskiego – Katarzyna Wieczorek – klasa 2c
konkurs języka niemieckiego – Marcin Mielniczuk – klasa 3c
konkurs polonistyczny – Michalina Adamska – klasa 3a
konkurs języka angielskiego – Marcin Mielniczuk – klasa 3c
konkurs języka angielskiego – Michał Wierzchowski – klasa 2c
konkurs języka angielskiego – Michalina Adamska – klasa 3a
konkurs matematyczny – Kosma Grochowski – klasa 3m
konkurs matematyczny – Agnieszka Wesołowska – klasa 3m
konkurs fizyczny – Marcin Mielniczuk – klasa 3c
konkurs fizyczny – Kosma Grochowski – klasa 3m
2. Laureaci XIII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas pierwszych gimnazjum:

Michał Rogala – klasa 1c
Piotr Kośkiewicz – klasa 1c
Kacper Kosiński – klasa 1c
Andrzej Kasianiuk – klasa 1c
Iga Kozłowska – klasa 1c
Anna Michalewska – klasa 1d
3. Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora III LO w Lublinie:

I miejsce w klasyfikacji drużynowej:

Kosma Grochowski
Marcin Mielniczuk
Agnieszka Wesołowska
I miejsce w klasyfikacji indywidualnej:

Kosma Grochowski
4. VII Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów:

laureat II stopnia – Kosma Grochowski
finalista – Dominik Selwa
5. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „PIKOMAT”:

Piotr Kośkiewicz – pierwsze miejsce – klasa 1c
Kacper Kosiński – trzecie miejsce – klasa 1c
Iga Kozłowska – czwarte miejsce – klasa 1c
Michał Rogala – czwarte miejsce – klasa 1c
Andrzej Kasianiuk – piąte miejsce – klasa 1c
Natalia Kusak – szóste miejsce – klasa 1c
6. Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny”:

Kosma Grochowski – laureat
Kacper Kosiński – wynik bardzo dobry
Andrzej Kasianiuk- wynik bardzo dobry
Michał Rogala- wynik bardzo dobry
Piotr Kośkiewicz- wynik bardzo dobry
Agnieszka Wesołowska- wynik bardzo dobry
7. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK: (w konkursie uczestniczyło 39 362 uczniów z 1117 szkół w Polsce)

Kosma Grochowski – laureat
8. VI Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów:

Marcin Mielniczuk – finalista
9. II etap konkursu “Diamenty Lublina 2012″ ,komisja po przesłuchaniu 59 uczestników wyłoniła następujących laureatów:

Klimkowicz Karolina – Niech żyje bal
Ostojewska Justyna – Wesoły deszczyk
Nagroda: nagranie płytowe i występ na lubelskim Deptaku oraz Centrum Kongresowym

10. 34. edycja przeglądu „Wyśpiewać poezję” scena młodych:
po wysłuchaniu 31 wykonawców – solistów i zespołów, przyznało wyróżnienie Justynie Ostojewskiej

11. Konkurs wojewódzki „7 TALENT” organizowany przez VII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie:
Jury po wysłuchaniu 50 prezentacji wokalnych, muzycznych i tanecznych:

Justyna Ostojewska – III miejsce w kategorii gimnazjów
Karolina Klimkowicz – wyróżnienie
12. X Ogólnopolski Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej

Ewa Dmowska – wyróżnienie
13. Międzyszkolny konkurs „Książka jest dla wszystkich” zorganizowany przez Gimnazjum nr 3 w Lublinie z okazji Międzynarodowego Dnia Książki i Praw Autorskich:

Aleksandra Daniłowska, Aneta Milanowska i Natalia Rybak – pierwsze miejsce w kategorii medialnej
14. Frankofoński Maraton Fotograficzny w 15 miastach [po raz pierwszy w Polsce]:

Małgorzata Chyćko i Katarzyna Wieczorek – 1 miejsce w Lublinie
Antonina Kotlarz i Michalina Adamska – 2 miejsce
Natalia Kusak i Natalia Ilczyna – wyróżnienie
15. X Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego PSNJN (Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego – etap regionalny:

Marcin Mielniczuk – 3 miejsce w województwie
16. Konkurs geograficzny “Wędrujemy po mapie świata” organizowany przez XXI LO im. św. Stanisława Kostki w Lublinie:

Marcin Mielniczuk – laureat – klasa 3c
Hubert Turski – laureat – klasa 2d
17. Turniej koszykówki o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 10 im. Księdza Twardowskiego w Lublinie:

2 miejsce – uczniowie klas 1 gimnazjum
18. Gimnazjada miasta Lublina w sztafetach pływackich 10×25 m w pływaniu indywidualnym dziewcząt:
rocznik 1996 i młodsi

4 miejsce w klasyfikacji końcowej dla Prywatnego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi (na 11 szkół)
5 miejsce – A.Szczepanik w pływaniu indywidualnym 50 m stylem klasycznym
9 miejsce – W.Czajka – 50 m stylem grzbietowym
11 miejsce – A.Gawlik 50 m stylem dowolnym
19. Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Tenisie Ziemnym:

1 miejsce – Dominik Selwa
20. Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Tenisie Ziemnym:

I i II miejsce – Kacper Drelich
21. Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny w Tenisie w kategorii kadetów:

I, II i III miejsce – Kacper Drelich
22. I Ogólnopolski Konkurs Turnieju OYAMA KARATE:

II i III miejsce – Andrzej Kasianiuk
23. Krajowe Mistrzostwa HIP HOP, Electric Boogie, Break Dance:

II miejsce w kategorii Hip Hop – Nikola Zielińska
24. Wojewódzki Turniej Szkół Gimnazjalnych w Szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty:

XI miejsce dla gimnazjum
V miejsce indywidualne – Iga Kozłowska

2010/2011

1. Laureaci konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

Maciej Flis – konkurs historyczny
Klaudia Kister – konkurs geograficzny
Mateusz Michalewski – konkursy: fizyczny, matematyczny i chemiczny
Marcin Mielniczuk – konkursy: fizyczny, matematyczny i języka niemieckiego
Anna Drabko – konkurs matematyczny
Piotr Szczepanik – konkursy: matematyczny i języka niemieckiego
Paweł Iwanek – konkurs matematyczny
Kaja Skorzyńska – konkurs biologiczny
Jakub Munir – konkurs chemiczny
Ewa Puźniak – konkurs języka francuskiego
Barbara Klimczak– konkurs języka niemieckiego