Aktualności

Lublin Europejską Stolicą Młodzieży 2023

Rok 2023 będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na bogaty program wydarzeń, które już dla Was planujemy, ale też dlatego, że miasto Lublin chce wspólnie z Wami stworzyć miasto, w którym będziecie się czuć dobrze a Wasz głos będzie miał znaczenie.

By móc to wszystko zrobić dobrze, zaczynamy od poznania Was. Pomóżcie nam lepiej się poznać i odpowiedzcie na kilka pytań o sobie, swoich preferencjach, jak spędzacie czas wolny, co sądzicie o Lublinie, czego potrzebujecie.

Jeśli masz od 10 do 30 lat, mieszkasz albo uczysz się, pracujesz czy spędzasz czas wolny w Lublinie to ankieta jest właśnie dla Ciebie – kliknij na link, wypełnij i podaj dalej – przekaż swoim znajomym, by i oni wypełnili. Dzięki temu będziemy mogli poznać prawdziwie młodą stronę Lublina i wspólnie działać dalej! Twój głos ma znaczenie!

Ankieta jest dostępna do 30 listopada 2021.

Jak wziąć udział w badaniu?
Wystarczy kliknąć w link i wypełnić ankietę online:>> https://esm2023.webankieta.pl/

Potrzebujesz więcej informacji o Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023 i o tym, jak możesz z nami wspólnie ją tworzyć? Dołącz do nas na FB – www.facebook.com/Lublin.EYC2023 lub wejdź na >> www.mlody.lublin.eu

Link do filmu – słowo od Pana Prezydenta Miasta Krzysztofa Żuka: