Jadwigowy Turniej Szachowy

Dnia 15 maja w Małej Jadwidze odbył się Turniej Szachowy. Przy szachownicy spotkało się aż 46 uczniów z klas 1-3, którzy rywalizowali o puchary ufundowane przez Lubelski Klub Szachowy i pamiątkowe dyplomy. Ogromną frajdą dla wszystkich chętnych uczestników była możliwość gry w meczu symultany z p. Rafałem Łobejko, w którym szachista grał jednocześnie z wieloma przeciwnikami.
Nad zawodami czuwała pani Magdalena Polkowska, która podczas swoich zajęć zaszczepia w uczniach pasję gry w szachy. Zwycięzcą turnieju został Maciej Szydłowski, II miejsce zajął Franciszek Mazurkiewicz, a III Bartłomiej Madej. I miejsce wśród dziewcząt zdobyła Antonina Łobejko a dodatkowe wyróżnienia Gabriel Bielak (najlepszy z klas drugich) oraz Jan Klepacz (najlepszy z klas pierwszych).
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i świetną zabawę. Wszystkim życzymy kolejnych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji!