Aktualności

Mistrzostwa Lublina w Biegach na Orientację

Dziś 07.06 odbyły się finałowe biegi w których uczestniczyło liczne grono uczniów Naszej Szkoły.  Zawodnicy mieli do pokonania wyczerpującą trasę przy wysokiej temperaturze powietrza. Mimo to uczniowie zajęli wysokie miejsca indywidualne: W kategorii liceum Barbara Krupska pierwsze miejsce, Barbara Głowacka trzecie. W młodszej kategorii wiekowej  Zofia Fabrowska drugie, Antoni Karapuda trzecie, a Aleksandra Łukasiak czwarte. Oprócz wyżej wymienionych osób w  całym cyklu biegów reprezentowali szkołę m.in : Ignacy Szcześniak, Julia Kot, Ewa Gogacz , Pola Cieplak, Wiktoria Łakota, Mateusz Suszek, Wiktor Matwiejuk, Mateusz Wojdak, Karolina Bęczkowska , Róża Oprzańska, Małgorzata Wrońska, Maciek Chmielewski,  Paweł Król, Gabriela Szczepanik, Wiktoria Opielak, Julia Styk, Łukasz Walczak, Jakub Saj,  Paulina Bartoszewska, Klaudia Gabroś,  Martyna Kusiak,  Julia Wiercińska, Katarzyna Piekarz i Maja Klajda, Joanna Maziarczyk, Hania Sprawka, Matylda Kurusiewicz. Dzięki rezultatom  tych zawodników Nasza Szkoła zdobyła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Agnieszka Kowalska