Aktualności

Akcja Charytatywna: Pomóżmy Staruszkom z Krzesimowa

DRODZY KOLEDZY I DROGIE KOLEŻANKI!

Do końca listopada w naszej szkole trwać będzie akcja charytatywna na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krzesimowie.

Być może słyszeliście już o tym schronisku, które wkrótce przestanie istnieć. Znajduje się ono niedaleko Lublina i usytuowane jest na terenach należących do Nadleśnictwa Świdnik. Ze względu na rozpoczęty proces likwidacji tego schroniska, które nasza szkoła wspiera od początku jego istnienia, większość jego podopiecznych została już przeniesiona do innych schronisk lub adoptowana. W Krzesimowie przebywa nadal 26 najstarszych, schorowanych, doświadczonych przez człowieka i los psów, które potrzebują naszej pomocy, a więc

POMÓŻMY STARUSZKOM Z KRZESIMOWA!

Zbierać będziemy:

  • puszki z mokrą karmą (sucha jest mniej pożądana, bo starsze psy mają problemy z uzębieniem),
  • koce (dzięki nim pieskom będzie cieplej nadchodzącej zimy),
  • pieniądze na leczenie piesków (pieniądze będziecie mogli wrzucać do puszek, z którymi będą chodzić uczniowie kl. 1Bn i 5a).

Akcję koordynować będą: p. Aneta Majewska z klasą 1Bn w LO oraz p. Agnieszka Czajka z klasą 5a w SP.