Nocowanie w szkole klasy 4a

W dniu 19 listopada 2021 roku w naszej szkole odbyło się nocowanie klasy 4a pod opieka wychowawczyni Magdaleny Radomskiej i Pana Grzegorza Wierzchowskiego.

Zaczęliśmy warsztatami zachowania przy stole i składania serwetek, po których zjedliśmy pyszną pizzę na kolację. Podzieleni na dwie grupy zostaliśmy zamknięci w naszej sali na klucz, z której próbowaliśmy się wydostać wykonując ukryte w różnych miejscach zagadki. Po ekscytującej zabawie wspólnie obejrzeliśmy bajkę, przygotowaliśmy sobie spanie. Dużą atrakcją była gra na terenie szkoły w ciemności, mogliśmy używać tylko latarek. Nocą szkolne korytarze trochę straszyły. To były prawdziwe emocje. Zadania do wykonania były umieszczane w różnych miejscach na trenie szkoły.
Po północy położyliśmy się spać. Usnąć pomagały nam maskotki – przytulanki. Rankiem, po pobudce, zjedliśmy wspólne śniadanie, uporządkowaliśmy sale lekcyjne i czekaliśmy na odbiór przez rodziców.

Takie wspólne nocowanie to świetna okazja do dobrej zabawy, lepszego poznania siebie i integracji klasowej. Czekamy z niecierpliwością na powtórkę.

Zdjęcia z wydarzenia niedługo pojawią się w szkolnej galerii.

Uczniowie klasy 4a