Aktualności

Weź udział w akcji Talenciaków!

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji promocyjnej organizowanej przez sieć sklepów LIDL. W akcji tej szkoły zbierają kupony – talenciaki wydawane do zakupów (1 kupon przy kwocie 50zł, przy wielokrotności kwoty jest wielokrotność wydawanych kuponów – w tym musi znajdować się co najmniej 1 owoc lub warzywo). Po zebraniu odpowiedniej liczby kuponów szkoła wymienia je na pomoce naukowe/sportowe.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji przez zbieranie kuponów i skanowanie ich kodów QR dodając je do konta naszej szkoły (Prywatna Szkoła Podstawowa im Królowej Jadwigi), lub przez przynoszenie kuponów do szkoły.

Kupony można wrzucać do pudełka w sekretariacie lub pudełek rozstawionych na terenie szkoły. Można też przekazać wychowawcom czy nauczycielom. Akcja trwa do 13 listopada 2022.

Ambasadorami akcji są Anna i Robert Lewandowski, którzy powiedzieli:

„Idea akcji „Szkoły pełne talentów” ma dla nas ogromne znaczenie, pomysł bardzo nam się spodobał, od początku wierzyliśmy w sens takich działań. Cel akcji jest nam z Anią bardzo bliski. Chodzi o przyszłość młodego pokolenia. Szkoła to często pierwszy moment, gdy dziecko może poszukać dla siebie drogi, kierunku rozwoju, pasji. Zachęcamy rodziców, by nie narzucali dzieciom własnych pasji, tylko pozwalali im realizować swoje marzenia. Wierzymy, że każde dziecko, jeśli dostanie odpowiednie wsparcie, może wiele osiągnąć w życiu. Nie chodzi koniecznie o znajdowanie talentów, chodzi o to, by dzieci odnalazły swoje zainteresowania i czerpały radość z tego, co robią. Rozwijając swoje pasje, hobby, marzenia, można odnaleźć siebie” – powiedział Robert Lewandowski.

„To, że możemy być ambasadorami takiej akcji, to dla nas sprawa naturalna, zawsze będziemy wspierać dzieci w realizacji ich pasji. Ja osobiście chciałabym zachęcać dzieci przede wszystkim do zdrowego trybu życia, zdrowego odżywiania, bycia w ruchu. Nawet kilka minut ćwiczeń dziennie może wiele zmienić” – dodaje Anna Lewandowska.

Gorąco zachęcamy do włączenia się do akcji.

Anna Lamch i Magdalena Radomska,
– koordynatorki akcji