Aktualności

Ogólnopolski Program Kumulacja Aktywności w Jadwidze

Informujemy, że w naszej szkole będzie realizowany Ogólnopolski Program Kumulacja Aktywności.
Program ten ma za zadanie zachęcać młodzież do podejmowania szeroko pojętej aktywności fizycznej poprzez promowanie ruchu i zdrowego trybu życia, poprzez dawanie unikalnej szansy na trening pod okiem utytułowanych sportowców – olimpijczyków, mistrzów świata, Europy, Polski oraz trenerów.

Uczniowie mają możliwość pracy bezpośrednio z tymi, którzy osiągnęli sukces, mogą spróbować siły w różnorodnych dyscyplinach i przekonać się, że sport może być świetną zabawą, a nie tak, jak czasem myślą, ciężarem i powodem dodatkowego stresu.

W „Jadwidze” zajęcia będzie prowadził nasz nauczyciel wychowania fizycznego Pan Mariusz Cieślik medalista Mistrzostw Europy, Pucharu Europy i Mistrzostw Polski w Taekwon-do.

Będą to zajęcia z Taekwon-do i gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, które przyczyniają się do skorygowania ewentualnych zaburzeń w rozwoju motorycznym, uczą jak zapobiegać nieprawidłowym postawom i powstawaniu zaburzeń statyki ciała. Należy podkreślić, że dziecko zdrowe fizycznie ma większe możliwości do rozwoju intelektualnego oraz większe chęci do podejmowania różnych działań społecznych.

Treningi będą odbywały się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki od 15:3017:00 w dolnej sali gimnastycznej.
Zgłoszenia proszę przesyłać bezpośrednio do Pana Mariusza Cieślika m.cieslik@jadwiga.lublin.pl

W projekcie mogą brać udział uczniowie w wieku 11-15 lat. Program Kumulacja Aktywności współfinansowany jest przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Serdecznie zapraszamy!

Dyrekcja