Awans uczniów SP w konkursach „Z poprawną polszczyzną na co dzień” i „Z ortografią na co dzień”
28 i 29. października 2019 odbyły się w naszej szkole konkursy: „Z poprawną polszczyzną na co dzień” i „Z ortografią na co dzień”. Do drugiego etapu konkursu poprawnej polszczyzny przeszli: Hanna Próchniak, Jan Pijanowski i Justyna Nosalewicz z klasy IV; Anna Bryłowska i Paulina Miszczuk z klasy V; Piotr Kędziera z kl. VII . W… Czytaj dalej Awans uczniów SP w konkursach „Z poprawną polszczyzną na co dzień” i „Z ortografią na co dzień”










