Aktualności

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 – podziękowania

30.09.2018 mszą świętą w Kościele Akademickim KUL zainaugurowaliśmy rok szkolny 2018/2019. Przyjęliśmy w poczet naszej społeczności uczniów klas czwartych i siódmych szkoły podstawowej oraz pierwszych liceum, obejrzeliśmy program artystyczny, w którym dokonaliśmy przeglądu szkolnych talentów oraz powróciliśmy pamięcią do obchodów XX-lecia szkoły.

Dziękujemy gorąco za wspaniałe występy taneczne: AMELII KACZMARCZYK (3dg) i ZOFII FABROWSKIEJ (3cg) , ADZIE CIEPLAK (4b SP), zespołowi tanecznemu w składzie: ALEKSANDRA ŁUKASIAK (3ag), PATRYCJA SZYPULSKA, ZOFIA KOSICKA, HANNA SPRAWKA (3cg), ALEKSANRDRA WITEK (3eg). Mogliśmy także podziwiać grę na saksofonie ADAMA MIELKO (3eg), śpiew GABRIELI BIELECKIEJ (7a SP) oraz ADRIANNY GRABOŚ z klasy 3A liceum.

Dziękujemy raz jeszcze naszym dawnym absolwentom, których życzenia dla Jadwigi , nadesłane z okazji XX-lecia szkoły , mogliśmy raz jeszcze wysłuchać. Za pośrednictwem mediów przemówili do nas: ANNA KĘPA-DRWAL, TOMASZ BORKOWSKI, KAROL SOKOŁOWSKI, MAKSYMILIAN CZORNYJ, BARTOSZ PODKOWA oraz KACPER SZYMCZAK.

Dziękujemy debiutującym w roli prezenterek uczennicom klasy 3eg – JULII WIERCIŃSKIEJ oraz MARTYNIE KUSIAK a także prowadzącym część oficjalną MELANII BOJAR oraz MACIEJOWI KORBIE.
Witamy w naszej szkole, dziękując za występ, nasz szkolny chór, w którym uczestniczą uczniowie klas 4 i 5 SP.

Szczególne podziękowania składamy :
JAKUBOWI WÓJTOWICZOWI (3B LO), któremu od lat zawdzięczamy obsługę akustyczną, multimedialną oraz czuwanie nad sprawnym przebiegiem całej imprezy
prof. ANDRZEJOWI ILCZUKOWI za czuwanie nad oświetleniem i pomoc w obsłudze sceny
panu prof. LUCJANOWI TELICHOWSKIEMU za pomoc w przygotowaniu rekwizytów towarzyszących imprezie.

Nad przebiegiem uroczystości rozpoczęcia roku czuwali nasi szkolni katecheci – prof. AGNIESZKA HUSZCZ i prof. ANDRZEJ ILCZUK oraz panie prof. IWONA MATUSZEWSKA, AGNIESZKA KALETKA, RENATA SIEŃKO-KREFT, JUSTYNA FRANKIEWICZ-POPIOŁEK oraz prof. KRZYSZTOF NIEDŹWIEDŹ. Całość programu koordynowała prof. DANUTA KURCZAB.

Tegoroczna uroczystość odbyła się w przyjaznych murach Katolickiego Uniwersytetu Katolickiego, w auli Centrum Transferu Wiedzy, za co serdecznie władzom uczelni dziękujemy!