Aktualności

Zwycięstwo grupy uczniów klasy 4a w grze miejskiej

W dniu 23.09.2021 klasa 4a brała udział w grze miejskiej ulicami Lublina. W ramach spacerów tematycznych uczniowie zapoznali się z historią biskupa Władysława Gorala, a także musieli rozwiązać serię zagadek i zadań związanych z Błogosławionym. Bawiliśmy się świetnie. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli grę miejską wygrali nagrodę gwarantowaną – wycieczkę klasową do Muzeum Wieży Trynitarskiej.

Natomiast najszybsza grupa chłopców z naszej klasy „Naród Wybrany” pod opieką wychowawczyni Magdaleny Radomskiej zwyciężyła i otrzymała zestaw nagród z rąk proboszcza ks. Mariusza Nakoniecznego przy okazji Mszy św. z okazji inauguracji roku szkolnego.

Dziękujemy również s. Renacie Radosz za udział w grze miejskiej z drugą drużyną z naszej klasy. Organizatorem było Stowarzyszenie Anthill we współpracy z Niepodległą Archidiecezją Lubelską, Parafią pw. Błogosławionego Biskupa Władysława Gorala w Lublinie, Ruchem Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej, a patronami medialnymi TVP 3 Lublin, Radio Lublin.

Zdjęcia z wydarzenia są dostępne w szkolnej galerii pod tym linkiem << link >>.

Organizatorzy