Aktualności

JADWIGA NAJLEPSZYM LICEUM W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM!

12 stycznia 2023 w Auli Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie ogłoszono wyniki XXV Jublileuszowego Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2023. Na gali uczestniczyła reprezentacja naszego Liceum w osobach: Małgorzata Grzechnikdyrektor, Grzegorz Szymczakwłaściciel oraz wybitni uczniowie: Piotr Maksymiuk (absolwent), Mikołaj Kuziuk (4C) i Konstanty Smolira (3C).

W 2023 roku nasza szkoła zajęła:

  • w Głównym Rankingu Liceów >> 1 MIEJSCE w województwie lubelskim i 25 MIEJSCE w Polsce (na ponad 3200 liceów),
  • w Rankingu Maturalnym >> 65 MIEJSCE w Polsce,
  • w Rankingu Olimpijskim >> 6 MIEJSCE w Polsce (na ponad 5000 liceów i techników).

 

Link do Rankingu Głównego <w tym miejscu>;

Link do Rankingu Maturalnego <w tym miejscu>;

Link do Rankingu Olimpijskiego <w tym miejscu>;

Pełna galeria zdjęć dostępna jest <pod tym linkiem>.

Grzegorz Szymczak