Aktualności

Szkolne nocowanie drugoklasistów!

Po raz kolejny nasza szkoła na jedną noc przeobraziła się w mini hotel, w którym rozgościli się tym razem uczniowie klas drugich. Na początku bardzo sprawnie przygotowali sobie sale do spania, a następnie brali udział w bardzo atrakcyjnych grach i zabawach. Drugoklasiści udowodnili, że potrafią zgodnie współpracować i wspaniale się bawić. Po pełnym przeżyć wieczorze, przyszła pora na umycie się i odpoczynek. Mimo późnej godziny nikomu jednak nie chciało się spać.  Ale dobre szkolne skrzaty czuwały, aby wszyscy odpoczęli po emocjonujących zabawach.

Rano po wspólnym śniadaniu, dumni z siebie drugoklasiści , rozeszli się do domów. Rodzicom gratulujemy tak dzielnych i cudownych dzieciaków!

Mamy nadzieję, że akcja ta jeszcze się powtórzy w naszej szkole…